Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

17. kolo, zápas číslo 119, odehrán dne 19.01.2019, Šternberk od 19:30
SEKO Olomuc vsHM Tiens Kosi
2:6
(1:3, 1:2, 0:1)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
00:29 Jurečka Jiří (Husák Stanislav)HM Tiens Kosi0:1
02:49 Jurečka Jiří (Husák Stanislav)HM Tiens Kosi0:2
04:01 Jurečka Jiří (Králík Jan)HM Tiens Kosi0:3
09:01 Zmeškal Jindřich (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 1:3
 Čas  Trest  Tým
05:58 Lón Radek 1.minSEKO Olomuc 
06:26 Izák Radek 1.minHM Tiens Kosi
12:06 Dvořák Filip 1.minSEKO Olomuc 
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
14:46 Jurásek Zdeněk (Izák Radek)HM Tiens Kosi1:4
22:31 Jurdič Jan (Král David)SEKO Olomuc 2:4
25:42 Jurečka JiříHM Tiens Kosi2:5
 Čas  Trest  Tým
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
38:53 Izák Radek (Dittrich Pavel)HM Tiens Kosi2:6
 Čas  Trest  Tým
30:50 Jurečka Jiří 1.minHM Tiens Kosi
36:40 Lón Radek 1.minSEKO Olomuc 
37:25 Jurdič Jan 1.minSEKO Olomuc 

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : SEKO Olomouc
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dvořák Filip -(DR)U0111
Hrudník ZdeněkU0000
Jurdič Jan -(DR)U1011
Kalamár TomášU0000
Klár Jan -(DR)O0000
Kráčmar PavelB0000
Král DavidU0110
Lón RadekO0002
Válka Jan -(DR)O0000
Vinter RadimU0000
Zmeškal Jindřich -(DR)O1010
Tiens Kosi : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dittrich Pavel -(DR)U0110
Dostál MichalO0000
Hladiš JakubO0000
Husák StanislavU0220
Izák RadekU1121
Jurásek PavelO0000
Jurásek Zdeněk -(DR)U1010
Jurečka Jiří -(DR)U4041
Králík JanO0110
Rozsíval LubomírO0000
Šrámek Karel -(DR)B0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníVěrovany-Olšany5:2
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Týnec2:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Bohuňovice7:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-SEKO1:9
Zobraz informace k utkáníSEKO-Šneci6:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Kaprodrom2:1
Zobraz komentář k utkání1Bohuňovice-Orli11:3

Nejbližší zápasy

So 23.02. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Věrovany
So 23.02. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Delfíni
So 23.02. od 20:00|Prostějov
SEKO vs Bohuňovice
Ne 24.02. od 18:00|Šternberk
Tiens vs Bělkovice
Ne 24.02. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Kaprodrom
Ne 03.03. od 18:00|
Bělkovice vs SEKO
V 09. týdnu|Uničov
Šneci vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 19 34
2 Tiens Kosi 19 32
3 Šneci 19 30
4 Cénci Horka 18 29
5 Novosady  20 17
6 Velký Týnec  20 16
7 HC Bohuňovice 18 15
8 Orli Štěpánov 20 15
9 Bělkovice 20 15
10 Delfíni Blatec 18 14
11 Medvědi Charváty 20 13
12 Olšany  20 10
13 Věrovany 19 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1854+3084
HavalaBOH1647+2370
HönschUJZ1642+2567
JurdičLUT1842+2365
NovosadAQU1828+2553