Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

9. kolo, zápas číslo 58, odehrán dne 11.11.2018, Šternberk od 18:00
Kaprodrom rybník NovosadyvsHC Cénci Horka
1:3
(1:1, 0:1, 0:1)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
02:10 Urban Tomáš (Nesrsta Marek)Kaprodrom rybník Novosady1:0
09:51 Berka Jindřich (Seidler Petr)HC Cénci Horka1:1
 Čas  Trest  Tým
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
20:05 Lakomý Matěj (Vodák Jiří)HC Cénci Horka1:2
 Čas  Trest  Tým
20:58 Urban Tomáš 1.minKaprodrom rybník Novosady
21:00 Říha Petr 1.minHC Cénci Horka
22:52 Grmolenský Ivo 1.minHC Cénci Horka
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
38:18 Lakomý MatějHC Cénci Horka1:3
 Čas  Trest  Tým
30:42 Lakomý Matěj 1.minHC Cénci Horka
31:23 Kráčmar David 1.minKaprodrom rybník Novosady

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Novosady 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Bartoš DavidO0000
Galuška LiborU0000
Holada MartinB0000
Kráčmar DavidO0001
Nesrsta Marek -(DR)U0110
Radimský Jiří -(DR)U0000
Sedláček JanU0000
Urban Tomáš -(DR)U1011
Cénci Horka : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Berka JindřichU1010
Gatěk Jakub -(DR)U0000
Grmolenský IvoO0001
Koloušek MilanU0000
Kordula MichalB0000
Lakomý Matěj -(DR)U2021
Říha PetrO0001
Seidler PetrU0110
Valenta JiříU0000
Valenta Tomáš -(DR)O0000
Vodák JiříO0110

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníVěrovany-Olšany5:2
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Týnec2:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Bohuňovice7:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-SEKO1:9
Zobraz informace k utkáníSEKO-Šneci6:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Kaprodrom2:1
Zobraz komentář k utkání1Bohuňovice-Orli11:3

Nejbližší zápasy

So 23.02. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Věrovany
So 23.02. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Delfíni
So 23.02. od 20:00|Prostějov
SEKO vs Bohuňovice
Ne 24.02. od 18:00|Šternberk
Tiens vs Bělkovice
Ne 24.02. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Kaprodrom
Ne 03.03. od 18:00|
Bělkovice vs SEKO
V 09. týdnu|Uničov
Šneci vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 19 34
2 Tiens Kosi 19 32
3 Šneci 19 30
4 Cénci Horka 18 29
5 Novosady  20 17
6 Velký Týnec  20 16
7 HC Bohuňovice 18 15
8 Orli Štěpánov 20 15
9 Bělkovice 20 15
10 Delfíni Blatec 18 14
11 Medvědi Charváty 20 13
12 Olšany  20 10
13 Věrovany 19 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1854+3084
HavalaBOH1647+2370
HönschUJZ1642+2567
JurdičLUT1842+2365
NovosadAQU1828+2553