Oficial web
OAHL.cz
Hlavní stránka
Zápasy
Odehrané
Chystané
Statistiky
Všech
Útočníků
Obránců
Brankařů
Vítězné branky
Góly v přesilovkách
Góly v oslabení
Trestná střílení
Čistá konta
Tabulka
Tresty
Mužstva
Riway
Panthers
Cénci
Olšany
Orli
SEKO
Bělkovice
Týnec
Kaprodrom
Věrovany
Kniha návštev
Historie
Ke stažení
Pravidla
Zápisy
Formuláře
Ostatní
Kontakt
Autor
Přihlášení
Fotogalerie
Kanadské bodování všech -sezóny 2019/2020
Stat :
Kan. body
Branky
Asistence
Zápasy
Tresty
Tým :
Všechny
Bělkovice
Blatec
Bohuňovice
Charváty
Horka
SEKO
Novosady
Olšany
Riway
Taran
Štěpánov
Šneci
Věrovany
Týnec
Seřazeno podle kanadských bodů. Nastoupilo 244 hráčů.
Poř.
Jméno
Mužstvo
Z
G
A
B
TM
U
O
B
1.
Jurdič Jan
SEKO Olomouc
20
55
33
88
7
20
0
0
2.
Lakomý Matěj
Cénci Horka
20
40
29
69
5
20
0
0
3.
Hönsch Radek
Šneci
17
45
19
64
4
17
0
0
4.
Havala Zdeněk
HC Bohuňovice
17
32
19
51
5
17
0
0
5.
Pekr Jaroslav
Orli Štěpánov
19
29
20
49
3
19
0
0
6.
Dvořák Filip
SEKO Olomouc
14
34
11
45
5
14
0
0
7.
Lakomý Zbyněk
Olšany
20
26
19
45
9
20
0
0
8.
Grézl Martin
Bělkovice
19
27
17
44
6
19
0
0
9.
Urban Tomáš
Novosady
18
27
17
44
4
18
0
0
10.
Husák Stanislav
Team Riway
18
22
21
43
2
18
0
0
11.
Jurečka Jiří
Team Riway
16
28
14
42
12
16
0
0
12.
Hus Václav
SEKO Olomouc
18
27
12
39
2
18
0
0
13.
Cahel Roman
Velký Týnec
17
17
22
39
2
17
0
0
14.
Minařík Jaroslav
Olšany
17
28
7
35
7
17
0
0
15.
Zeman Tomáš
Bělkovice
17
20
15
35
7
17
0
0
16.
Hrudník Zdeněk
SEKO Olomouc
17
12
21
33
1
17
0
0
17.
Kopáčik Petr
Team Riway
16
18
14
32
1
16
0
0
18.
Soldán Martin
Orli Štěpánov
20
17
15
32
0
20
0
0
19.
Minařík František
Cénci Horka
14
16
16
32
2
11
3
0
20.
Brada Lukáš
Delfíni Blatec
15
22
9
31
3
15
0
0
21.
Vitásek Petr
Orli Štěpánov
19
18
13
31
3
19
0
0
22.
Marek Adam
Novosady
13
25
5
30
9
13
0
0
23.
Smižanský Matej
Medvědi Charváty
17
17
13
30
7
17
0
0
24.
Gatěk Jakub
Cénci Horka
21
18
10
28
5
11
10
0
25.
Rotrekl Marek
Šneci
16
10
18
28
5
13
3
0
26.
Novosad Petr
Team Riway
14
17
10
27
2
14
0
0
27.
Foukal Marek
Novosady
16
13
14
27
12
3
13
0
28.
Nesrsta Marek
Novosady
20
9
18
27
0
14
6
0
29.
Komínek Petr
Delfíni Blatec
15
17
9
26
8
15
0
0
30.
Kubíček Miroslav ml
Věrovany
14
14
11
25
0
14
0
0
31.
Zatloukal Jiří
Olšany
17
10
15
25
17
17
0
0
32.
Bušo Filip
Věrovany
17
21
3
24
3
16
1
0
33.
