Oficial web
OAHL.cz


Soupiska mužstva HC Kokory Foxes

<-- vyber bodování  
#   Jméno Věk Výška  >Váha  Hůl Post  Sezón
22 Brada Lukáš    31let  PU11
10 Černošek Vladimír    36let  1
 Grézl Marek    30let  0
26 Jemelka Jaroslav    34let  7
91 Kment Martin  -(DR)   29let  4
23 Koranda Aleš    46let  U11
88 Kubica David    23let  3
22 Kvasnica Pavel  -(DR)   29let  3
29 Navrátil Daniel    28let  4
9 Paclík Eduard  -(DR)   19let  3
24 Podepřel David  -(DR)   24let  1
25 Strejček Jan  -(DR)   39let  1
50 Surma Michal    24let  183cm78kg LB4
84 Svoboda Miroslav    36let  4
17 Šimeček Petr    42let  0
78 Štěpánek Zdeněk  -(DR)   42let  1
 Tománek Zdeněk    30let  1
1 Volný Martin    31let  4
27 Vondra Aleš  -(DR)   31let  174cm95kg LU3
Navigace: V soupiskách týmů můžete editovat a upravovat informace jednotlivýh hráčů. Pro editaci hráče klikni na "upravit"

Informace

Oficiální název týmu: HC Kokory Foxes
Sídlo týmu (město, obec) : Kokory
Vedoucí týmu - kontakt : Aleš Vondra , 776 229 984, email: Ali.Vondra@seznam.cz
Věkový průměr týmu : 31.9
Počet sezón v OAHL : 1
Počet hráčů : 20
Nejvíce kan bodů (všech sezón) : Štěpánek Zdeněk (6)
Nejvíce branek : Štěpánek Zdeněk (6)
Nejvíce asistencí : Černošek Vladimír (3)
Nejvíce zapasů : Vondra Aleš (3)
Nejvíce kan. bodů (aktualní sezóny) : Štěpánek Zdeněk (6)
Nejvíce golů : Štěpánek Zdeněk (6)
Nejvíce asist. : Černošek Vladimír (3)
Nejvíce zapasů : Brada Lukáš (3)

Foto

Fotografie týmu HC Kokory Foxes není k dispozici. Máte-li snímek, kontaktujte správce webu

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníCénci-Riway2:1
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Kokory3:3
Zobraz informace k utkáníSEKO-Věrovany20:7
Zobraz informace k utkáníDelfíni-Bělkovice6:3
Zobraz informace k utkáníTýnec-Olšany1:5
Zobraz informace k utkáníRiway-SEKO5:7
Zobraz informace k utkáníKokory-Šneci5:3
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Cénci4:8
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Delfíni2:3

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Cénci Horka 3 6
2 SEKO Olomouc 2 4
3 Orli Štěpánov 2 4
4 Delfíni Blatec 4 4
5 Medvědi Charváty 2 3
6 Olšany  3 3
7 HC Kokory 3 3
8 Novosady  3 3
9 Věrovany 4 2
10 Team Riway 3 2
11 Velký Týnec  3 2
12 Šneci 2 2
13 Bělkovice 4 0

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT17+613
DvořákLUT19+211
HrudníkLUT15+510
JurečkaRIW38+19
SvačekCHA27+29