Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

9. kolo, zápas číslo 60, odehrán dne 10.11.2019, Šternberk od 19:30
HC BohuňovicevsHockey Team Riway
6:12
(0:5, 2:4, 4:3)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
02:39 Novosad Petr (Jurečka Jiří)Hockey Team Riway0:1
05:26 Husák Stanislav (Jurásek Zdeněk)Hockey Team Riway0:2
06:37 Husák Stanislav (Novosad Petr)Hockey Team Riway0:3
12:20 Jurečka Jiří (Husák Stanislav) (v pře.) Hockey Team Riway0:4
12:32 Jurečka Jiří (Hladiš Jakub)Hockey Team Riway0:5
 Čas  Trest  Tým
04:24 Grund Lukáš 1.minHC Bohuňovice
12:04 Bečica Jaroslav 1.minHC Bohuňovice
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
15:20 Vitásek Ondřej (Kopáčik Petr)Hockey Team Riway0:6
17:07 Jurečka Jiří (Husák Stanislav)Hockey Team Riway0:7
18:30 Cenkl Marek (Hojgr Lukáš)HC Bohuňovice1:7
20:17 Kopáčik Petr (Králík Jan)Hockey Team Riway1:8
23:59 Havala Zdeněk (Ašer Ondřej)HC Bohuňovice2:8
27:17 Kopáčik Petr (Izák Radek)Hockey Team Riway2:9
 Čas  Trest  Tým
25:40 Jurásek Zdeněk 1.minHockey Team Riway
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
32:40 Peřina Pavel (Dittmer Stanislav)HC Bohuňovice3:9
34:32 Husák Stanislav (Novosad Petr) (v pře.) Hockey Team Riway3:10
35:33 Vitásek Ondřej (Novosad Petr)Hockey Team Riway3:11
37:25 Ašer Ondřej (Havala Zdeněk) (v osl.) HC Bohuňovice4:11
39:52 Novosad Petr (Krejčiřík Petr) (v osl.) Hockey Team Riway4:12
39:59 Dittmer Stanislav (Herzig Roland) (v pře.) HC Bohuňovice5:12
40:40 Herzig Roland (Peřina Pavel)HC Bohuňovice6:12
 Čas  Trest  Tým
34:20 Hojgr Lukáš 1.minHC Bohuňovice
37:11 Holemý David 1.minHC Bohuňovice
37:54 Krejčiřík Petr 1.minHockey Team Riway
39:46 Hladiš Jakub 1.minHockey Team Riway

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : HC Bohuňovice
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Ašer Ondřej -(DR)U1120
Bečica Jaroslav -(DR)U0001
Cenkl MarekU1010
Dittmer StanislavO1120
Grund Lukáš -(DR)U0001
Havala Zdeněk -(DR)U1120
Herzig RolandU1120
Hojgr Lukáš -(DR)U0111
Holemý DavidO0001
Nastoupil MartinO0000
Nykl MartinB0000
Peřina PavelU1120
Team Riway : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Hladiš JakubO0111
Husák StanislavU3250
Izák RadekU0110
Jurásek Zdeněk -(DR)U0111
Jurečka Jiří -(DR)U3140
Kopáčik PetrU2130
Králík JanO0110
Krejčiřík PetrU0111
Novosad Petr -(DR)U2350
Šrámek KarelB0000
Vitásek Ondřej -(DR)U2020

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníOlšany-Cénci6:10
Zobraz informace k utkáníSEKO-Riway1:4
Zobraz informace k utkáníTýnec-Bělkovice3:5
Zobraz informace k utkáníVěrovany-SEKO2:4
Zobraz informace k utkáníDelfíni-Bohuňovice9:3
Zobraz informace k utkáníRiway-Medvědi7:4
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Orli0:11
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Šneci4:6

Nejbližší zápasy

So 07.12. od 18:00|Šternberk
Orli vs Týnec
Ne 08.12. od 16:30|Šternberk
Věrovany vs Šneci
Ne 08.12. od 18:00|Šternberk
Bělkovice vs Kaprodrom
Ne 08.12. od 19:30|Šternberk
Medvědi vs Delfíni
So 14.12. od 18:00|Šternberk
Medvědi vs Šneci
So 14.12. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Riway
So 14.12. od 19:45|Prostějov
Orli vs Delfíni
Ne 15.12. od 16:30|Šternberk
Týnec vs Kaprodrom
Ne 15.12. od 18:00|Šternberk
Věrovany vs Cénci
Ne 15.12. od 19:30|Šternberk
Bělkovice vs Bohuňovice

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 12 21
2 Team Riway 12 19
3 Šneci 11 18
4 Orli Štěpánov 11 18
5 Cénci Horka 12 15
6 Věrovany 11 12
7 Velký Týnec  11 9
8 Delfíni Blatec 11 8
9 HC Bohuňovice 12 7
10 Olšany  12 7
11 Medvědi Charváty 11 6
12 Novosady  11 5
13 Bělkovice 11 3

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT1029+1544
HavalaBOH1223+1639
PekrSTP1120+1333
HönschUJZ1022+1032
LakomýHOR1016+1228