Oficial web
OAHL.cz


Vítězné branky

Týmy :
#  Jméno   Mužstvo  Počet V zápasech
1.  Lakomý Matěj -(DR)  HC Cénci Horka 7 12, 28, 55, 90, 107, 150, 165
2.  Hönsch Radek -(DR)  HC Šneci 5 4, 42, 56, 82, 102
3.  Husák Stanislav  Hockey Team Riway 4 13, 41, 93, 104
4.  Jurdič Jan -(DR)  SEKO Olomuc  4 16, 40, 76, 105
5.  Pekr Jaroslav  Orli Štěpánov 4 23, 49, 62, 142
6.  Dvořák Filip -(DR)  SEKO Olomuc  4 27, 46, 66, 122
7.  Petružela David -(DR)  HC Šneci 4 30, 58, 73, 108
8.  Jurečka Jiří -(DR)  Hockey Team Riway 4 60, 67, 75, 91
9.  Štefanik Vladimír -(DR)  Orli Štěpánov 3 11, 96, 166
10.  Havala Zdeněk -(DR)  HC Bohuňovice 3 21, 47, 112
11.  Lakomý Zbyněk  HC Olšany  3 52, 65, 138
12.  Hus Václav -(DR)  SEKO Olomuc  3 61, 131, 144
13.  Soldán Martin  Orli Štěpánov 3 81, 111, 140
14.  Gatěk Jakub -(DR)  HC Cénci Horka 2 3, 59
15.  Vitásek Petr  Orli Štěpánov 2 6, 25
16.  Zlámal Milan  HC Kohouti Velký Týnec  2 9, 146
17.  Loun Radek -(DR)  Orli Štěpánov 2 20, 153
18.  Sosík David -(DR)  Orli Štěpánov 2 35, 51
19.  Seidler Petr  HC Cénci Horka 2 44, 94
20.  Vitásek Ondřej -(DR)  Hockey Team Riway 2 54, 80
21.  Brada Lukáš  SLH Delfíni Blatec 2 70, 109
22.  Krejčí Zdeněk ml  Medvědi Charváty 2 103, 128
23.  Klapka Vladimír -(DR)  HC Věrovany 2 116, 168
24.  Urban Tomáš -(DR)  Kaprodrom rybník Novosady 2 143, 152
25.  Rozsíval Lubomír  Hockey Team Riway 1 2
26.  Jemelka Jaroslav  Orli Štěpánov 1 5
27.  Tichý Miroslav  HC Bohuňovice 1 7
28.  Galuška Libor  Kaprodrom rybník Novosady 1 10
29.  Novotný David  HC Šneci 1 17
30.  Skoupil Zdeněk  HC Věrovany 1 18
31.  Šurkal Martin -(DR)  Medvědi Charváty 1 19
32.  Krbeček Michal  HC Kohouti Velký Týnec  1 32
33.  Mraček Petr  HC Věrovany 1 33
34.  Sirotek Petr -(DR)  Medvědi Charváty 1 34
35.  Szabo František -(DR)  HC Věrovany 1 38
36.  Šaich Daniel  HC Olšany  1 39
37.  Bušo Filip -(DR)  HC Věrovany 1 48
38.  Zmeškal Jindřich -(DR)  SEKO Olomuc  1 53
39.  Kubíček Miroslav ml -(DR)  HC Věrovany 1 63
40.  Šenk Martin -(DR)  HC Šneci 1 69
41.  Komínek Petr -(DR)  SLH Delfíni Blatec 1 72
42.  Radimský Jiří -(DR)  Kaprodrom rybník Novosady 1 74
43.  Popelka Ondřej  HC Věrovany 1 77
44.  Juna Martin  SEKO Olomuc  1 79
45.  Navrátil Daniel  SLH Delfíni Blatec 1 83
46.  Bezděk Radim -(DR)  HC Bělkovice - Lašťany  1 84
47.  Foukal Marek -(DR)  Kaprodrom rybník Novosady 1 86
48.  Ostřanský Ivan  HC Kohouti Velký Týnec  1 87
49.  Kment Martin -(DR)  SLH Delfíni Blatec 1 88
50.  Rotrekl Marek -(DR)  HC Šneci 1 89
51.  Müller Ivo -(DR)  HC Šneci 1 95
52.  Marek Adam -(DR)  Kaprodrom rybník Novosady 1 97
53.  Zeman Tomáš -(DR)  HC Bělkovice - Lašťany  1 98
54.  Šíma Pavel -(DR)  HC Bohuňovice 1 100
55.  Sedláček Jan  Kaprodrom rybník Novosady 1 101
56.  Černakovič Michal -(DR)  Medvědi Charváty 1 110
57.  Motýl Ivo  HC Olšany  1 117
58.  Lón Radek  SEKO Olomuc  1 118
59.  Jurásek Zdeněk -(DR)  Hockey Team Riway 1 121
60.  Miroslav Laga -(DR)  HC Kohouti Velký Týnec  1 123
61.  Veselý Marek  HC Bělkovice - Lašťany  1 124
62.  Sabela Martin  Medvědi Charváty 1 125
63.  Feneš Ondřej  Orli Štěpánov 1 126
64.  Labounek Tomáš  HC Olšany  1 130
65.    1 137
66.  Kopáčik Petr  Hockey Team Riway 1 136
67.  Nesrsta Marek  Kaprodrom rybník Novosady 1 139
68.  Doubrava Lukáš -(DR)  Hockey Team Riway 1 145
69.  Novosad Petr -(DR)  Hockey Team Riway 1 151
70.  Smižanský Matej  Medvědi Charváty 1 154
71.  Kalamár Tomáš  SEKO Olomuc  1 157
72.  Abeska Zdeněk  Medvědi Charváty 1 115
73.  Svaček Ondra -(DR)  Medvědi Charváty 1 156
Navigace: Po vybrání mužstva se zde zobrazí zbýbající neodehraná utkání mužstva.

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz komentář k utkání1Medvědi-Olšany9:6
Zobraz informace k utkáníTýnec-Delfíni4:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Cénci6:8
Zobraz informace k utkáníRiway-Orli1:8
Zobraz informace k utkáníMedvědi-SEKO3:3
Zobraz komentář k utkání1Olšany-Věrovany2:7
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Cénci0:5
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Delfíni0:5

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 22 36
2 Orli Štěpánov 22 34
3 Team Riway 20 32
4 Šneci 19 29
5 Cénci Horka 22 28
6 Medvědi Charváty 22 21
7 Věrovany 22 18
8 Novosady  21 17
9 Delfíni Blatec 20 17
10 Velký Týnec  22 15
11 Olšany  23 13
12 HC Bohuňovice 23 11
13 Bělkovice 20 7

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT2055+3388
LakomýHOR2040+2969
HönschUJZ1745+1964
HavalaBOH1732+1951
PekrSTP1929+2049