Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

6. kolo, zápas číslo 37, odehrán dne 20.10.2018, Prostějov od 19:45
SLH Delfíni BlatecvsMedvědi Charváty
3:0
(2:0, 1:0, 0:0)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
02:40 Brada Lukáš (Paclík Eduard)SLH Delfíni Blatec1:0
03:43 Sikora Květoslav (Rullová Michaela)SLH Delfíni Blatec2:0
 Čas  Trest  Tým
04:13 Oliva Zdeněk 1.minMedvědi Charváty
07:08 Bahounek Jaroslav 1.minMedvědi Charváty
09:22 Vallla Rudolf 1.minSLH Delfíni Blatec
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
21:52 Brada Lukáš (Vallla Rudolf)SLH Delfíni Blatec3:0
 Čas  Trest  Tým

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Delfíni Blatec
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Brada LukášU2020
Kment Martin -(DR)O0000
Koranda AlešU0000
Navrátil DanielU0000
Paclík Eduard -(DR)U0110
Polách JaroslavO0000
Rullová MichaelaU0110
Sikora KvětoslavU1010
Vallla RudolfO0111
Weber PetrO0000
Zatloukal OldřichU0000
Medvědi Charváty : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Bahounek Jaroslav -(DR)O0001
Janda JiříO0000
Kubica DavidU0000
Oliva JanO0000
Polcr RadekU0000
Sabela MartinU0000
Sirotek Petr -(DR)U0000
Svaček Ondra -(DR)O0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníVěrovany-Olšany5:2
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Týnec2:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Bohuňovice7:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-SEKO1:9
Zobraz informace k utkáníSEKO-Šneci6:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Kaprodrom2:1
Zobraz komentář k utkání1Bohuňovice-Orli11:3

Nejbližší zápasy

So 23.02. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Věrovany
So 23.02. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Delfíni
So 23.02. od 20:00|Prostějov
SEKO vs Bohuňovice
Ne 24.02. od 18:00|Šternberk
Tiens vs Bělkovice
Ne 24.02. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Kaprodrom
Ne 03.03. od 18:00|
Bělkovice vs SEKO
V 09. týdnu|Uničov
Šneci vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 19 34
2 Tiens Kosi 19 32
3 Šneci 19 30
4 Cénci Horka 18 29
5 Novosady  20 17
6 Velký Týnec  20 16
7 HC Bohuňovice 18 15
8 Orli Štěpánov 20 15
9 Bělkovice 20 15
10 Delfíni Blatec 18 14
11 Medvědi Charváty 20 13
12 Olšany  20 10
13 Věrovany 19 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1854+3084
HavalaBOH1647+2370
HönschUJZ1642+2567
JurdičLUT1842+2365
NovosadAQU1828+2553