Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

5. kolo, zápas číslo 32, odehrán dne 13.10.2019, Šternberk od 16:30
HC Kohouti Velký Týnec vsHC Olšany 
10:1
(1:0, 4:0, 4:1)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
02:42 Kašpárek Jan (Cahel Roman)0:0
05:19 Krbeček Michal (Maluš Roman)HC Kohouti Velký Týnec 1:0
 Čas  Trest  Tým
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
19:08 Miroslav Laga (Nazad Marcel)HC Kohouti Velký Týnec 2:0
20:25 Krbeček Michal (Cahel Roman)HC Kohouti Velký Týnec 3:0
23:40 Škrob JaromírHC Kohouti Velký Týnec 4:0
27:11 Škrob Jaromír (Cahel Roman)HC Kohouti Velký Týnec 5:0
 Čas  Trest  Tým
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
28:16 Miroslav Laga (Zlámal Milan)HC Kohouti Velký Týnec 6:0
33:12 Cahel RomanHC Kohouti Velký Týnec 7:0
33:47 Nazad Marcel (Krbeček Michal)HC Kohouti Velký Týnec 8:0
34:03 Nazad Marcel (Zlámal Milan)HC Kohouti Velký Týnec 9:0
41:58 Albrecht Petr (Chalupecký Martin) (v osl.) HC Olšany 9:1
 Čas  Trest  Tým
41:58 Chalupecký Martin 1.minHC Olšany 

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Velký Týnec 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Cahel RomanU1340
Grančarov ŠtěpánO0000
Holý Jan -(DR)B0000
Kašpárek Jan -(DR)U1010
Krbeček MichalO2130
Maluš RomanU0110
Miroslav Laga -(DR)U2020
Nazad Marcel -(DR)U2130
Rakus KarelO0000
Škrob Jaromír -(DR)U2020
Zlámal MilanO0220
Olšany  : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Albrecht PetrO1010
Hrachovec JanB0000
Hynek ZdeněkU0000
Chalupecký MartinU0111
Mádr MartinU0000
Ostrák LadislavU0000
Ručil PatrikU0000
Zatloukal MichalU0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz komentář k utkání1Medvědi-Olšany9:6
Zobraz informace k utkáníTýnec-Delfíni4:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Cénci6:8
Zobraz informace k utkáníRiway-Orli1:8
Zobraz informace k utkáníMedvědi-SEKO3:3
Zobraz komentář k utkání1Olšany-Věrovany2:7
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Cénci0:5
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Delfíni0:5

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 22 36
2 Orli Štěpánov 22 34
3 Team Riway 20 32
4 Šneci 19 29
5 Cénci Horka 22 28
6 Medvědi Charváty 22 21
7 Věrovany 22 18
8 Novosady  21 17
9 Delfíni Blatec 20 17
10 Velký Týnec  22 15
11 Olšany  23 13
12 HC Bohuňovice 23 11
13 Bělkovice 20 7

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT2055+3388
LakomýHOR2040+2969
HönschUJZ1745+1964
HavalaBOH1732+1951
PekrSTP1929+2049