Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

4. kolo, zápas číslo 28, odehrán dne 06.10.2018, Šternberk od 18:00
HM Tiens KosivsSEKO Olomuc 
2:4
(0:2, 0:1, 2:1)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
03:03 Jurdič Jan (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 0:1
06:34 Zmeškal Jindřich (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 0:2
 Čas  Trest  Tým
01:53 Válka Jan 1.minSEKO Olomuc 
06:44 Neuman Tomáš 1.minSEKO Olomuc 
07:53 Jurásek Pavel 1.minHM Tiens Kosi
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
24:48 Jurdič Jan (Juna Martin)SEKO Olomuc 0:3
 Čas  Trest  Tým
21:19 Klár Jan 1.minSEKO Olomuc 
23:11 Klár Jan 1.minSEKO Olomuc 
23:18 Dvořák Filip 1.minSEKO Olomuc 
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
26:27 Dvořák Filip (Kalamár Tomáš)SEKO Olomuc 0:4
27:47 Novosad Petr (Tomaštík Josef) (v pře.) HM Tiens Kosi1:4
33:09 Kopáčik Petr (Husák Stanislav)HM Tiens Kosi2:4
 Čas  Trest  Tým
27:36 Zmeškal Jindřich 1.minSEKO Olomuc 
29:41 Zmeškal Jindřich 1.minSEKO Olomuc 
31:47 Neuman Tomáš 1.minSEKO Olomuc 

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Tiens Kosi
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dittrich Pavel -(DR)U0000
Hladiš JakubO0000
Husák StanislavU0110
Izák RadekU0000
Jurásek PavelO0001
Kopáčik PetrU1010
Králík JanO0000
Novosad Petr -(DR)U1010
Rozsíval LubomírO0000
Šrámek Karel -(DR)B0000
Tomaštík Josef -(DR)U0110
SEKO Olomouc : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dvořák Filip -(DR)U1121
Hrudník ZdeněkU0000
Juna MartinU0110
Jurdič Jan -(DR)U2130
Kalamár TomášU0110
Klár Jan -(DR)O0002
Kráčmar PavelB0000
Neuman TomášO0002
Válka Jan -(DR)O0001
Zdařil LukášO0000
Zmeškal Jindřich -(DR)U1012

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníVěrovany-Olšany5:2
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Týnec2:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Bohuňovice7:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-SEKO1:9
Zobraz informace k utkáníSEKO-Šneci6:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Kaprodrom2:1
Zobraz komentář k utkání1Bohuňovice-Orli11:3

Nejbližší zápasy

So 23.02. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Věrovany
So 23.02. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Delfíni
So 23.02. od 20:00|Prostějov
SEKO vs Bohuňovice
Ne 24.02. od 18:00|Šternberk
Tiens vs Bělkovice
Ne 24.02. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Kaprodrom
Ne 03.03. od 18:00|
Bělkovice vs SEKO
V 09. týdnu|Uničov
Šneci vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 19 34
2 Tiens Kosi 19 32
3 Šneci 19 30
4 Cénci Horka 18 29
5 Novosady  20 17
6 Velký Týnec  20 16
7 HC Bohuňovice 18 15
8 Orli Štěpánov 20 15
9 Bělkovice 20 15
10 Delfíni Blatec 18 14
11 Medvědi Charváty 20 13
12 Olšany  20 10
13 Věrovany 19 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1854+3084
HavalaBOH1647+2370
HönschUJZ1642+2567
JurdičLUT1842+2365
NovosadAQU1828+2553