Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

5. kolo, zápas číslo 34, odehrán dne 14.10.2018, Šternberk od 19:30
HC Bělkovice - Lašťany vsSLH Delfíni Blatec
2:4
(0:2, 1:0, 1:2)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
03:26 Vondra Aleš (Sikora Květoslav)SLH Delfíni Blatec0:1
09:52 Sikora Květoslav (Polách Jaroslav)SLH Delfíni Blatec0:2
 Čas  Trest  Tým
07:24 Zeman Tomáš 1.minHC Bělkovice - Lašťany 
07:31 Hanuš Aleš 1.minHC Bělkovice - Lašťany 
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
13:25 Tichý Luděk (Hanuš Aleš)HC Bělkovice - Lašťany 1:2
 Čas  Trest  Tým
14:21 Vallla Rudolf 1.minSLH Delfíni Blatec
19:27 Vondra Aleš 1.minSLH Delfíni Blatec
22:25 Polách Jaroslav 1.minSLH Delfíni Blatec
24:46 Vallla Rudolf 1.minSLH Delfíni Blatec
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
33:39 Coufal Václav (Smyslil Petr)HC Bělkovice - Lašťany 2:2
35:21 Koranda AlešSLH Delfíni Blatec2:3
36:53 Paclík Eduard (Rullová Michaela)SLH Delfíni Blatec2:4
 Čas  Trest  Tým
30:25 Hanuš Aleš 1.minHC Bělkovice - Lašťany 
31:08 Vallla Rudolf 1.minSLH Delfíni Blatec

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Bělkovice
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Coufal VáclavU1010
Černocký Jakub -(DR)U0000
Hanuš AlešU0112
Smyslil Petr -(DR)O0110
Tichý LuděkU1010
Trávníček JiříO0000
Veselý MarekU0000
Zeman Tomáš -(DR)U0001
Železňák PetrO0000
Delfíni Blatec : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Brada LukášU0000
Koranda AlešO1010
Paclík Eduard -(DR)U1010
Polách JaroslavO0111
Rullová MichaelaU0110
Sikora KvětoslavU1120
Vallla RudolfO0003
Vondra Aleš -(DR)U1011
Zatloukal OldřichU0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníŠneci-Delfíni2:6
Zobraz informace k utkáníTiens-Orli20:4
Zobraz komentář k utkání1Orli-Olšany6:5
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Šneci5:5
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Kaprodrom8:4
Zobraz informace k utkáníDelfíni-Tiens2:4
Zobraz informace k utkáníVěrovany-SEKO0:6
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Medvědi5:0

Nejbližší zápasy

Ne 24.03. od 17:45|Prostějov
SEKO vs Týnec
Ne 24.03. od 18:00|Šternberk
Kaprodrom vs Věrovany
Ne 24.03. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Olšany
Ne 31.03. od 19:45|Prostějov
Delfíni vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 23 42
2 Tiens Kosi 24 41
3 Šneci 23 35
4 Cénci Horka 22 35
5 Delfíni Blatec 23 21
6 Velký Týnec  23 19
7 Bělkovice 24 18
8 HC Bohuňovice 22 17
9 Orli Štěpánov 24 17
10 Novosady  23 17
11 Medvědi Charváty 23 14
12 Věrovany 23 14
13 Olšany  23 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT2269+32101
HönschUJZ2059+3291
JurdičLUT2252+3587
HavalaBOH1953+2679
NovosadAQU2135+2964