Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

4. kolo, zápas číslo 28, odehrán dne 06.10.2018, Šternberk od 18:00
HM Tiens KosivsSEKO Olomuc 
2:4
(0:2, 1:2, 1:0)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
03:03 Jurdič Jan (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 0:1
06:34 Zmeškal Jindřich (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 0:2
 Čas  Trest  Tým
01:53 Válka Jan 1.minSEKO Olomuc 
06:44 Neuman Tomáš 1.minSEKO Olomuc 
07:53 Jurásek Pavel 1.minHM Tiens Kosi
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
24:48 Jurdič Jan (Juna Martin)SEKO Olomuc 0:3
26:27 Dvořák Filip (Kalamár Tomáš)SEKO Olomuc 0:4
27:47 Novosad Petr (Tomaštík Josef) (v pře.) HM Tiens Kosi1:4
 Čas  Trest  Tým
21:19 Klár Jan 1.minSEKO Olomuc 
23:11 Klár Jan 1.minSEKO Olomuc 
23:18 Dvořák Filip 1.minSEKO Olomuc 
27:36 Zmeškal Jindřich 1.minSEKO Olomuc 
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
33:09 Kopáčik Petr (Husák Stanislav)HM Tiens Kosi2:4
 Čas  Trest  Tým
29:41 Zmeškal Jindřich 1.minSEKO Olomuc 
31:47 Neuman Tomáš 1.minSEKO Olomuc 

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Tiens Kosi
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dittrich Pavel -(DR)U0000
Hladiš JakubO0000
Husák StanislavU0110
Izák RadekU0000
Jurásek PavelO0001
Kopáčik PetrU1010
Králík JanO0000
Novosad Petr -(DR)U1010
Rozsíval LubomírO0000
Šrámek Karel -(DR)B0000
Tomaštík Josef -(DR)U0110
SEKO Olomouc : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dvořák Filip -(DR)U1121
Hrudník ZdeněkU0000
Juna MartinU0110
Jurdič Jan -(DR)U2130
Kalamár TomášU0110
Klár Jan -(DR)O0002
Kráčmar PavelB0000
Neuman TomášO0002
Válka Jan -(DR)O0001
Zdařil LukášO0000
Zmeškal Jindřich -(DR)U1012

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz komentář k utkání1Cénci-Tiens3:1
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Delfíni2:4
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Věrovany3:7
Zobraz komentář k utkání1Orli-Šneci0:7
Zobraz komentář k utkání1Kaprodrom-Týnec7:6
Zobraz informace k utkáníOlšany-Bohuňovice5:1
Zobraz informace k utkáníOlšany-Kaprodrom5:9
Zobraz informace k utkáníTýnec-Šneci1:5
Zobraz informace k utkáníCénci-Orli4:4

Nejbližší zápasy

So 20.10. od 18:00|Šternberk
Olšany vs Bělkovice
So 20.10. od 19:30|Šternberk
Kaprodrom vs Orli
So 20.10. od 19:45|Prostějov
Delfíni vs Medvědi
Ne 21.10. od 16:30|Šternberk
Bohuňovice vs Týnec
Ne 21.10. od 18:00|Šternberk
Tiens vs Šneci
Ne 21.10. od 19:30|Šternberk
SEKO vs Cénci
Pá 26.10. od 20:15|Uničov
Šneci vs SEKO
Ne 28.10. od 18:15|Prostějov
Věrovany vs Delfíni
Čt 01.11. od 20:30|Olomouc
Bělkovice vs Orli

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 Šneci 5 10
2 Cénci Horka 5 9
3 SEKO Olomouc 4 8
4 Novosady  5 8
5 Tiens Kosi 4 4
6 Medvědi Charváty 4 4
7 Věrovany 5 4
8 Orli Štěpánov 4 3
9 Olšany  5 2
10 Delfíni Blatec 4 2
11 Bělkovice 5 2
12 HC Bohuňovice 3 2
13 Velký Týnec  5 0

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
NesrstaNOV516+723
HönschUJZ412+1123
DvořákLUT314+519
DohnalUJZ410+515
UrbanNOV59+615