Oficial web
OAHL.cz


Hodnocení brankařů -sezóny 2019/2020

 Stat : Tým :
(nereg)

(reg.)

(vše)
tisk
 Seřazeno podle průměru obdržených branek na zápas. Nastoupilo 21 hráčů.
 Poř.  Jméno   Mužstvo   Z   OGoly   Ø   ČK   TM 
1.  Nekvapil Patrik -(DR)   512 2.4  00
2.  Venkrbec Václav -(BDR)  Orli Štěpánov 513 2.6  12
3.  Šrámek Karel  Team Riway 1542 2.8  20
4.  Volný Martin  Delfíni Blatec 39 3  00
5.  Kordula Michal  Cénci Horka 1140 3.63 00
6.  Feneš Ondřej  Orli Štěpánov 14 4  015
7.  Axman Tomáš  Medvědi Charváty 1042 4.2  00
8.  Štěpánek Jaroslav  Šneci 1671 4.43 00
9.  Kráčmar Pavel  SEKO Olomouc 1463 4.5  00
10.  Holý Jan -(DR)  Velký Týnec  1676 4.75 01
11.  Holada Martin  Novosady  1677 4.81 01
12.  Štancl Michal  Věrovany 1468 4.85 10
13.  Horák Martin  Medvědi Charváty 211 5.5  00
14.  Nykl Martin  HC Bohuňovice 1691 5.68 00
15.  Surma Michal  Delfíni Blatec 1165 5.90 00
16.  Koloušek Milan  Cénci Horka 16 6  00
17.  Bielský Martin -(DR)  Bělkovice 1489 6.35 00
18.  Doseděl Martin  Olšany  437 9.25 00
19.  Hrachovec Jan  Olšany  878 9.75 00
20.  Ryšavý Marek  Delfíni Blatec 110 10  00
21.  Krejčí Zdeněk ml  Medvědi Charváty 111 11  08

Strana #1 z 1

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníRiway-Šneci3:1
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Věrovany6:5
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Bohuňovice5:3
Zobraz informace k utkáníSEKO-Delfíni9:5
Zobraz informace k utkáníOlšany-Týnec4:5
Zobraz informace k utkáníOrli-Kaprodrom3:1
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Bohuňovice4:2
Zobraz informace k utkáníTýnec-Věrovany1:3
Zobraz informace k utkáníCénci-Riway5:5

Nejbližší zápasy

Čt 30.01. od 20:30|Olomouc
Bělkovice vs Medvědi
Pá 31.01. od 20:30|Uničov
Šneci vs Cénci
So 01.02. od 18:00|Šternberk
Bohuňovice vs Věrovany
So 01.02. od 19:30|Šternberk
Kaprodrom vs Medvědi
So 01.02. od 21:00|Prostějov
Delfíni vs Riway
Ne 02.02. od 18:00|Šternberk
Týnec vs SEKO
Ne 02.02. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Bělkovice

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 16 27
2 Šneci 17 26
3 Team Riway 16 26
4 Orli Štěpánov 17 26
5 Cénci Horka 16 20
6 Věrovany 17 14
7 Velký Týnec  17 13
8 Delfíni Blatec 17 12
9 Medvědi Charváty 17 12
10 Novosady  16 11
11 HC Bohuňovice 16 11
12 Olšany  17 9
13 Bělkovice 15 7

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT1541+2465
HönschUJZ1541+1960
HavalaBOH1530+1747
LakomýHOR1525+2146
PekrSTP1625+1540