Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

3. kolo, zápas číslo 16, odehrán dne 27.09.2020, Šternberk od 18:00
Hockey Team RiwayvsSEKO Olomuc 
5:7
(1:1, 3:2, 1:4)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
11:08 Jurečka JiříHockey Team Riway1:0
12:12 Hrudník Zdeněk (Kalamár Tomáš)SEKO Olomuc 1:1
 Čas  Trest  Tým
04:08 Klár Jan 1.minSEKO Olomuc 
13:59 Jurásek Pavel 1.minHockey Team Riway
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
17:45 Jurečka Jiří (Husák Stanislav)Hockey Team Riway2:1
21:24 Novosad Petr (Jurásek Zdeněk) (v pře.) Hockey Team Riway3:1
23:47 Dvořák Filip (Hrudník Zdeněk)SEKO Olomuc 3:2
24:13 Izák Radek (Dittrich Pavel ml)Hockey Team Riway4:2
24:38 Hus Václav (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 4:3
 Čas  Trest  Tým
19:29 Klár Jan 1.minSEKO Olomuc 
20:46 Dvořák Filip 1.minSEKO Olomuc 
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
31:09 Dvořák Filip (Hrudník Zdeněk)SEKO Olomuc 4:4
32:36 Hus Václav (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 4:5
34:30 Dvořák Filip (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 4:6
35:16 Dittrich Pavel ml (Vitásek Ondřej)Hockey Team Riway5:6
37:52 Hrudník Zdeněk (Jurdič Jan) (v pře.) SEKO Olomuc 5:7
 Čas  Trest  Tým
28:22 Husák Stanislav 1.minHockey Team Riway
37:43 Novosad Petr 1.minHockey Team Riway
40:53 Neuman Tomáš 1.minSEKO Olomuc 

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Team Riway
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dittrich PavelU0000
Dittrich Pavel ml -(DR)U1120
Husák StanislavU0111
Izák RadekU1010
Jurásek PavelO0001
Jurásek Zdeněk -(DR)U0110
Jurečka Jiří -(DR)U2020
Novosad Petr -(DR)U1011
Rozsíval LubomírO0000
Šrámek KarelB0000
Vitásek Ondřej -(DR)U0110
SEKO Olomouc : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dvořák Filip -(DR)U3031
Hrudník ZdeněkU2240
Hus Václav -(DR)U2020
Jurdič Jan -(DR)U0440
Kalamár TomášU0110
Klár Jan -(DR)O0002
Kráčmar PavelB0000
Král DavidU0000
Neuman TomášO0001
Zdařil LukášO0000
Zmeškal Jindřich -(DR)O0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníCénci-Riway2:1
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Kokory3:3
Zobraz informace k utkáníSEKO-Věrovany20:7
Zobraz informace k utkáníDelfíni-Bělkovice6:3
Zobraz informace k utkáníTýnec-Olšany1:5
Zobraz informace k utkáníRiway-SEKO5:7
Zobraz informace k utkáníKokory-Šneci5:3
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Cénci4:8
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Delfíni2:3

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Cénci Horka 3 6
2 SEKO Olomouc 2 4
3 Orli Štěpánov 2 4
4 Delfíni Blatec 4 4
5 Medvědi Charváty 2 3
6 Olšany  3 3
7 HC Kokory 3 3
8 Novosady  3 3
9 Věrovany 4 2
10 Team Riway 3 2
11 Velký Týnec  3 2
12 Šneci 2 2
13 Bělkovice 4 0

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT17+613
DvořákLUT19+211
HrudníkLUT15+510
JurečkaRIW38+19
SvačekCHA27+29