Oficial web
OAHL.cz


Kanadské bodování obránců -sezóny 2019/2020

 Stat : Tým :
(nereg)

(reg.)

(vše)
tisk
 Seřazeno podle kanadských bodů. Nastoupilo 36 hráčů.
 Poř.  Jméno   Mužstvo   Z   G   A   B   TM   U   O   B 
1.  Zlámal Milan  Velký Týnec  12020010
2.  Králík Jan  Team Riway 21120020
3.  Jurásek Pavel  Team Riway 20220020
4.  Čep Libor  Šneci 11010010
5.  Rozsíval Lubomír  Team Riway 11010010
6.  Skoupil Zdeněk  Věrovany 11010110
7.  Smyslil Petr -(DR)  Bělkovice 11010010
8.  Polách Jaroslav  Delfíni Blatec 20112020
9.  Hofr Aleš  Šneci 10110010
10.  Válka Jan -(DR)  Cénci Horka 10110010
11.  Hodinář Petr -(DR)  Věrovany 10110010
12.  Foukal Marek -(DR)  Novosady  10110010
13.  Nesrsta Marek -(DR)  Novosady  10110110
14.  Kocián Ivo  Orli Štěpánov 10111010
15.  Bartoš David  Novosady  20001020
16.  Vallla Rudolf  Delfíni Blatec 20002020
17.  Weber Petr  Delfíni Blatec 10001010
18.  Martinek Radek  Cénci Horka 10000010
19.  Krbeček Michal  Velký Týnec  10000010
20.  Polcr Radek  Medvědi Charváty 10000010
21.  Motýl Ivo  Olšany  10001010
22.  Hladiš Jakub  Team Riway 10000010
23.  Valenta Tomáš -(DR)  Cénci Horka 10000010
24.  Rakus Karel  Velký Týnec  10000010
25.  Abeska Zdeněk  Medvědi Charváty 10000010
26.  Holemý David  HC Bohuňovice 10001010
27.  Vodák Jiří  Cénci Horka 10000010
28.  Lolek Radim  Orli Štěpánov 10000010
29.  Rella Aleš  Orli Štěpánov 10000010
30.  Kráčmar David  Novosady  10000010

[začátek] Strana # 1  2  [konec] [vše]

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz komentář k utkání2Kaprodrom-Delfíni10:2
Zobraz informace k utkáníVěrovany-Riway1:13
Zobraz informace k utkáníSEKO-Olšany5:0
Zobraz informace k utkáníRiway-Olšany12:0
Zobraz informace k utkáníŠneci-Medvědi11:7
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Týnec5:7
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Věrovany4:2
Zobraz komentář k utkání1Delfíni-Orli3:4
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Bělkovice6:3

Nejbližší zápasy

Ne 22.09. od 16:30|Šternberk
Medvědi vs Cénci
Ne 22.09. od 18:00|Šternberk
Bohuňovice vs Týnec
Ne 22.09. od 19:30|Šternberk
Orli vs Šneci
Čt 26.09. od 20:45|Olomouc
Bělkovice vs Orli
So 28.09. od 18:30|Uničov
Šneci vs Olšany
So 28.09. od 20:00|Prostějov
Delfíni vs Věrovany
Ne 29.09. od 16:30|Šternberk
Bohuňovice vs Kaprodrom
Ne 29.09. od 18:00|Šternberk
Cénci vs SEKO
Ne 29.09. od 19:30|Šternberk
Týnec vs Medvědi

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Team Riway 2 4
2 Novosady  2 2
3 Šneci 1 2
4 Velký Týnec  1 2
5 HC Bohuňovice 1 2
6 SEKO Olomouc 1 2
7 Cénci Horka 1 2
8 Orli Štěpánov 1 2
9 Medvědi Charváty 1 0
10 Delfíni Blatec 2 0
11 Bělkovice 1 0
12 Věrovany 2 0
13 Olšany  2 0

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
KopáčikRIW22+79
JurečkaRIW26+17
NovosadRIW24+37
HönschUJZ14+37
HusákRIW23+47