Šurkal Martin
Medvědi Charváty
17
15
9
24
6
17
0
0
34.
Seidler Petr
Cénci Horka
15
13
11
24
10
15
0
0
35.
Abeska Zdeněk
Medvědi Charváty
22
15
7
22
4
18
4
0
36.
Loun Radek
Orli Štěpánov
20
12
10
22
3
19
1
0
37.
Klapka Vladimír
Věrovany
15
13
8
21
3
15
0
0
38.
Man Jaromír
Delfíni Blatec
16
11
10
21
12
16
0
0
39.
Zmeškal Jindřich
SEKO Olomouc
18
6
15
21
17
1
17
0
40.
Müller Ivo
Šneci
16
11
9
20
4
16
0
0
41.
Králík Jan
Team Riway
18
10
10
20
6
0
18
0
42.
Sabela Martin
Medvědi Charváty
19
9
11
20
3
19
0
0
43.
Kalamár Tomáš
SEKO Olomouc
15
11
8
19
7
15
0
0
44.
Radimský Jiří
Novosady
20
8
11
19
14
19
1
0
45.
Vondra Aleš
Delfíni Blatec
18
6
13
19
23
18
0
0
46.
Moťka Ladislav
Šneci
13
10
8
18
3
13
0
0
47.
Bečica Jaroslav
HC Bohuňovice
18
8
10
18
12
17
1
0
48.
Svaček Ondra
Medvědi Charváty
20
11
6
17
1
20
0
0
49.
Galuška Libor
Novosady
20
10
7
17
8
20
0
0
50.
Miroslav Laga
Velký Týnec
17
9
8
17
9
17
0
0
51.
Štefanik Vladimír
Orli Štěpánov
18
10
6
16
6
0
18
0
52.
Dittmer Stanislav
HC Bohuňovice
15
7
9
16
2
0
15
0
53.
Valenta Tomáš
Cénci Horka
19
4
12
16
9
5
14
0
54.
Doubrava Lukáš
Team Riway
11
10
5
15
3
11
0
0
55.
Bezděk Radim
Bělkovice
19
8
7
15
11
19
0
0
56.
Dittrich Pavel
Team Riway
17
7
8
15
5
17
0
0
57.
Klár Jan
SEKO Olomouc
18
3
12
15
6
0
18
0
58.
Vitásek Ondřej
Team Riway
12
11
3
14
18
12
0
0
59.
Sirotek Petr
Medvědi Charváty
18
9
5
14
4
4
14
0
60.
Navrátil Daniel
Delfíni Blatec
12
8
6
14
4
11
1
0
61.
Popelka Ondřej
Věrovany
18
7
7
14
2
18
0
0
62.
Maluš Roman
Velký Týnec
18
10
3
13
9
16
2
0
63.
Škrob Jaromír
Velký Týnec
20
7
6
13
12
18
2
0
64.
Petružela David
Šneci
12
7
6
13
6
6
6
0
65.
Arnošt Josef
Věrovany
17
5
8
13
1
17
0
0
66.
Koranda Aleš
Delfíni Blatec
15
2
11
13
35
8
7
0
67.
Šenk Martin
Šneci
14
9
3
12
13
14
0
0
68.
Novotný David
Šneci
16
7
5
12
2
16
0
0
69.
Ašer Ondřej
HC Bohuňovice
6
7
5
12
2
6
0
0
70.
Valenta Jiří
Cénci Horka
19
6
6
12
6
19
0
0
71.
Labounek Tomáš
Olšany
8
6
6
12
0
8
0
0
72.
Smyslil Petr
Bělkovice
18
7
4
11
7
0
18
0
73.
Paclík Eduard
Delfíni Blatec
15
7
4
11
4
14
1
0
74.
Nazad Marcel
Velký Týnec
12
7
4
11
5
12
0
0
75.
Nováček David
Orli Štěpánov
12
4
7
11
3
12
0
0
76.
Vaníček Zdeněk
Cénci Horka
11
4
7
11
6
11
0
0
77.
Feneš Ondřej
Orli Štěpánov
12
9
1
10
31
2
9
1
78.
