Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

1. kolo, zápas číslo 3, odehrán dne 15.09.2018, Prostějov od 18:45
SEKO Olomuc vsHC Olšany 
10:3
(3:2, 4:0, 3:0)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
00:54 Man JaromírHC Olšany 0:1
01:38 Lakomý Zbyněk (Šaich Daniel) (v pře.) HC Olšany 0:2
04:12 Dvořák FilipSEKO Olomuc 1:2
05:36 Konečný Jan (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 2:2
09:40 Král David (Zmeškal Jindřich)SEKO Olomuc 3:2
 Čas  Trest  Tým
01:27 Najdekr Tomáš 1.minSEKO Olomuc 
06:47 Kráčmar Pavel 1.minSEKO Olomuc 
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
14:49 Dvořák FilipSEKO Olomuc 4:2
16:15 Dvořák Filip (Báťek Aleš)SEKO Olomuc 5:2
18:44 Král David (Klár Jan)SEKO Olomuc 6:2
22:17 Král David (Zmeškal Jindřich)SEKO Olomuc 7:2
 Čas  Trest  Tým
20:11 Najdekr Tomáš 1.minSEKO Olomuc 
22:56 Mádr Martin 1.minHC Olšany 
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
31:22 Zmeškal Jindřich (Král David)SEKO Olomuc 8:2
31:32 Dvořák FilipSEKO Olomuc 9:2
31:58 Dvořák Filip (Hrudník Zdeněk)SEKO Olomuc 10:2
38:35 Forgač Stanislav (Šaich Daniel)10:2
 Čas  Trest  Tým
30:14 Komínek Petr 1.minHC Olšany 
34:29 Komínek Petr 1.minHC Olšany 
36:22 Lakomý Zbyněk 1.minHC Olšany 

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : SEKO Olomouc
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Báťek AlešU0110
Dvořák Filip -(DR)U5160
Hrudník ZdeněkU0110
Klár Jan -(DR)O0110
Konečný JanU1010
Kráčmar PavelB0001
Král DavidU3140
Najdekr TomášO0002
Neuman TomášO0000
Válka Jan -(DR)O0000
Zmeškal Jindřich -(DR)U1230
Olšany  : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dokoupil JaroslavO0000
Forgač StanislavU1010
Komínek Petr -(DR)U0002
Lakomý ZbyněkU1011
Mádr MartinO0001
Man Jaromír -(DR)U1010
Motýl IvoO0000
Ručil PatrikB0000
Šaich DanielU0220

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníDelfíni-Bohuňovice6:3
Zobraz komentář k utkání1Kaprodrom-Věrovany3:4
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Olšany5:4
Zobraz komentář k utkání2SEKO-Týnec7:10

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 24 42
2 Tiens Kosi 24 41
3 Cénci Horka 23 37
4 Šneci 23 35
5 Delfíni Blatec 24 23
6 Velký Týnec  24 21
7 Bělkovice 24 18
8 HC Bohuňovice 24 17
9 Novosady  24 17
10 Orli Štěpánov 24 17
11 Medvědi Charváty 24 16
12 Věrovany 24 16
13 Olšany  24 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT2372+33105
HönschUJZ2059+3291
JurdičLUT2353+3588
HavalaBOH2053+2982
NovosadAQU2240+3272