Oficial web
OAHL.cz


Kanadské bodování všech -sezóny 2018/2019

 Stat : Tým :
(nereg)

(reg.)

(vše)
tisk
 Seřazeno podle kanadských bodů. Nastoupilo 341 hráčů.
 Poř.  Jméno   Mužstvo   Z   G   A   B   TM   U   O   B 
1.  Dvořák Filip -(DR)  SEKO Olomouc 23723310592300
2.  Hönsch Radek -(DR)  Šneci 2059329162000
3.  Jurdič Jan -(DR)  SEKO Olomouc 2353358892300
4.  Havala Zdeněk -(DR)  HC Bohuňovice 2053298262000
5.  Novosad Petr -(DR)  Tiens Kosi 2240327262200
6.  Lakomý Matěj -(DR)  Cénci Horka 18382159121800
7.  Minařík František -(DR)  Cénci Horka 1835155021800
8.  Vitásek Petr  Velký Týnec  2036134921910
9.  Zmeškal Jindřich -(DR)  SEKO Olomouc 22222547117150
10.  Jurečka Jiří -(DR)  Tiens Kosi 1529164571500
11.  Nesrsta Marek -(DR)  Novosady  2323224522030
12.  Komínek Petr -(DR)  Olšany  1723214481700
13.  Ašer Ondřej -(DR)  HC Bohuňovice 1521234421500
14.  Dittrich Pavel -(DR)  Tiens Kosi 2430134322400
15.  Zeman Tomáš -(DR)  Bělkovice 1729144341700
16.  Kalamár Tomáš  SEKO Olomouc 2217254232110
17.  Bušo Filip -(DR)  Věrovany 1931104141900
18.  Husák Stanislav  Tiens Kosi 2019224101910
19.  Hrudník Zdeněk  SEKO Olomouc 1920204011900
20.  Lakomý Zbyněk  Olšany  1830939121800
21.  Brada Lukáš  Delfíni Blatec 1725143941610
22.  Müller Ivo -(DR)  Šneci 18182139191710
23.  Zatloukal Jiří  Olšany  1912273961900
24.  Urban Tomáš -(DR)  Novosady  2022133552000
25.  Rotrekl Marek -(DR)  Šneci 1415203531220
26.  Dohnal Karel  Šneci 1522123401500
27.  Novotný David  Šneci 1917143141900
28.  Miroslav Laga  Velký Týnec  18171229101710
29.  Cahel Roman -(DR)   1213162931200
30.  Soldán Martin  Orli Štěpánov 1513142721500

[začátek] Strana # 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ... ze 12 [konec] [vše]

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníDelfíni-Bohuňovice6:3
Zobraz komentář k utkání1Kaprodrom-Věrovany3:4
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Olšany5:4
Zobraz komentář k utkání2SEKO-Týnec7:10

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 24 42
2 Tiens Kosi 24 41
3 Cénci Horka 23 37
4 Šneci 23 35
5 Delfíni Blatec 24 23
6 Velký Týnec  24 21
7 Bělkovice 24 18
8 HC Bohuňovice 24 17
9 Novosady  24 17
10 Orli Štěpánov 24 17
11 Medvědi Charváty 24 16
12 Věrovany 24 16
13 Olšany  24 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT2372+33105
HönschUJZ2059+3291
JurdičLUT2353+3588
HavalaBOH2053+2982
NovosadAQU2240+3272