Oficial web
OAHL.cz


Vítězné branky

Týmy :
#  Jméno   Mužstvo  Počet V zápasech
1.  Hönsch Radek -(DR)  HC Šneci 4 5, 18, 31, 70
2.  Kopáčik Petr  HM Tiens Kosi 2 2, 45
3.  Dvořák Filip -(DR)  SEKO Olomuc  2 3, 55
4.  Gatěk Jakub -(DR)  HC Cénci Horka 2 4, 30
5.  Lakomý Matěj -(DR)  HC Cénci Horka 2 11, 58
6.  Dittrich Pavel -(DR)  HM Tiens Kosi 2 13, 41
7.  Nesrsta Marek -(DR)  Kaprodrom rybník Novosady 2 25, 40
8.  Jurdič Jan -(DR)  SEKO Olomuc  2 28, 42
9.  Sirotek Petr -(DR)  Medvědi Charváty 1 6
10.  Ašer Ondřej -(DR)  HC Bohuňovice 1 7
11.  Sedláček Jan  Kaprodrom rybník Novosady 1 9
12.  Šenk Martin -(DR)  HC Šneci 1 10
13.  Král David  SEKO Olomuc  1 12
14.  Žádník Vojtěch  Orli Štěpánov 1 14
15.  Hrudník Zdeněk  SEKO Olomuc  1 16
16.  Minařík František -(DR)  HC Cénci Horka 1 17
17.  Foukal Marek -(DR)  Kaprodrom rybník Novosady 1 19
18.  Bušo Filip -(DR)  HC Věrovany 1 20
19.  Zimáček Jan  Medvědi Charváty 1 21
20.  Nekuda Petr  HC Bělkovice - Lašťany  1 23
21.  Dohnal Karel  HC Šneci 1 26
22.  Urban Tomáš -(DR)  Kaprodrom rybník Novosady 1 32
23.  Man Jaromír -(DR)  HC Olšany  1 33
24.  Koranda Aleš  SLH Delfíni Blatec 1 34
25.  Kubíček Miroslav ml -(DR)  HC Věrovany 1 35
26.  Brada Lukáš  SLH Delfíni Blatec 1 37
27.  Veselý Marek  HC Bělkovice - Lašťany  1 38
28.  Havala Zdeněk -(DR)  HC Bohuňovice 1 39
29.  Kalamár Tomáš  SEKO Olomuc  1 44
30.  Pekr Jaroslav  Orli Štěpánov 1 46
31.  Zeman Tomáš -(DR)  HC Bělkovice - Lašťany  1 47
32.  Zatloukal Jiří  HC Olšany  1 48
33.  Rullová Michaela  SLH Delfíni Blatec 1 49
34.  Špička Dominik -(DR)  HC Olšany  1 51
35.  Vitásek Petr  HC Kohouti Velký Týnec  1 52
36.  Venkrbec Václav  Orli Štěpánov 1 53
37.  Novosad Petr -(DR)  HM Tiens Kosi 1 54
38.  Novotný David  HC Šneci 1 56
39.  Soldán Martin  Orli Štěpánov 1 61
Navigace: Po vybrání mužstva se zde zobrazí zbýbající neodehraná utkání mužstva.

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníŠneci-Kaprodrom4:1
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Cénci1:3
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Tiens4:8
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-SEKO3:11
Zobraz informace k utkáníVěrovany-Týnec5:2
Zobraz informace k utkáníDelfíni-Olšany5:4

Nejbližší zápasy

Ne 18.11. od 18:00|Šternberk
Medvědi vs Tiens
Ne 18.11. od 19:00|Prostějov
SEKO vs Bělkovice
Ne 18.11. od 19:30|Šternberk
Věrovany vs Orli
So 24.11. od 20:00|Prostějov
SEKO vs Medvědi
V 48. týdnu|Šternberk
Olšany vs Orli

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 8 16
2 Šneci 9 14
3 Tiens Kosi 8 12
4 Cénci Horka 8 11
5 Novosady  10 10
6 Orli Štěpánov 8 9
7 Delfíni Blatec 7 8
8 Olšany  9 6
9 Věrovany 8 6
10 Bělkovice 9 6
11 Medvědi Charváty 8 4
12 HC Bohuňovice 7 4
13 Velký Týnec  9 2

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT726+1238
JurdičLUT720+1535
HönschUJZ817+1128
NesrstaNOV1018+927
NovosadAQU814+1327