Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

2. kolo, zápas číslo 10, odehrán dne 23.09.2018, Šternberk od 16:30
Medvědi CharvátyvsHC Šneci
3:8
(0:2, 3:1, 0:1)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
07:02 Hönsch Radek (Müller Ivo)HC Šneci0:1
10:33 Hönsch Radek (Šenk Martin) (v pře.) HC Šneci0:2
 Čas  Trest  Tým
01:37 Čep Libor 1.minHC Šneci
04:42 Němeček Petr 1.minHC Šneci
09:37 Bahounek Jaroslav 1.minMedvědi Charváty
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
17:52 Müller Ivo (Hofr Aleš)HC Šneci0:3
18:29 Šenk Martin (Müller Ivo)0:3
19:45 Abeska Zdeněk (Sirotek Petr)Medvědi Charváty1:3
19:56 Šenk Martin (Hönsch Radek)1:3
22:48 Svaček Ondra (Sirotek Petr)Medvědi Charváty2:3
25:32 Černakovič Michal (Janda Jiří)Medvědi Charváty3:3
25:56 Šenk Martin (Čep Libor)3:3
 Čas  Trest  Tým
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
35:16 Šenk Martin (Burda Jiří) (v osl.) 3:3
37:50 Hönsch Radek (Müller Ivo)HC Šneci3:4
 Čas  Trest  Tým
28:51 Šenk Martin 1.minHC Šneci
32:39 Hofr Aleš 1.minHC Šneci
34:42 Moťka Ladislav 1.minHC Šneci

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Medvědi Charváty
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Abeska ZdeněkU1010
Axman TomášB0000
Bahounek Jaroslav -(DR)O0001
Černakovič Michal -(DR)U1010
Gálik DušanO0000
Hammer LiborU0000
Janda JiříO0110
Křen FilipU0000
Polcr RadekO0000
Sirotek Petr -(DR)U0220
Svaček Ondra -(DR)U1010
Šneci : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Burda Jiří -(DR)U0110
Čep LiborU0111
Hofr AlešU0111
Hönsch Radek -(DR)U3140
Moťka LadislavU0001
Müller Ivo -(DR)U1340
Němeček PetrU0001
Novotný DavidU0000
Ondruška PetrU0000
Šenk Martin -(DR)U4151
Štěpánek JaroslavB0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníVěrovany-Olšany5:2
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Týnec2:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Bohuňovice7:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-SEKO1:9
Zobraz informace k utkáníSEKO-Šneci6:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Kaprodrom2:1
Zobraz komentář k utkání1Bohuňovice-Orli11:3

Nejbližší zápasy

So 23.02. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Věrovany
So 23.02. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Delfíni
So 23.02. od 20:00|Prostějov
SEKO vs Bohuňovice
Ne 24.02. od 18:00|Šternberk
Tiens vs Bělkovice
Ne 24.02. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Kaprodrom
Ne 03.03. od 18:00|
Bělkovice vs SEKO
V 09. týdnu|Uničov
Šneci vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 19 34
2 Tiens Kosi 19 32
3 Šneci 19 30
4 Cénci Horka 18 29
5 Novosady  20 17
6 Velký Týnec  20 16
7 HC Bohuňovice 18 15
8 Orli Štěpánov 20 15
9 Bělkovice 20 15
10 Delfíni Blatec 18 14
11 Medvědi Charváty 20 13
12 Olšany  20 10
13 Věrovany 19 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1854+3084
HavalaBOH1647+2370
HönschUJZ1642+2567
JurdičLUT1842+2365
NovosadAQU1828+2553