Oficial web
OAHL.cz


Kanadské bodování obránců -sezóny 2019/2020

 Stat : Tým :
(nereg)

(reg.)

(vše)
tisk
 Seřazeno podle kanadských bodů. Nastoupilo 80 hráčů.
 Poř.  Jméno   Mužstvo   Z   G   A   B   TM   U   O   B 
1.  Zmeškal Jindřich -(DR)  SEKO Olomouc 766126070
2.  Štefanik Vladimír -(DR)  Orli Štěpánov 85493080
3.  Dittmer Stanislav  HC Bohuňovice 84590080
4.  Zlámal Milan  Velký Týnec  84375080
5.  Klár Jan -(DR)  SEKO Olomouc 73471070
6.  Králík Jan  Team Riway 82463080
7.  Foukal Marek -(DR)  Novosady  62463160
8.  Smyslil Petr -(DR)  Bělkovice 63251060
9.  Rozsíval Lubomír  Team Riway 53251050
10.  Neuman Tomáš  SEKO Olomouc 42351140
11.  Motýl Ivo  Olšany  51451050
12.  Kubíček Miroslav  Věrovany 42242040
13.  Holemý David  HC Bohuňovice 91348090
14.  Válka Jan -(DR)  Cénci Horka 51344250
15.  Rotrekl Marek -(DR)  Šneci 21343520
16.  Bušo Filip -(DR)  Věrovany 13031610
17.  Krbeček Michal  Velký Týnec  62131060
18.  Sirotek Petr -(DR)  Medvědi Charváty 52133150
19.  Abeska Zdeněk  Medvědi Charváty 32132530
20.  Nastoupil Martin  HC Bohuňovice 71232070
21.  Mraček Petr  Věrovany 61233060
22.  Hodinář Petr -(DR)  Věrovany 51234050
23.  Šíma Pavel -(DR)  HC Bohuňovice 51234050
24.  Špiřík Petr  Orli Štěpánov 41231040
25.  Nesrsta Marek -(DR)  Novosady  21230620
26.  Lolek Radim  Orli Štěpánov 80331080
27.  Hofr Aleš  Šneci 80335080
28.  Ondruška Petr  Šneci 60330060
29.  Kocián Ivo  Orli Štěpánov 40332340
30.  Sosík David -(DR)  Orli Štěpánov 22021320

[začátek] Strana # 1  2  3  [konec] [vše]

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Riway6:12
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-SEKO6:9
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Věrovany0:1
Zobraz informace k utkáníTýnec-Šneci1:9
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Cénci1:6
Zobraz komentář k utkání1Orli-Olšany9:1
Zobraz komentář k utkání1Olšany-Kaprodrom6:5
Zobraz informace k utkáníCénci-Týnec5:4

Nejbližší zápasy

So 16.11. od 18:00|Šternberk
Olšany vs Medvědi
So 16.11. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Bohuňovice
So 16.11. od 20:00|Uničov
Šneci vs Bělkovice
Ne 17.11. od 18:00|Šternberk
Kaprodrom vs Riway
Ne 17.11. od 19:30|Šternberk
Orli vs SEKO
Ne 17.11. od 20:00|Prostějov
Delfíni vs Týnec

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Orli Štěpánov 8 16
2 SEKO Olomouc 8 15
3 Šneci 8 12
4 Cénci Horka 8 12
5 Team Riway 8 11
6 Věrovany 9 10
7 Velký Týnec  9 9
8 HC Bohuňovice 9 6
9 Medvědi Charváty 8 6
10 Olšany  9 5
11 Novosady  8 3
12 Delfíni Blatec 8 2
13 Bělkovice 8 1

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT719+1332
HavalaBOH916+1531
HönschUJZ819+726
PekrSTP817+724
CahelVTY87+1522