Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

1. kolo, zápas číslo 4, odehrán dne 12.09.2020, Uničov od 21:00
HC ŠnecivsHC Olšany 
7:4
(3:1, 2:2, 2:1)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
02:01 Dohnal KarelHC Šneci1:0
06:53 Šenk Libor (Dohnal Karel)HC Šneci2:0
07:29 Dohnal Karel (Ondruška Petr)HC Šneci3:0
13:37 Minařík Jaroslav (Čamek Michal )HC Olšany 3:1
 Čas  Trest  Tým
05:14 Rotrekl Marek 1.minHC Šneci
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
20:17 Dohnal Karel (Novotný David)HC Šneci4:1
22:32 Minařík Jaroslav (Motýl Ivo)HC Olšany 4:2
22:49 Lakomý Zbyněk (Hulman Dušan)HC Olšany 4:3
26:36 Petružela David (Rotrekl Marek) (v pře.) HC Šneci5:3
 Čas  Trest  Tým
26:06 Berka Jakub 1.minHC Olšany 
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
34:18 Dohnal Karel (Šenk Libor)HC Šneci6:3
36:18 Čamek Michal HC Olšany 6:4
37:08 Moťka Ladislav (Petružela David)HC Šneci7:4
 Čas  Trest  Tým
31:51 Moťka Ladislav 1.minHC Šneci
37:34 Berka Jakub 1.minHC Olšany 
41:04 Lakomý Zbyněk 1.minHC Olšany 
41:17 Berka Jakub 1.minHC Olšany 

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Šneci
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Čep LiborO0000
Dohnal KarelU4150
Moťka LadislavU1011
Müller Ivo -(DR)U0000
Novotný DavidU0110
Ondruška PetrO0110
Petružela David -(DR)U1120
Rotrekl Marek -(DR)O0111
Šenk Libor -(DR)U1120
Šenk Martin -(DR)U0000
Štěpánek JaroslavB0000
Olšany  : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Berka Jakub -(DR)O0003
Čamek Michal -(DR)U1120
Dokoupil JaroslavO0000
Hrachovec JanB0000
Hulman Dušan -(DR)U0110
Lakomý ZbyněkU1011
Minařík Jaroslav -(DR)U2020
Motýl IvoO0110
Obručník JanO0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníKokory-Orli5:7
Zobraz informace k utkáníRiway-Bělkovice11:1
Zobraz informace k utkáníTýnec-Cénci4:6
Zobraz informace k utkáníŠneci-Olšany7:4
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Delfíni9:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Věrovany5:3

Nejbližší zápasy

Čt 24.09. od 20:30|Olomouc
Orli vs Bělkovice
So 26.09. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Věrovany
So 26.09. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Medvědi
Ne 27.09. od 13:15|Přerov
Kokory vs Šneci
Ne 27.09. od 16:30|Šternberk
Bělkovice vs Cénci
Ne 27.09. od 18:00|Šternberk
Riway vs SEKO
Ne 27.09. od 19:30|Šternberk
Kaprodrom vs Delfíni
So 03.10. od 19:30|Prostějov
Delfíni vs Bělkovice
Čt 08.10. od 20:30|Olomouc
Medvědi vs Orli

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Team Riway 1 2
2 Medvědi Charváty 1 2
3 Šneci 1 2
4 Orli Štěpánov 1 2
5 Cénci Horka 1 2
6 Novosady  1 2
7 HC Kokory 1 0
8 Delfíni Blatec 1 0
9 Velký Týnec  1 0
10 Olšany  1 0
11 Věrovany 1 0
12 Bělkovice 1 0
13 SEKO Olomouc 0 0

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurečkaRIW15+16
NovosadRIW12+46
DohnalUJZ14+15
MarekNOV14+15
ŠurkalCHA13+25