Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

9. kolo, zápas číslo 59, odehrán dne 10.11.2018, Šternberk od 19:30
HC BohuňovicevsSEKO Olomuc 
3:11
(1:2, 0:5, 2:4)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
01:55 Konečný Jan (Juna Martin)SEKO Olomuc 0:1
06:54 Válka Jan (Juna Martin)SEKO Olomuc 0:2
12:33 Havala ZdeněkHC Bohuňovice1:2
 Čas  Trest  Tým
00:28 Dvořák Filip 1.minSEKO Olomuc 
05:05 Šíma Pavel 1.minHC Bohuňovice
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
15:31 Zmeškal JindřichSEKO Olomuc 1:3
17:28 Dvořák Filip (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 1:4
17:43 Jurdič Jan (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 1:5
21:08 Dvořák Filip (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 1:6
21:44 Jurdič Jan (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 1:7
 Čas  Trest  Tým
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
29:06 Dvořák Filip (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 1:8
30:53 Dittmer Stanislav (Havala Zdeněk)HC Bohuňovice2:8
32:33 Havala Zdeněk (Šíma Pavel)HC Bohuňovice3:8
35:42 Zmeškal Jindřich (Dvořák Filip) (v osl.) SEKO Olomuc 3:9
36:01 Zmeškal Jindřich (Kalamár Tomáš)SEKO Olomuc 3:10
37:20 Jurdič Jan (Kalamár Tomáš)SEKO Olomuc 3:11
 Čas  Trest  Tým
32:52 Zmeškal Jindřich 1.minSEKO Olomuc 
34:20 Konečný Jan 1.minSEKO Olomuc 
35:08 Válka Jan 1.minSEKO Olomuc 

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : HC Bohuňovice
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dittmer StanislavO1010
Havala Zdeněk -(DR)U2130
Nastoupil MartinO0000
Nykl MartinB0000
Peřina PavelU0000
Šíma Pavel -(DR)O0111
Tomin Adam -(DR)U0000
SEKO Olomouc : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dvořák Filip -(DR)U3361
Juna MartinU0220
Jurdič Jan -(DR)U3360
Kalamár TomášU0220
Klár Jan -(DR)O0000
Konečný JanU1011
Kráčmar PavelB0000
Král DavidU0000
Neuman TomášU0000
Válka Jan -(DR)O1011
Zmeškal Jindřich -(DR)O3031

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníVěrovany-Olšany5:2
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Týnec2:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Bohuňovice7:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-SEKO1:9
Zobraz informace k utkáníSEKO-Šneci6:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Kaprodrom2:1
Zobraz komentář k utkání1Bohuňovice-Orli11:3

Nejbližší zápasy

So 23.02. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Věrovany
So 23.02. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Delfíni
So 23.02. od 20:00|Prostějov
SEKO vs Bohuňovice
Ne 24.02. od 18:00|Šternberk
Tiens vs Bělkovice
Ne 24.02. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Kaprodrom
Ne 03.03. od 18:00|
Bělkovice vs SEKO
V 09. týdnu|Uničov
Šneci vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 19 34
2 Tiens Kosi 19 32
3 Šneci 19 30
4 Cénci Horka 18 29
5 Novosady  20 17
6 Velký Týnec  20 16
7 HC Bohuňovice 18 15
8 Orli Štěpánov 20 15
9 Bělkovice 20 15
10 Delfíni Blatec 18 14
11 Medvědi Charváty 20 13
12 Olšany  20 10
13 Věrovany 19 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1854+3084
HavalaBOH1647+2370
HönschUJZ1642+2567
JurdičLUT1842+2365
NovosadAQU1828+2553