Oficial web
OAHL.cz


Góly v přesilovkách

Týmy :
#  Jméno   Mužstvo  Počet V zápasech
1.  Hönsch Radek -(DR)  HC Šneci 3 44, 10, 5
2.  Müller Ivo -(DR)  HC Šneci 2 44, 5
3.  Pekr Jaroslav  Orli Štěpánov 2 61, 27
4.  Vitásek Petr  HC Kohouti Velký Týnec  1 2
5.  Lakomý Zbyněk  HC Olšany  1 3
6.  Hofr Aleš  HC Šneci 1 5
7.  Zeman Tomáš -(DR)  HC Bělkovice - Lašťany  1 7
8.  Grund Lukáš -(DR)  HC Bohuňovice 1 7
9.  Popelka Ondřej  HC Věrovany 1 11
10.  Zmeškal Jindřich -(DR)  SEKO Olomuc  1 12
11.  Kopáčik Petr  HM Tiens Kosi 1 13
12.  Izák Radek  HM Tiens Kosi 1 41
13.  Cahel Roman -(DR)  HC Kohouti Velký Týnec  1 14
14.  Miroslav Laga  HC Kohouti Velký Týnec  1 17
15.  Čep Libor  HC Šneci 1 18
16.  Dohnal Karel  HC Šneci 1 26
17.  Kment Martin -(DR)  SLH Delfíni Blatec 1 19
18.  Vallla Rudolf  SLH Delfíni Blatec 1 19
19.  Koranda Aleš  SLH Delfíni Blatec 1 19
20.  Kašťák Jan  HC Bělkovice - Lašťany  1 23
21.  Soldán Martin  Orli Štěpánov 1 27
22.  Novosad Petr -(DR)  HM Tiens Kosi 1 28
23.  Nazad Marcel -(DR)  HC Kohouti Velký Týnec  1 32
24.  Motýl Ivo  HC Olšany  1 33
25.  Bušo Filip -(DR)  HC Věrovany 1 35
26.  Havala Zdeněk -(DR)  HC Bohuňovice 1 54
27.  Husák Stanislav  HM Tiens Kosi 1 41
28.  Valenta Tomáš -(DR)  HC Cénci Horka 1 42
29.  Válka Jan -(DR)  SEKO Olomuc  1 42
30.  Jurdič Jan -(DR)  SEKO Olomuc  1 44
31.  Kalamár Tomáš  SEKO Olomuc  1 44
32.  Brada Lukáš  SLH Delfíni Blatec 1 49
33.  Zatloukal Jiří  HC Olšany  1 51

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníŠneci-Kaprodrom4:1
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Cénci1:3
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Tiens4:8
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-SEKO3:11
Zobraz informace k utkáníVěrovany-Týnec5:2
Zobraz informace k utkáníDelfíni-Olšany5:4

Nejbližší zápasy

Ne 18.11. od 18:00|Šternberk
Medvědi vs Tiens
Ne 18.11. od 19:00|Prostějov
SEKO vs Bělkovice
Ne 18.11. od 19:30|Šternberk
Věrovany vs Orli
So 24.11. od 20:00|Prostějov
SEKO vs Medvědi
V 48. týdnu|Šternberk
Olšany vs Orli

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 8 16
2 Šneci 9 14
3 Tiens Kosi 8 12
4 Cénci Horka 8 11
5 Novosady  10 10
6 Orli Štěpánov 8 9
7 Delfíni Blatec 7 8
8 Olšany  9 6
9 Věrovany 8 6
10 Bělkovice 9 6
11 Medvědi Charváty 8 4
12 HC Bohuňovice 7 4
13 Velký Týnec  9 2

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT726+1238
JurdičLUT720+1535
HönschUJZ817+1128
NesrstaNOV1018+927
NovosadAQU814+1327