Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

3. kolo, zápas číslo 16, odehrán dne 29.09.2019, Šternberk od 18:00
HC Cénci HorkavsSEKO Olomuc 
5:7
(1:2, 3:4, 1:1)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
03:03 Dvořák Filip (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 0:1
08:53 Dvořák Filip (Hrudník Zdeněk)SEKO Olomuc 0:2
10:56 Lakomý Matěj (Válka Jan) (v pře.) HC Cénci Horka1:2
 Čas  Trest  Tým
00:20 Zmeškal Jindřich 1.minSEKO Olomuc 
01:25 Lón Radek 1.minSEKO Olomuc 
03:18 Valenta Jiří 1.minHC Cénci Horka
06:04 Kalamár Tomáš 1.minSEKO Olomuc 
10:47 Kalamár Tomáš 1.minSEKO Olomuc 
13:55 Klár Jan 1.minSEKO Olomuc 
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
15:46 Minařík František (Lakomý Matěj)HC Cénci Horka2:2
16:22 Klár Jan (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 2:3
17:42 Dvořák Filip (Lón Radek)SEKO Olomuc 2:4
21:06 Seidler Petr (Minařík František)HC Cénci Horka3:4
21:55 Zmeškal Jindřich (Lón Radek)SEKO Olomuc 3:5
26:28 Jurdič JanSEKO Olomuc 3:6
26:57 Berka Jindřich (Minařík František)HC Cénci Horka4:6
 Čas  Trest  Tým
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
31:22 Minařík František (Válka Jan)HC Cénci Horka5:6
41:25 Jurdič JanSEKO Olomuc 5:7
 Čas  Trest  Tým
31:51 Seidler Petr 1.minHC Cénci Horka

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Cénci Horka
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Berka JindřichU1010
Gatěk Jakub -(DR)O0000
Koloušek MilanO0000
Kordula MichalB0000
Lakomý Matěj -(DR)U1120
Minařík František -(DR)U2240
Říha PetrO0000
Seidler PetrU1011
Valenta JiříU0001
Valenta Tomáš -(DR)O0000
Válka Jan -(DR)O0220
Vodák JiříU0000
SEKO Olomouc : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dvořák Filip -(DR)U3030
Hrudník ZdeněkU0110
Hus Václav -(DR)U0000
Jurdič Jan -(DR)U2240
Kalamár TomášU0002
Klár Jan -(DR)O1011
Kráčmar PavelB0000
Král DavidU0000
Lón RadekO0221
Ťažký TomášO0000
Zmeškal Jindřich -(DR)O1011

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz komentář k utkání1Medvědi-Olšany9:6
Zobraz informace k utkáníTýnec-Delfíni4:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Cénci6:8
Zobraz informace k utkáníRiway-Orli1:8
Zobraz informace k utkáníMedvědi-SEKO3:3
Zobraz komentář k utkání1Olšany-Věrovany2:7
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Cénci0:5
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Delfíni0:5

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 22 36
2 Orli Štěpánov 22 34
3 Team Riway 20 32
4 Šneci 19 29
5 Cénci Horka 22 28
6 Medvědi Charváty 22 21
7 Věrovany 22 18
8 Novosady  21 17
9 Delfíni Blatec 20 17
10 Velký Týnec  22 15
11 Olšany  23 13
12 HC Bohuňovice 23 11
13 Bělkovice 20 7

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT2055+3388
LakomýHOR2040+2969
HönschUJZ1745+1964
HavalaBOH1732+1951
PekrSTP1929+2049