Sosík David
Orli Štěpánov
18
8
2
10
7
10
8
0
79.
Král David
SEKO Olomouc
17
6
4
10
4
17
0
0
80.
Sedláček Jan
Novosady
19
5
5
10
1
8
11
0
81.
Zlámal Milan
Velký Týnec
19
5
5
10
16
0
19
0
82.
Krejčí Zdeněk ml
Medvědi Charváty
18
5
5
10
8
13
4
1
83.
Krejčiřík Petr
Team Riway
8
3
7
10
1
8
0
0
84.
Hodinář Petr
Věrovany
16
2
8
10
12
0
16
0
85.
Hofr Aleš
Šneci
18
1
9
10
11
0
18
0
86.
Lón Radek
SEKO Olomouc
13
1
9
10
8
0
13
0
87.
Herzig Roland
HC Bohuňovice
16
6
3
9
1
16
0
0
88.
Berka Jindřich
Cénci Horka
19
5
4
9
5
19
0
0
89.
Veselý Marek
Bělkovice
14
4
5
9
4
14
0
0
90.
Neuman Tomáš
SEKO Olomouc
13
4
5
9
4
2
11
0
91.
Musil Radek
Věrovany
16
3
6
9
17
16
0
0
92.
Změlík Petr
Olšany
13
3
6
9
6
0
13
0
93.
Holemý David
HC Bohuňovice
18
2
7
9
15
0
18
0
94.
Dokoupil Jaroslav
Olšany
17
2
7
9
7
1
16
0
95.
Skoupil Zdeněk
Věrovany
15
5
3
8
10
14
1
0
96.
Ostrák Ladislav
Olšany
10
5
3
8
0
10
0
0
97.
Přehnil Radek
Věrovany
7
5
3
8
3
7
0
0
98.
Rozsíval Radek
Orli Štěpánov
17
4
4
8
3
17
0
0
99.
Rozsíval Lubomír
Team Riway
13
4
4
8
2
0
13
0
100.
Soldán Tomáš
Orli Štěpánov
8
4
4
8
0
8
0
0
101.
Rozsíval ml. Jiří
Novosady
13
3
5
8
8
3
10
0
102.
Venkrbec Václav
Orli Štěpánov
11
3
5
8
2
6
0
5
103.
Motýl Ivo
Olšany
8
3
5
8
3
0
8
0
104.
Jurásek Pavel
Team Riway
16
2
6
8
1
0
16
0
105.
Líňa Emil
Medvědi Charváty
11
2
6
8
0
5
6
0
106.
Hladiš Jakub
Team Riway
13
0
8
8
5
0
13
0
107.
Dohnal Karel
Šneci
5
5
2
7
1
5
0
0
108.
Válka Jan
Cénci Horka
16
4
3
7
6
3
13
0
109.
Peřina Pavel
HC Bohuňovice
9
4
3
7
5
9
0
0
110.
Černakovič Michal
Medvědi Charváty
11
3
4
7
1
9
2
0
111.
Kašpárek Jan
8
3
4
7
1
8
0
0
112.
Kasal Jiří
Team Riway
4
2
5
7
4
4
0
0
113.
Tichý Miroslav
HC Bohuňovice
12
4
2
6
2
12
0
0
114.
Srnec Petr
Delfíni Blatec
7
4
2
6
1
7
0
0
115.
Šíma Pavel
HC Bohuňovice
14
3
3
6
18
0
14
0
116.
Jurásek Zdeněk
Team Riway
13
3
3
6
6
12
1
0
117.
Kubíček Miroslav
Věrovany
16
2
4
6
3
0
16
0
118.
Izák Radek
Team Riway
8
2
4
6
2
8
0
0
119.
Krejčí David
Orli Štěpánov
9
1
5
6
4
7
2
0
120.
Šaich Daniel
Olšany
11
5
0
5
3
11
0
0
121.
Mraček Petr
Věrovany
16
2
3
5
6
0
16
0
122.
Lolek Radim
Orli Štěpánov
18
1
4
5
8
0
18
0
123.
