Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

1. kolo, zápas číslo 7, odehrán dne 12.09.2020, Šternberk od 19:30
Kaprodrom rybník NovosadyvsHC Věrovany
5:3
(0:1, 4:1, 1:1)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
03:56 Hodinář Petr (Musil Radek)HC Věrovany0:1
 Čas  Trest  Tým
05:58 Musil Radek 1.minHC Věrovany
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
14:08 Marek AdamKaprodrom rybník Novosady1:1
16:08 Urban Tomáš (Marek Adam) (v pře.) Kaprodrom rybník Novosady2:1
25:21 Marek Adam (Urban Tomáš)Kaprodrom rybník Novosady3:1
25:39 Marek Adam (Radimský Jiří)Kaprodrom rybník Novosady4:1
26:30 Kubíček Miroslav ml (Přikryl Marcel)HC Věrovany4:2
 Čas  Trest  Tým
15:23 Musil Radek 1.minHC Věrovany
22:48 Urban Tomáš 1.minKaprodrom rybník Novosady
23:59 Radimský Jiří 1.minKaprodrom rybník Novosady
25:18 Hodinář Petr TSHC Věrovany
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
28:32 Marek Adam (Nesrsta Marek)Kaprodrom rybník Novosady5:2
38:56 Kubíček Miroslav ml (TS) HC Věrovany5:3
 Čas  Trest  Tým
29:18 Hodinář Petr 1.minHC Věrovany
30:39 Musil Radek 1.minHC Věrovany
38:56 Sedláček Jan TSKaprodrom rybník Novosady

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Novosady 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dittmer StanislavO0000
Foukal Marek -(DR)O0000
Holada MartinB0000
Krecl Jan -(DR)U0000
Marek Adam -(DR)U4150
Nesrsta MarekO0110
Radimský Jiří -(DR)U0111
Sedláček JanU0001
Urban Tomáš -(DR)U1121
Věrovany : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Hodinář Petr -(DR)O1012
Klapka Vladimír -(DR)U0000
Kubíček MiroslavO0000
Kubíček Miroslav ml -(DR)U2020
Mraček PetrO0000
Musil RadekU0113
Popelka OndřejU0000
Přikryl MarcelU0110
Skoupil ZdeněkO0000
Štancl MichalB0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníKokory-Orli5:7
Zobraz informace k utkáníRiway-Bělkovice11:1
Zobraz informace k utkáníTýnec-Cénci4:6
Zobraz informace k utkáníŠneci-Olšany7:4
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Delfíni9:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Věrovany5:3

Nejbližší zápasy

Čt 24.09. od 20:30|Olomouc
Orli vs Bělkovice
So 26.09. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Věrovany
So 26.09. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Medvědi
Ne 27.09. od 13:15|Přerov
Kokory vs Šneci
Ne 27.09. od 16:30|Šternberk
Bělkovice vs Cénci
Ne 27.09. od 18:00|Šternberk
Riway vs SEKO
Ne 27.09. od 19:30|Šternberk
Kaprodrom vs Delfíni
So 03.10. od 19:30|Prostějov
Delfíni vs Bělkovice
Čt 08.10. od 20:30|Olomouc
Medvědi vs Orli

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Team Riway 1 2
2 Medvědi Charváty 1 2
3 Šneci 1 2
4 Orli Štěpánov 1 2
5 Cénci Horka 1 2
6 Novosady  1 2
7 HC Kokory 1 0
8 Delfíni Blatec 1 0
9 Velký Týnec  1 0
10 Olšany  1 0
11 Věrovany 1 0
12 Bělkovice 1 0
13 SEKO Olomouc 0 0

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurečkaRIW15+16
NovosadRIW12+46
DohnalUJZ14+15
MarekNOV14+15
ŠurkalCHA13+25