Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

3. kolo, zápas číslo 12, odehrán dne 01.12.2023, Uničov od 18:45
HC Bělkovice - Lašťany vsPanthers
4:5
(0:1, 1:1, 1:3)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
03:08 Husák Stanislav (Husák Stanislav ml. )HC Kohouti Velký Týnec 0:0
06:07 Klíč Jaroslav (Vaníček Zdeněk)Panthers0:1
 Čas  Trest  Tým
10:44 Blinka Lubomír 1.minPanthers
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
17:06 Alexandr Tomáš (Rotrekl Marek)Panthers0:2
23:16 Hanuš Aleš (Husák Stanislav ml. )HC Bělkovice - Lašťany 1:2
27:39 Husák Stanislav ml. (Zeman Tomáš)HC Kohouti Velký Týnec 1:2
 Čas  Trest  Tým
19:32 Müller Ivo 1.minPanthers
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
29:29 Burda Jiří (Dohnal Karel)Panthers1:3
33:27 Dohnal Karel (Blinka Lubomír)Panthers1:4
38:04 Železňák Petr (Zeman Tomáš)HC Bělkovice - Lašťany 2:4
40:35 Klíč Jaroslav (Alexandr Tomáš)Panthers2:5
 Čas  Trest  Tým
39:07 Klíč Jaroslav 1.minPanthers

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Bělkovice
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Axman TomášB0000
Bezděk Radim -(DR)U0000
Grézl Martin -(DR)U0000
Hanuš AlešU1010
Husák StanislavU1010
Husák Stanislav ml. -(DR)U1230
Nováček DavidU0000
Smyslil PetrO0000
Zeman Tomáš -(DR)U0220
Železňák PetrO1010
Panthers : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Alexandr Tomáš -(DR)U1120
Blinka LubomírU0111
Burda JiříO1010
Dohnal KarelU1120
Klíč Jaroslav -(DR)O2021
Müller IvoU0001
Rotrekl Marek -(DR)O0110
Vaníček ZdeněkU0110
Zaoral Jiří -(DR)B0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníSEKO-Panthers2:5
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Olšany3:7
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Panthers1:7
Zobraz informace k utkáníRiway-Olšany6:3
Zobraz informace k utkáníSEKO-Týnec7:4
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Věrovany2:4

Nejbližší zápasy

Ne 03.03. od 17:00|Uničov
Panthers vs Riway
Ne 03.03. od 18:30|Uničov
Bělkovice vs Týnec
Ne 03.03. od 20:00|Uničov
SEKO vs Kaprodrom

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Orli Štěpánov 16 26
2 Panthers 15 24
3 Team Riway 15 23
4 SEKO Olomouc 17 18
5 Olšany  17 18
6 Cénci Horka 17 17
7 Velký Týnec  14 9
8 Bělkovice 16 9
9 Novosady  13 7
10 Věrovany 16 5

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT1634+2155
HusLUT1728+1947
KopáčikRIW1525+1540
DohnalPAN1523+1538
KomínekVER1517+1532