Oficial web
OAHL.cz


Góly v přesilovkách

Týmy :
#  Jméno   Mužstvo  Počet V zápasech
1.  Hönsch Radek -(DR)  HC Šneci 3 44, 10, 5
2.  Cahel Roman  HC Kohouti Velký Týnec  3 90, 62, 14
3.  Novosad Petr -(DR)  Hockey Team Riway 3 80, 80, 28
4.  Müller Ivo -(DR)  HC Šneci 2 44, 5
5.  Pekr Jaroslav  Orli Štěpánov 2 61, 27
6.  Brada Lukáš  SLH Delfíni Blatec 2 63, 49
7.  Vitásek Petr  HC Kohouti Velký Týnec  1 2
8.  Lakomý Zbyněk  HC Olšany  1 3
9.  Hofr Aleš  HC Šneci 1 5
10.  Zeman Tomáš -(DR)  HC Bělkovice - Lašťany  1 7
11.    1 7
12.  Popelka Ondřej  HC Věrovany 1 11
13.  Dvořák Filip -(DR)  SEKO Olomuc  1 81
14.  Zmeškal Jindřich -(DR)  SEKO Olomuc  1 12
15.  Kopáčik Petr  Hockey Team Riway 1 13
16.  Izák Radek  Hockey Team Riway 1 41
17.  Miroslav Laga -(DR)  HC Kohouti Velký Týnec  1 17
18.  Čep Libor  HC Šneci 1 18
19.  Dohnal Karel  HC Šneci 1 26
20.  Kment Martin -(DR)  SLH Delfíni Blatec 1 19
21.  Vallla Rudolf  SLH Delfíni Blatec 1 19
22.  Koranda Aleš  SLH Delfíni Blatec 1 19
23.  Kašťák Jan  HC Bělkovice - Lašťany  1 23
24.  Soldán Martin  Orli Štěpánov 1 27
25.  Nazad Marcel -(DR)  HC Kohouti Velký Týnec  1 32
26.  Motýl Ivo  HC Olšany  1 33
27.  Bušo Filip -(DR)  HC Věrovany 1 35
28.  Havala Zdeněk -(DR)  HC Bohuňovice 1 54
29.  Husák Stanislav  Hockey Team Riway 1 41
30.  Valenta Tomáš -(DR)  HC Cénci Horka 1 42
31.  Válka Jan -(DR)  HC Cénci Horka 1 42
32.  Jurdič Jan -(DR)  SEKO Olomuc  1 44
33.  Kalamár Tomáš  SEKO Olomuc  1 44
34.  Zatloukal Jiří  HC Olšany  1 51
35.  Krbeček Michal  HC Kohouti Velký Týnec  1 62
36.  Šaich Daniel  HC Olšany  1 63
37.  Vondra Aleš -(DR)  SLH Delfíni Blatec 1 65
38.  Gatěk Jakub -(DR)  HC Cénci Horka 1 69
39.  Sirotek Petr -(DR)  Medvědi Charváty 1 74
40.  Komínek Petr -(DR)  SLH Delfíni Blatec 1 79
41.  Grmolenský Ivo  HC Cénci Horka 1 82
42.  Galuška Libor  Kaprodrom rybník Novosady 1 84

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz komentář k utkání2Kaprodrom-Delfíni10:2
Zobraz informace k utkáníVěrovany-Riway1:13
Zobraz informace k utkáníSEKO-Olšany5:0
Zobraz informace k utkáníRiway-Olšany12:0
Zobraz informace k utkáníŠneci-Medvědi11:7
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Týnec5:7
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Věrovany4:2
Zobraz komentář k utkání1Delfíni-Orli3:4
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Bělkovice6:3

Nejbližší zápasy

Ne 22.09. od 16:30|Šternberk
Medvědi vs Cénci
Ne 22.09. od 18:00|Šternberk
Bohuňovice vs Týnec
Ne 22.09. od 19:30|Šternberk
Orli vs Šneci
Čt 26.09. od 20:45|Olomouc
Bělkovice vs Orli
So 28.09. od 18:30|Uničov
Šneci vs Olšany
So 28.09. od 20:00|Prostějov
Delfíni vs Věrovany
Ne 29.09. od 16:30|Šternberk
Bohuňovice vs Kaprodrom
Ne 29.09. od 18:00|Šternberk
Cénci vs SEKO
Ne 29.09. od 19:30|Šternberk
Týnec vs Medvědi

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Team Riway 2 4
2 Novosady  2 2
3 Šneci 1 2
4 Velký Týnec  1 2
5 HC Bohuňovice 1 2
6 SEKO Olomouc 1 2
7 Cénci Horka 1 2
8 Orli Štěpánov 1 2
9 Medvědi Charváty 1 0
10 Delfíni Blatec 2 0
11 Bělkovice 1 0
12 Věrovany 2 0
13 Olšany  2 0

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
KopáčikRIW22+79
JurečkaRIW26+17
NovosadRIW24+37
HönschUJZ14+37
HusákRIW23+47