Špiřík Petr
Orli Štěpánov
12
1
4
5
6
0
12
0
124.
Sabanějev Jakub
Velký Týnec
9
1
4
5
1
9
0
0
125.
Kment Martin
Delfíni Blatec
9
3
1
4
11
6
3
0
126.
Svoboda Miroslav
Delfíni Blatec
7
3
1
4
1
7
0
0
127.
Grund Lukáš
HC Bohuňovice
6
3
1
4
3
6
0
0
128.
Přikryl Marcel
Věrovany
8
2
2
4
2
8
0
0
129.
Říha Petr
Cénci Horka
6
2
2
4
5
2
4
0
130.
Chalupecký Martin
Olšany
5
2
2
4
1
5
0
0
131.
Hanuš Aleš
Bělkovice
19
1
3
4
14
19
0
0
132.
Nastoupil Martin
HC Bohuňovice
15
1
3
4
5
0
15
0
133.
Zimáček Jan
Medvědi Charváty
7
1
3
4
0
0
7
0
134.
Hojgr Lukáš
HC Bohuňovice
4
1
3
4
7
4
0
0
135.
Kocián Ivo
Orli Štěpánov
16
0
4
4
7
6
10
0
136.
Ondruška Petr
Šneci
16
0
4
4
1
0
16
0
137.
Dittrich Petr
SEKO Olomouc
6
0
4
4
7
0
6
0
138.
Koloušek Milan
Cénci Horka
15
2
1
3
3
11
2
2
139.
Albrecht Petr
Olšany
15
2
1
3
7
1
14
0
140.
Langer Zdeněk
Bělkovice
8
2
1
3
0
8
0
0
141.
Krbeček Michal
Velký Týnec
7
2
1
3
1
0
7
0
142.
Hynek Zdeněk
Olšany
17
1
2
3
0
17
0
0
143.
Čep Libor
Šneci
16
1
2
3
8
0
16
0
144.
Ťažký Tomáš
SEKO Olomouc
15
1
2
3
6
0
15
0
145.
Szabo František
Věrovany
11
1
2
3
0
11
0
0
146.
Absatz Radek
Delfíni Blatec
8
1
2
3
2
6
2
0
147.
Křen Filip
Medvědi Charváty
7
1
2
3
1
7
0
0
148.
Jemelka Jaroslav
Orli Štěpánov
7
1
2
3
2
7
0
0
149.
Polách Jaroslav
Delfíni Blatec
17
0
3
3
39
0
17
0
150.
Oliva Zdeněk
Medvědi Charváty
16
0
3
3
10
7
9
0
151.
Vallla Rudolf
Delfíni Blatec
7
0
3
3
4
0
7
0
152.
Berka Jakub
Olšany
6
0
3
3
2
5
1
0
153.
Cenkl Marek
HC Bohuňovice
17
2
0
2
3
17
0
0
154.
Rullová Michaela
Delfíni Blatec
6
2
0
2
0
6
0
0
155.
Burda Jiří
Šneci
5
2
0
2
3
4
1
0
156.
Grmolenský Ivo
Cénci Horka
10
1
1
2
2
4
6
0
157.
Weber Petr
Delfíni Blatec
7
1
1
2
2
0
7
0
158.
Neplech Jiří
Novosady
2
1
1
2
0
2
0
0
159.
Baďura Jaroslav
Velký Týnec
1
1
1
2
0
1
0
0
160.
Bartoš David
Novosady
19
0
2
2
1
0
19
0
161.
Coufal Václav
Bělkovice
18
0
2
2
0
0
18
0
162.
Zatloukal Oldřich
Delfíni Blatec
12
0
2
2
2
12
0
0
163.
Hanzl Zbyněk
Team Riway
7
0
2
2
1
0
7
0
164.
Polcr Radek
Medvědi Charváty
6
0
2
2
3
0
6
0
165.
Konečný Miroslav
Šneci
3
0
2
2
0
2
1
0
166.
Žádník Vojtěch
Orli Štěpánov
1
0
2
2
0
1
0
0
167.
