Oficial web
OAHL.cz


Kanadské bodování obránců -sezóny 2017/2018

 Stat : Tým :
(nereg)

(reg.)

(vše)
tisk
 Seřazeno podle kanadských bodů. Nastoupilo 131 hráčů.
 Poř.  Jméno   Mužstvo   Z   G   A   B   TM   U   O   B 
1.  Foukal Marek -(DR)  Novosady  19111021242190
2.  Valenta Tomáš -(DR)  Cénci Horka 1710112182170
3.  Hofr Aleš  Šneci 2291120150220
4.  Špiřík Petr -(DR)  Orli Štěpánov 226101680220
5.  Šíma Pavel -(DR)  HC Bohuňovice 2151116150210
6.  Klár Jan -(DR)  SEKO Olomouc 22591450220
7.  Válka Jan -(DR)  SEKO Olomouc 212121460210
8.  Krbeček Michal  Velký Týnec  23671381230
9.  Suchý Jiří -(DRST)   134812491130
10.  Krupa Ondřej -(DR)  Šneci 13481224130
11.  Říha Petr  Cénci Horka 21551050210
12.  Rozsíval Lubomír  Tiens Kosi Štěpánov 23461021230
13.  Smyslil Petr -(DR)  Bělkovice 214610103210
14.  Burda Jiří -(DR)   20371091200
15.  Dittmer Stanislav  HC Bohuňovice 19371051190
16.  Bartoš David  Novosady  1944861190
17.  Čep Libor  Šneci 16448121160
18.  Mraček Petr  Věrovany 1544820150
19.  Polách Jaroslav  Delfíni Blatec 23088100230
20.  Jurásek Pavel  Tiens Kosi Štěpánov 1608833160
21.  Loun Radek -(DR)  Orli Štěpánov 943751290
22.  Kocián Ivo  Orli Štěpánov 94377490
23.  Zatloukal Michal  Olšany  1116731110
24.  Bušo Filip -(DR)  Věrovany 742651270
25.  Šálek Robert  Delfíni Blatec 13336103130
26.  Holemý David  HC Bohuňovice 20246100200
27.  Hodinář Petr -(DRST)  Věrovany 13246910130
28.  Gatěk Jakub -(DR)  Cénci Horka 1224603120
29.  Obručník Jan  Olšany  24156100240
30.  Lolek Radim -(DR)  Orli Štěpánov 14156121140

[začátek] Strana # 1  2  3  4  5  [konec] [vše]

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníDelfíni-Šneci2:17
Zobraz informace k utkáníSEKO-Bělkovice5:8
Zobraz informace k utkáníTiens-Orli1:1
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Týnec6:3
Zobraz informace k utkáníOrli-Bohuňovice4:2
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Delfíni4:2

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 Šneci 24 43
2 Tiens Kosi Štěpánov 24 39
3 SEKO Olomouc 24 36
4 Cénci Horka 24 28
5 Novosady  24 26
6 Orli Štěpánov 24 26
7 HC Bohuňovice 24 23
8 Bělkovice 24 21
9 Medvědi Charváty 24 18
10 Věrovany 24 16
11 Delfíni Blatec 24 14
12 Olšany  24 13
13 Velký Týnec  24 9

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT2171+2293
HönschUJZ2353+2780
HavalaBOH2140+3676
KreclBOH1944+3074
KomínekOLS2332+3264