Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

2. kolo, zápas číslo 10, odehrán dne 19.09.2021, Šternberk od 19:30
SLH Delfíni BlatecvsHC Cénci Horka
6:4
(1:1, 2:2, 3:1)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
03:09 Man Jaromír (Komínek Petr)SLH Delfíni Blatec1:0
11:10 Lakomý Matěj (Seidler Petr)HC Cénci Horka1:1
 Čas  Trest  Tým
07:55 Komínek Petr 1.minSLH Delfíni Blatec
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
21:23 Pavlica Radek (Petřek Jan)SLH Delfíni Blatec2:1
24:43 Seidler Petr (Lakomý Matěj)HC Cénci Horka2:2
27:27 Komínek Petr (Absatz Radek)SLH Delfíni Blatec3:2
27:35 Lakomý Matěj (Valenta Jiří)HC Cénci Horka3:3
 Čas  Trest  Tým
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
31:17 Petřek Jan (Pavlica Radek)SLH Delfíni Blatec4:3
32:35 Lakomý Matěj (Gatěk Jakub)HC Cénci Horka4:4
34:44 Pavlica Radek (Přikryl Jan)SLH Delfíni Blatec5:4
41:13 Pavlica Radek (Abrahám Lukáš) (v pře.) SLH Delfíni Blatec6:4
 Čas  Trest  Tým
39:27 Absatz Radek 1.minSLH Delfíni Blatec
40:16 Valenta Tomáš 1.minHC Cénci Horka
40:52 Grmolenský Ivo 1.minHC Cénci Horka

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Delfíni Blatec
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Abrahám Lukáš -(DR)O0110
Absatz RadekU0111
Hejtman Zdeněk -(DR)U0000
Komínek Petr -(DR)U1121
Man Jaromír -(DR)U1010
Melichar RadekO0000
Pavlica Radek -(DR)U3140
Petřek JanU1120
Polách JaroslavO0000
Přikryl JanU0110
Slepička TomášB0000
Cénci Horka : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Berka JindřichU0000
Gatěk Jakub -(DR)O0110
Grmolenský IvoO0001
Kordula MichalB0000
Lakomý Matěj -(DR)U3140
Seidler PetrU1120
Valenta Jiří -(BDR)U0110
Valenta Tomáš -(DR)O0001
Válka Jan -(DR)O0000
Vodák JiříU0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníCénci-Věrovany4:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Šneci6:3
Zobraz informace k utkáníSEKO-Olšany1:9
Zobraz informace k utkáníDelfíni-Riway2:2
Zobraz komentář k utkání1Orli-Týnec4:4
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Kokory3:3
Zobraz informace k utkáníŠneci-Medvědi6:4
Zobraz informace k utkáníOrli-Kaprodrom4:4
Zobraz informace k utkáníSEKO-Delfíni1:4

Nejbližší zápasy

So 23.10. od 16:30|Šternberk
Kokory vs Medvědi
So 23.10. od 18:00|Šternberk
Olšany vs Kaprodrom
So 23.10. od 19:30|Šternberk
Orli vs Šneci
Ne 24.10. od 16:30|Šternberk
Cénci vs SEKO
Ne 24.10. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Delfíni
Ne 24.10. od 19:30|Šternberk
Bělkovice vs Věrovany

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Bělkovice 6 9
2 Olšany  6 7
3 Velký Týnec  5 7
4 Medvědi Charváty 5 6
5 HC Kokory 6 6
6 Novosady  6 6
7 SEKO Olomouc 5 5
8 Delfíni Blatec 6 5
9 Věrovany 4 5
10 Cénci Horka 5 4
11 Orli Štěpánov 5 4
12 Team Riway 6 4
13 Šneci 5 2

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
ZemanBEL59+413
JurdičLUT47+613
VitásekSTP58+311
KomínekBLA65+611
NesrstaNOV64+711