Tichý Luděk
Bělkovice
16
1
0
1
0
16
0
0
168.
Rakus Karel
Velký Týnec
15
1
0
1
2
0
15
0
169.
Grančarov Štěpán
Velký Týnec
14
1
0
1
0
0
14
0
170.
Blumenschein Petr
Orli Štěpánov
8
1
0
1
5
0
8
0
171.
Juna Martin
SEKO Olomouc
5
1
0
1
1
5
0
0
172.
Richtárik Martin
Cénci Horka
4
1
0
1
0
1
3
0
173.
Kubica David
Medvědi Charváty
2
1
0
1
0
2
0
0
174.
Ostřanský Ivan
Velký Týnec
2
1
0
1
0
2
0
0
175.
Fiolek Jan
Orli Štěpánov
2
1
0
1
0
2
0
0
176.
Mádr Martin
Olšany
17
0
1
1
1
17
0
0
177.
Trávníček Jiří
Bělkovice
17
0
1
1
5
17
0
0
178.
Kráčmar David
Novosady
16
0
1
1
1
0
16
0
179.
Vodák Jiří
Cénci Horka
15
0
1
1
4
13
2
0
180.
Rella Aleš
Orli Štěpánov
13
0
1
1
7
0
13
0
181.
Šrom Jiří
Bělkovice
13
0
1
1
3
13
0
0
182.
Zatloukal Michal
Olšany
11
0
1
1
1
10
1
0
183.
Dohnálek Jaroslav
Velký Týnec
6
0
1
1
0
6
0
0
184.
Martinek Radek
Cénci Horka
6
0
1
1
0
2
4
0
185.
Hračov Lukáš
Velký Týnec
5
0
1
1
1
4
1
0
186.
Konopčík Ondřej
Bělkovice
3
0
1
1
0
3
0
0
187.
Kašťák Jan
Bělkovice
2
0
1
1
0
2
0
0
188.
Holada Martin
Novosady
21
0
0
0
1
0
0
21
189.
Holý Jan
Velký Týnec
20
0
0
0
1
0
1
19
190.
Šrámek Karel
Team Riway
20
0
0
0
0
0
0
20
191.
Nykl Martin
HC Bohuňovice
19
0
0
0
0
0
0
19
192.
Kráčmar Pavel
SEKO Olomouc
18
0
0
0
0
0
0
18
193.
Štěpánek Jaroslav
Šneci
18
0
0
0
0
0
0
18
194.
Štancl Michal
Věrovany
17
0
0
0
0
0
0
17
195.
Bielský Martin
Bělkovice
17
0
0
0
0
0
0
17
196.
Kordula Michal
Cénci Horka
16
0
0
0
0
2
0
14
197.
Hrachovec Jan
Olšany
15
0
0
0
0
1
0
14
198.
Surma Michal
Delfíni Blatec
12
0
0
0
0
0
0
12
199.
Tomin Adam
HC Bohuňovice
12
0
0
0
4
12
0
0
200.
Axman Tomáš
Medvědi Charváty
12
0
0
0
0
1
0
11
201.
Jaroš Přemek
Olšany
11
0
0
0
0
3
8
0
202.
Železňák Petr
Bělkovice
9
0
0
0
1
0
9
0
203.
Vogl Miroslav
Medvědi Charváty
8
0
0
0
3
2
6
0
204.
Hron Jiří
Olšany
6
0
0
0
2
0
6
0
205.
Horák Martin
Medvědi Charváty
6
0
0
0
0
1
0
5
206.
Nekvapil Patrik
Orli Štěpánov
6
0
0
0
0
0
0
6
207.
Mohapl Jaroslav
Bělkovice
5
0
0
0
0
5
0
0
208.
Dostal Libor
Velký Týnec
5
0
0
0
3
3
2
0
209.
Heczko David
Věrovany
5
0
0
0
0
3
2
0
210.
Němeček Petr
Šneci
5
0
0
0
3
5
0
0
211.
Janda Jiří
Medvědi Charváty
5
0
0
0
0
0
5
0
212.
