Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

5. kolo, zápas číslo 34, odehrán dne 13.10.2019, Šternberk od 18:00
HC BohuňovicevsMedvědi Charváty
3:6
(0:1, 0:3, 3:2)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
12:02 Sabela Martin (Polcr Radek)Medvědi Charváty0:1
 Čas  Trest  Tým
06:21 Polcr Radek 1.minMedvědi Charváty
06:42 Oliva Zdeněk 1.minMedvědi Charváty
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
23:25 Šurkal Martin (Sirotek Petr)Medvědi Charváty0:2
24:41 Abeska Zdeněk (Sabela Martin)Medvědi Charváty0:3
27:22 Sirotek Petr (Sabela Martin)Medvědi Charváty0:4
 Čas  Trest  Tým
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
30:55 Havala Zdeněk (Šíma Pavel)HC Bohuňovice1:4
32:47 Havala Zdeněk (Dittmer Stanislav) (v pře.) HC Bohuňovice2:4
33:52 Šurkal Martin (Oliva Zdeněk)Medvědi Charváty2:5
35:01 Havala Zdeněk (Holemý David)HC Bohuňovice3:5
40:35 Sabela Martin (Abeska Zdeněk)Medvědi Charváty3:6
 Čas  Trest  Tým
31:48 Sirotek Petr 1.minMedvědi Charváty

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : HC Bohuňovice
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Bečica Jaroslav -(DR)U0000
Cenkl MarekU0000
Dittmer StanislavO0110
Havala Zdeněk -(DR)U3030
Herzig RolandU0000
Holemý DavidO0110
Nastoupil MartinO0000
Nykl MartinB0000
Peřina PavelU0000
Šíma Pavel -(DR)O0110
Tichý MiroslavU0000
Tomin Adam -(DR)U0000
Medvědi Charváty : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Abeska ZdeněkU1120
Axman TomášB0000
Křen FilipU0000
Líňa EmilO0000
Oliva ZdeněkU0111
Polcr RadekO0111
Sabela MartinU2240
Sirotek Petr -(DR)O1121
Smižanský MatejU0000
Svaček Ondra -(DR)U0000
Šurkal Martin -(DR)U2020

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz komentář k utkání1Medvědi-Olšany9:6
Zobraz informace k utkáníTýnec-Delfíni4:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Cénci6:8
Zobraz informace k utkáníRiway-Orli1:8
Zobraz informace k utkáníMedvědi-SEKO3:3
Zobraz komentář k utkání1Olšany-Věrovany2:7
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Cénci0:5
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Delfíni0:5

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 22 36
2 Orli Štěpánov 22 34
3 Team Riway 20 32
4 Šneci 19 29
5 Cénci Horka 22 28
6 Medvědi Charváty 22 21
7 Věrovany 22 18
8 Novosady  21 17
9 Delfíni Blatec 20 17
10 Velký Týnec  22 15
11 Olšany  23 13
12 HC Bohuňovice 23 11
13 Bělkovice 20 7

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT2055+3388
LakomýHOR2040+2969
HönschUJZ1745+1964
HavalaBOH1732+1951
PekrSTP1929+2049