Oficial web
OAHL.cz


Kanadské bodování všech -sezóny 2019/2020

 Stat : Tým :
(nereg)

(reg.)

(vše)
tisk
 Seřazeno podle kanadských bodů. Nastoupilo 338 hráčů.
 Poř.  Jméno   Mužstvo   Z   G   A   B   TM   U   O   B 
1.  Kopáčik Petr  Team Riway 22790200
2.  Jurečka Jiří -(DR)  Team Riway 26170200
3.  Novosad Petr -(DR)  Team Riway 24370200
4.  Hönsch Radek -(DR)  Šneci 14370100
5.  Husák Stanislav  Team Riway 23470200
6.  Urban Tomáš -(DR)  Novosady  26060200
7.  Havala Zdeněk -(DR)  HC Bohuňovice 12460100
8.  Dittrich Pavel -(DR)  Team Riway 24150200
9.  Radimský Jiří -(DR)  Novosady  21453200
10.  Nesrsta Marek -(DR)  Novosady  23140110
11.  Marek Adam -(DR)  Novosady  23142200
12.  Moťka Ladislav  Šneci 13140100
13.  Smižanský Matej  Medvědi Charváty 12242100
14.  Doubrava Lukáš -(DR)  Team Riway 12240100
15.  Cahel Roman  Velký Týnec  11341100
16.  Dohnal Karel  Šneci 12130100
17.  Pekr Jaroslav  Orli Štěpánov 12130100
18.  Vitásek Petr  Velký Týnec  12130100
19.  Bečica Jaroslav -(DR)  HC Bohuňovice 12130100
20.  Šurkal Martin -(DR)  Medvědi Charváty 12130100
21.  Lakomý Matěj -(DR)  Cénci Horka 11231100
22.  Novotný David  Šneci 10330100
23.  Navrátil Daniel  Delfíni Blatec 22021200
24.  Sirotek Petr -(DR)  Medvědi Charváty 12020100
25.  Maluš Roman  Velký Týnec  12020100
26.  Tichý Miroslav  HC Bohuňovice 12020100
27.  Gatěk Jakub -(DR)  Cénci Horka 12020100
28.  Zlámal Milan  Velký Týnec  12020010
29.  Králík Jan  Team Riway 21120020
30.  Krejčiřík Petr  Team Riway 11120100

[začátek] Strana # 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ... ze 12 [konec] [vše]

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz komentář k utkání2Kaprodrom-Delfíni10:2
Zobraz informace k utkáníVěrovany-Riway1:13
Zobraz informace k utkáníSEKO-Olšany5:0
Zobraz informace k utkáníRiway-Olšany12:0
Zobraz informace k utkáníŠneci-Medvědi11:7
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Týnec5:7
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Věrovany4:2
Zobraz komentář k utkání1Delfíni-Orli3:4
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Bělkovice6:3

Nejbližší zápasy

Ne 22.09. od 16:30|Šternberk
Medvědi vs Cénci
Ne 22.09. od 18:00|Šternberk
Bohuňovice vs Týnec
Ne 22.09. od 19:30|Šternberk
Orli vs Šneci
Čt 26.09. od 20:45|Olomouc
Bělkovice vs Orli
So 28.09. od 18:30|Uničov
Šneci vs Olšany
So 28.09. od 20:00|Prostějov
Delfíni vs Věrovany
Ne 29.09. od 16:30|Šternberk
Bohuňovice vs Kaprodrom
Ne 29.09. od 18:00|Šternberk
Cénci vs SEKO
Ne 29.09. od 19:30|Šternberk
Týnec vs Medvědi

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Team Riway 2 4
2 Novosady  2 2
3 Šneci 1 2
4 Velký Týnec  1 2
5 HC Bohuňovice 1 2
6 SEKO Olomouc 1 2
7 Cénci Horka 1 2
8 Orli Štěpánov 1 2
9 Medvědi Charváty 1 0
10 Delfíni Blatec 2 0
11 Bělkovice 1 0
12 Věrovany 2 0
13 Olšany  2 0

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
KopáčikRIW22+79
JurečkaRIW26+17
NovosadRIW24+37
HönschUJZ14+37
HusákRIW23+47