Bartošek Pavel
Orli Štěpánov
4
0
0
0
4
4
0
0
213.
Neoral Petr
Medvědi Charváty
4
0
0
0
2
0
4
0
214.
Venemý Libor
Delfíni Blatec
4
0
0
0
0
2
2
0
215.
Ručil Patrik
4
0
0
0
0
4
0
0
216.
Doseděl Martin
Olšany
4
0
0
0
0
0
0
4
217.
Hrbáček Jan
Delfíni Blatec
3
0
0
0
1
2
1
0
218.
Obručník Jan
Olšany
3
0
0
0
0
1
2
0
219.
Volný Martin
Delfíni Blatec
3
0
0
0
0
0
0
3
220.
Báťek Aleš
SEKO Olomouc
3
0
0
0
0
3
0
0
221.
Hruška Pavel
Orli Štěpánov
3
0
0
0
0
0
0
3
222.
Körner Petr
Bělkovice
2
0
0
0
0
2
0
0
223.
Sabela Marek
SEKO Olomouc
2
0
0
0
0
1
1
0
224.
Dohnal Radek
Bělkovice
2
0
0
0
0
2
0
0
225.
Opluštil Lubomír
Bělkovice
2
0
0
0
0
0
0
2
226.
Matych Květoslav
Velký Týnec
2
0
0
0
0
2
0
0
227.
Kolínek Libor
Novosady
2
0
0
0
0
2
0
0
228.
Zdařil Lukáš
SEKO Olomouc
2
0
0
0
1
0
2
0
229.
Štěpán Michal
Bělkovice
2
0
0
0
0
2
0
0
230.
Konečný Jan
SEKO Olomouc
1
0
0
0
0
1
0
0
231.
Dvořák Ondřej
Velký Týnec
1
0
0
0
0
1
0
0
232.
Hammer Libor
Medvědi Charváty
1
0
0
0
1
1
0
0
233.
Zeiska Tomáš
Bělkovice
1
0
0
0
0
1
0
0
234.
Pitner Zdeněk
Velký Týnec
1
0
0
0
0
0
0
1
235.
Oliva Jan
Medvědi Charváty
1
0
0
0
1
0
1
0
236.
Nekuda Petr
Bělkovice
1
0
0
0
0
1
0
0
237.
Ryšavý Marek
Delfíni Blatec
1
0
0
0
0
0
0
1
238.
Mazal Jiří
Šneci
1
0
0
0
0
0
1
0
239.
Alka Jan
Cénci Horka
1
0
0
0
0
1
0
0
240.
Dostál Michal
Team Riway
1
0
0
0
0
0
1
0
241.
Šurkal Miroslav
Bělkovice
1
0
0
0
0
1
0
0
242.
Kubáček Antonín
Bělkovice
1
0
0
0
0
1
0
0
243.
Kořenek Petr
Šneci
1
0
0
0
0
1
0
0
244.
Čamek Michal
Olšany
1
0
0
0
0
1
0
0
[
začátek
] Strana #
1
2
3
4
5
6
7
8
9
[
konec
]
[vše]
Kniha návštěv
Dnes vloženy:
0
článků
Aktuální výsledky
1
Orli-Kaprodrom
3:7
1
Kaprodrom-Cénci
3:6
Orli-Olšany
3:12
Týnec-Panthers
2:5
Nejbližší zápasy
Aktuální pořadí
Mužstvo
Zap
B
1
Panthers
17
28
2
Orli Štěpánov
18
26
3
Team Riway
17
25
4
SEKO Olomouc
18
20
5
Olšany
18
20
6
Cénci Horka
18
19
7
Velký Týnec
16
11
8
Bělkovice
18
9
9
Novosady
17
9
10
Věrovany
17
7
TOP 5 nej
Jméno
Tým
Z
G+A
B
Jurdič
LUT
17
38+24
62
Hus
LUT
18
29+21
50
Kopáčik
RIW
16
25+15
40
Dohnal
PAN
17
23+15
38
Komínek
VER
16
19+18
37
Pro vedoucí
výsledek utkání
editace statistik
chystané utkání