Oficial web
OAHL.cz


Přehled chystaných střetnutí

Tým :  Odehráno 101 střetnutí, zbývá 81.
 Datum  Čas, místo  Mužstva  
Ne-27.01.2019 18:00, ŠternberkHM Tiens Kosi vs HC Cénci Horka
So-26.01.2019 17:30, UničovHC Šneci vs Orli Štěpánov
So-26.01.2019 19:30, ŠternberkHC Kohouti Velký Týnec  vs Kaprodrom rybník Novosady
Ne-27.01.2019 19:30, ŠternberkHC Bohuňovice vs HC Olšany 
So-26.01.2019 20:00, ProstějovSLH Delfíni Blatec vs HC Bělkovice - Lašťany 
So-26.01.2019 18:00, ŠternberkHC Věrovany vs Medvědi Charváty
So-02.02.2019 18:00, ProstějovMedvědi Charváty vs SLH Delfíni Blatec
So-02.02.2019 19:00, UničovHC Šneci vs HM Tiens Kosi
So-09.02.2019 18:45, ProstějovSLH Delfíni Blatec vs HC Věrovany
V 06. týdnu, HC Věrovany vs HC Olšany 
Ne-17.02.2019 18:15, ProstějovMedvědi Charváty vs HC Kohouti Velký Týnec 
V 48. týdnu, UničovHC Šneci vs HC Cénci Horka
V 07. týdnu, HC Cénci Horka vs Kaprodrom rybník Novosady
So-23.02.2019 20:00, ProstějovSEKO Olomuc  vs HC Bohuňovice
Čt-24.01.2019 20:30, OlomoucMedvědi Charváty vs Orli Štěpánov
V 09. týdnu, ProstějovSLH Delfíni Blatec vs HC Kohouti Velký Týnec 
V 09. týdnu, UničovHC Šneci vs HC Bohuňovice
V 48. týdnu, ProstějovSLH Delfíni Blatec vs Orli Štěpánov
V 10. týdnu, ProstějovSLH Delfíni Blatec vs HM Tiens Kosi
V 12. týdnu, Medvědi Charváty vs HC Bohuňovice
V 48. týdnu, UničovHC Šneci vs SLH Delfíni Blatec
V 48. týdnu, ProstějovSEKO Olomuc  vs HC Kohouti Velký Týnec 
  

Přehled kol

 Kolo  Číslo  Domácí  Hosté
11Orli ŠtěpánovVOLNO
28HC BohuňoviceVOLNO
315HM Tiens KosiVOLNO
422VOLNOMedvědi Charváty
529SEKO Olomuc VOLNO
636VOLNOHC Věrovany
743HC Cénci HorkaVOLNO
850VOLNOSLH Delfíni Blatec
957HC ŠneciVOLNO
1064VOLNOHC Olšany 
1171Kaprodrom rybník NovosadyVOLNO
1278VOLNOHC Kohouti Velký Týnec 
1385VOLNOHC Bělkovice - Lašťany 
1492VOLNOOrli Štěpánov
1599VOLNOHC Bohuňovice
16106VOLNOHM Tiens Kosi
17113Medvědi CharvátyVOLNO
18120VOLNOSEKO Olomuc 
19127HC VěrovanyVOLNO
20134VOLNOHC Cénci Horka
20136HM Tiens KosiKaprodrom rybník Novosady
20137HC BohuňoviceOrli Štěpánov
20138HC Kohouti Velký Týnec HC Bělkovice - Lašťany 
20139HC Olšany Medvědi Charváty
21141SLH Delfíni BlatecVOLNO
21145HM Tiens KosiHC Bohuňovice
21146Kaprodrom rybník NovosadySEKO Olomuc 
22148VOLNOHC Šneci
22151HM Tiens KosiHC Bělkovice - Lašťany 
22153HC Kohouti Velký Týnec HC Věrovany
22154HC Olšany SLH Delfíni Blatec
23155HC Olšany VOLNO
23157Orli ŠtěpánovHC Věrovany
23158HM Tiens KosiMedvědi Charváty
23159HC Bělkovice - Lašťany SEKO Olomuc 
23160HC BohuňoviceHC Cénci Horka
23161Kaprodrom rybník NovosadyHC Šneci
24162VOLNOKaprodrom rybník Novosady
24164HC Cénci HorkaHC Bělkovice - Lašťany 
24165Medvědi CharvátySEKO Olomuc 
24166HM Tiens KosiHC Věrovany
24168HC Kohouti Velký Týnec HC Olšany 
25169HC Kohouti Velký Týnec VOLNO
25170Orli ŠtěpánovHC Olšany 
25172HC VěrovanySEKO Olomuc 
25173HC Cénci HorkaMedvědi Charváty
25174HC Bělkovice - Lašťany HC Šneci
25175HC BohuňoviceKaprodrom rybník Novosady
26176HC Bělkovice - Lašťany VOLNO
26178Kaprodrom rybník NovosadyHC Věrovany
26180HC Cénci HorkaHC Olšany 
26182HM Tiens KosiOrli Štěpánov

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Delfíni9:2
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Olšany3:10
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Věrovany3:0
Zobraz informace k utkáníŠneci-Týnec7:3
Zobraz informace k utkáníSEKO-Tiens2:6
Zobraz informace k utkáníOrli-Cénci2:8
Zobraz informace k utkáníTýnec-Cénci0:6
Zobraz informace k utkáníOlšany-Šneci3:9
Zobraz informace k utkáníVěrovany-Bohuňovice4:10

Nejbližší zápasy

Čt 24.01. od 20:30|Olomouc
Medvědi vs Orli
So 26.01. od 17:30|Uničov
Šneci vs Orli
So 26.01. od 18:00|Šternberk
Věrovany vs Medvědi
So 26.01. od 19:30|Šternberk
Týnec vs Kaprodrom
So 26.01. od 20:00|Prostějov
Delfíni vs Bělkovice
Ne 27.01. od 18:00|Šternberk
Tiens vs Cénci
Ne 27.01. od 19:30|Šternberk
Bohuňovice vs Olšany
So 02.02. od 18:00|Prostějov
Medvědi vs Delfíni
So 02.02. od 19:00|Uničov
Šneci vs Tiens

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 16 30
2 Šneci 16 28
3 Cénci Horka 16 27
4 Tiens Kosi 15 24
5 Novosady  16 17
6 Orli Štěpánov 15 13
7 HC Bohuňovice 14 11
8 Bělkovice 16 11
9 Olšany  16 10
10 Delfíni Blatec 15 10
11 Velký Týnec  16 8
12 Věrovany 16 8
13 Medvědi Charváty 15 5

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1545+2873
JurdičLUT1540+2262
HönschUJZ1336+2056
HavalaBOH1235+1449
LakomýHOR1530+1848