Oficial web
OAHL.cz


Aktuální pořadí mužstev - sezóny 2018/2019


P  NÁZEV TÝMU Z V R P B SKÓRE +/- PP GP VP PO OG UO VG T
1. vzestup SEKO Olomuc 16150130146:489828517.942783.3572
2. vzestup HC Šneci16140228107:466135822.939489.75148
3. vzestup HC Cénci Horka1613122794:40542531241587.8360
4. vzestup HM Tiens Kosi15120324120:417941614.620290327
5. pokles Kaprodrom rybník Novosady168171770:87-173013.335488.6355
6. pokles Orli Štěpánov156181362:78-163139.731293.5432
7. vzestup HC Bohuňovice145181168:84-163026.729486.2440
8. vzestup HC Bělkovice - Lašťany 1651101144:82-38402526196.2264
9. vzestup HC Olšany 1650111068:119-5132515.630390052
10. pokles SLH Delfíni Blatec1550101045:96-5134617.628485.7270
11. pokles HC Kohouti Velký Týnec 164012859:101-4249714.339294.9256
12. pokles HC Věrovany164012848:80-322727.436975251
13. pokles Medvědi Charváty152112552:81-292613.832487.5093
Navigace: Barevné šipky značí bodový zisk týmů za poslední tři utkání. Zisk více než čtyř bodů značí vzestup (zelená), dále čtyři značí stabilní hodnocení (modře) a méně než čtyři označuje pokles (červeně).

Doplňující tabulka v poměru : (body / odehraná utkání)


Poř.     Mužstva  Koeficient   Body 
1.    SEKO Olomuc   1.87 30
2.    HC Šneci  1.75 28
3.    HC Cénci Horka  1.68 27
4.    HM Tiens Kosi  1.6 24
5.    Kaprodrom rybník Novosady  1.06 17
6.    Orli Štěpánov  0.86 13
7.    HC Bohuňovice  0.78 11
8.    HC Bělkovice - Lašťany   0.68 11
9.    SLH Delfíni Blatec  0.66 10
10.    HC Olšany   0.62 10
11.    HC Věrovany  0.5 8
12.    HC Kohouti Velký Týnec   0.5 8
13.    Medvědi Charváty  0.33 5

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Delfíni9:2
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Olšany3:10
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Věrovany3:0
Zobraz informace k utkáníŠneci-Týnec7:3
Zobraz informace k utkáníSEKO-Tiens2:6
Zobraz informace k utkáníOrli-Cénci2:8
Zobraz informace k utkáníTýnec-Cénci0:6
Zobraz informace k utkáníOlšany-Šneci3:9
Zobraz informace k utkáníVěrovany-Bohuňovice4:10

Nejbližší zápasy

Čt 24.01. od 20:30|Olomouc
Medvědi vs Orli
So 26.01. od 17:30|Uničov
Šneci vs Orli
So 26.01. od 18:00|Šternberk
Věrovany vs Medvědi
So 26.01. od 19:30|Šternberk
Týnec vs Kaprodrom
So 26.01. od 20:00|Prostějov
Delfíni vs Bělkovice
Ne 27.01. od 18:00|Šternberk
Tiens vs Cénci
Ne 27.01. od 19:30|Šternberk
Bohuňovice vs Olšany
So 02.02. od 18:00|Prostějov
Medvědi vs Delfíni
So 02.02. od 19:00|Uničov
Šneci vs Tiens

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 16 30
2 Šneci 16 28
3 Cénci Horka 16 27
4 Tiens Kosi 15 24
5 Novosady  16 17
6 Orli Štěpánov 15 13
7 HC Bohuňovice 14 11
8 Bělkovice 16 11
9 Olšany  16 10
10 Delfíni Blatec 15 10
11 Velký Týnec  16 8
12 Věrovany 16 8
13 Medvědi Charváty 15 5

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1545+2873
JurdičLUT1540+2262
HönschUJZ1336+2056
HavalaBOH1235+1449
LakomýHOR1530+1848