Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

14. kolo, zápas číslo 67, odehrán dne 01.12.2023, Uničov od 20:15
Orli ŠtěpánovvsHC Cénci Horka
3:3
(1:1, 1:1, 1:1)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
12:36 Mader Petr (Vitásek Petr)Orli Štěpánov1:0
13:53 Valenta TomášHC Cénci Horka1:1
 Čas  Trest  Tým
12:48 Körner Petr 1.minOrli Štěpánov
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
21:27 Lakomý Matěj (Berka Jindřich)HC Cénci Horka1:2
23:28 Mader Petr (Špička Dominik) (v pře.) Orli Štěpánov2:2
 Čas  Trest  Tým
23:06 Seidler Petr 1.minHC Cénci Horka
26:40 Rella Aleš 1.minOrli Štěpánov
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
39:29 Mader Petr (Špička Dominik)Orli Štěpánov3:2
40:24 Válka Jan (Berka Jindřich)HC Cénci Horka3:3
 Čas  Trest  Tým
28:54 Rella Aleš 1.minOrli Štěpánov
32:42 Berka Jindřich 1.minHC Cénci Horka

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Orli Štěpánov
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Fiolek JanU0000
Kocián IvoO0000
Kopa PetrO0000
Körner PetrO0001
Loun Radek -(DR)U0000
Mader Petr -(DR)U3030
Rella AlešO0002
Špička Dominik -(DR)U0220
Vitásek PetrU0110
Cénci Horka : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Berka JindřichU0221
Gatěk Jakub -(DR)U0000
Grmolenský IvoO0000
Krajča PavelO0000
Lakomý Matěj -(DR)U1010
Polách JaroslavO0000
Přidal Šimon -(DR)U0000
Seidler PetrU0001
Valenta Tomáš -(DR)O1010
Válka Jan -(DR)O1010

  -přidej komentář-

Za Orli v bráně Bielský (Seko - N) za Horku v bráně Šnevajs (Riway - N)
autor : Loun Radek vloženo : 01. 12. 2023 - 23:09

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníSEKO-Panthers2:5
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Olšany3:7
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Panthers1:7
Zobraz informace k utkáníRiway-Olšany6:3
Zobraz informace k utkáníSEKO-Týnec7:4
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Věrovany2:4

Nejbližší zápasy

Ne 03.03. od 17:00|Uničov
Panthers vs Riway
Ne 03.03. od 18:30|Uničov
Bělkovice vs Týnec
Ne 03.03. od 20:00|Uničov
SEKO vs Kaprodrom

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Orli Štěpánov 16 26
2 Panthers 15 24
3 Team Riway 15 23
4 SEKO Olomouc 17 18
5 Olšany  17 18
6 Cénci Horka 17 17
7 Velký Týnec  14 9
8 Bělkovice 16 9
9 Novosady  13 7
10 Věrovany 16 5

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT1634+2155
HusLUT1728+1947
KopáčikRIW1525+1540
DohnalPAN1523+1538
KomínekVER1517+1532