Oficial web
OAHL.cz


Góly v přesilovkách

Týmy :
#  Jméno   Mužstvo  Počet V zápasech
1.  Krecl Jan -(DR)  HC Bohuňovice 4 132, 104, 93, 41
2.  Lakomý Matěj -(DR)  HC Cénci Horka 4 133, 119, 103, 94
3.  Dohnal Karel  HC Šneci 3 131, 46, 16
4.  Jurdič Jan -(DR)  SEKO Olomuc  3 130, 111, 20
5.  Dvořák Filip -(DR)  SEKO Olomuc  3 115, 46, 24
6.  Husák Stanislav  Tiens Kosi Štěpánov 2 132, 12
7.  Hönsch Radek -(DR)  HC Šneci 2 27, 14
8.  Krupa Ondřej -(DR)  HC Šneci 2 53, 16
9.  Šurkal Martin -(DR)  Medvědi Charváty 2 112, 19
10.  Cahel Roman -(DR)  HC Kohouti Velký Týnec  2 129, 51
11.  Novosad Petr -(DR)  Tiens Kosi Štěpánov 2 88, 26
12.  Hanuš Aleš  HC Bělkovice - Lašťany  2 45, 32
13.  Komínek Petr -(DR)  HC Olšany  2 123, 62
14.  Kment Martin -(DR)  SLH Delfíni Blatec 2 86, 86
15.  Skoupil Zdeněk  HC Věrovany 2 111, 49
16.  Mádr Martin  HC Olšany  2 130, 52
17.  Urban Tomáš -(DR)  Kaprodrom rybník Novosady 2 133, 121
18.  Král David  SEKO Olomuc  2 111, 59
19.  Jurásek Zdeněk -(DR)  Tiens Kosi Štěpánov 2 88, 70
20.  Absatz Radek  SLH Delfíni Blatec 2 74, 74
21.  Železňák Petr  HC Bělkovice - Lašťany  2 100, 97
22.  Nesrsta Marek -(DR)  Kaprodrom rybník Novosady 1 4
23.  Radimský Jiří -(DR)  Kaprodrom rybník Novosady 1 82
24.  Hrudník Zdeněk  SEKO Olomuc  1 7
25.  Abeska Zdeněk  Medvědi Charváty 1 98
26.  Kocián Ivo  Orli Štěpánov 1 12
27.  Havala Zdeněk -(DR)  HC Bohuňovice 1 13
28.  Škrob Jaromír -(DR)  HC Kohouti Velký Týnec  1 51
29.  Handl Pavel  Kaprodrom rybník Novosady 1 17
30.  Seidler Petr  HC Cénci Horka 1 28
31.  Pávek David  HC Bohuňovice 1 30
32.  Tomaštík Josef -(DR)  Tiens Kosi Štěpánov 1 31
33.  Soldán Martin  Orli Štěpánov 1 65
34.  Staroštík Filip -(DR)  HC Kohouti Velký Týnec  1 48
35.  Man Jaromír -(DR)  HC Olšany  1 52
36.  Šenk Martin -(DR)  HC Šneci 1 53
37.  Válka Jan -(DR)  SEKO Olomuc  1 59
38.  Černakovič Michal -(DR)  Medvědi Charváty 1 60
39.  Jurečka Jiří  Tiens Kosi Štěpánov 1 70
40.  Dittrich Pavel -(DR)  Tiens Kosi Štěpánov 1 72
41.  Krbeček Michal  HC Kohouti Velký Týnec  1 77
42.  Müller Ivo -(DR)  HC Šneci 1 131
43.  Brada Lukáš  SLH Delfíni Blatec 1 97
44.  Bartoš David  Kaprodrom rybník Novosady 1 89
45.  Galuška Libor  Kaprodrom rybník Novosady 1 95
46.  Hradil Vladimír -(DR)  Orli Štěpánov 1 95
47.  Rulla Robert -(DR)  SLH Delfíni Blatec 1 101
48.  Klár Jan -(DR)  SEKO Olomuc  1 111
49.  Foukal Marek -(DR)  Kaprodrom rybník Novosady 1 121
50.  Holemý David  HC Bohuňovice 1 121
51.  Koranda Aleš  SLH Delfíni Blatec 1 128
52.  Rozsíval Lubomír  Tiens Kosi Štěpánov 1 132

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníDelfíni-Šneci2:17
Zobraz informace k utkáníSEKO-Bělkovice5:8
Zobraz informace k utkáníTiens-Orli1:1
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Týnec6:3
Zobraz informace k utkáníOrli-Bohuňovice4:2
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Delfíni4:2

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 Šneci 24 43
2 Tiens Kosi Štěpánov 24 39
3 SEKO Olomouc 24 36
4 Cénci Horka 24 28
5 Novosady  24 26
6 Orli Štěpánov 24 26
7 HC Bohuňovice 24 23
8 Bělkovice 24 21
9 Medvědi Charváty 24 18
10 Věrovany 24 16
11 Delfíni Blatec 24 14
12 Olšany  24 13
13 Velký Týnec  24 9

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT2171+2293
HönschUJZ2353+2780
HavalaBOH2140+3676
KreclBOH1944+3074
KomínekOLS2332+3264