Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

23. kolo, zápas číslo 156, odehrán dne 03.03.2019, Prostějov od 19:15
SLH Delfíni BlatecvsHC Kohouti Velký Týnec 
5:5
(3:1, 0:3, 2:0)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
00:28 Brada Lukáš (Koranda Aleš)SLH Delfíni Blatec1:0
01:10 Nazad MarcelHC Kohouti Velký Týnec 1:1
02:13  (Krbeček Michal)1:1
10:45 Srnec Petr (Škvrně Martin)SLH Delfíni Blatec2:1
12:30 Brada Lukáš (Zatloukal Oldřich)SLH Delfíni Blatec3:1
 Čas  Trest  Tým
03:55 Koranda Aleš 1.minSLH Delfíni Blatec
05:34 Miroslav Laga 1.minHC Kohouti Velký Týnec 
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
13:53 Škrob Jaromír (Nazad Marcel) (4 na 4)HC Kohouti Velký Týnec 3:2
17:59 Nazad Marcel (Škrob Jaromír)HC Kohouti Velký Týnec 3:3
23:49 Kašpárek Jan (Vitásek Petr)HC Kohouti Velký Týnec 3:4
 Čas  Trest  Tým
13:27 Koranda Aleš 1.minSLH Delfíni Blatec
13:27 Absatz Radek 1.minSLH Delfíni Blatec
13:27 Kašpárek Jan 1.minHC Kohouti Velký Týnec 
14:55 Miroslav Laga 1.minHC Kohouti Velký Týnec 
14:55 Krbeček Michal 10.min (OT)HC Kohouti Velký Týnec 
16:12 Škrob Jaromír 1.minHC Kohouti Velký Týnec 
18:31 Koranda Aleš 1.minSLH Delfíni Blatec
19:50 Brada Lukáš 1.minSLH Delfíni Blatec
19:50 Zlámal Milan 1.minHC Kohouti Velký Týnec 
22:28 Kment Martin 1.minSLH Delfíni Blatec
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
26:49 Koranda Aleš (Srnec Petr) (v pře.) SLH Delfíni Blatec4:4
28:59 Srnec Petr (Brada Lukáš)SLH Delfíni Blatec5:4
 Čas  Trest  Tým
26:22 Škrob Jaromír 1.minHC Kohouti Velký Týnec 
27:24 Škrob Jaromír 1.minHC Kohouti Velký Týnec 
31:20 Srnec Petr 1.minSLH Delfíni Blatec
37:45 Kment Martin 1.minSLH Delfíni Blatec

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Delfíni Blatec
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Absatz RadekU0001
Brada LukášU2131
Kment Martin -(DR)O0002
Koranda AlešO1123
Paclík Eduard -(DR)U0000
Rullová MichaelaU0000
Srnec PetrU2131
Surma MichalB0000
Svoboda MiroslavO0000
Škvrně MartinU0110
Vallla RudolfO0000
Zatloukal OldřichU0110
Velký Týnec  : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Holý Jan -(DR)B0000
Kašpárek Jan -(DR)U1011
Krbeček MichalO01110
Miroslav LagaU0002
Nazad Marcel -(DR)U2130
Rakus KarelO0000
Szabo František -(DR)U0000
Škrob Jaromír -(DR)U1123
Vitásek PetrU0110
Zlámal MilanO0001

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníŠneci-Delfíni2:6
Zobraz informace k utkáníTiens-Orli20:4
Zobraz komentář k utkání1Orli-Olšany6:5
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Šneci5:5
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Kaprodrom8:4
Zobraz informace k utkáníDelfíni-Tiens2:4
Zobraz informace k utkáníVěrovany-SEKO0:6
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Medvědi5:0

Nejbližší zápasy

Ne 24.03. od 17:45|Prostějov
SEKO vs Týnec
Ne 24.03. od 18:00|Šternberk
Kaprodrom vs Věrovany
Ne 24.03. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Olšany
Ne 31.03. od 19:45|Prostějov
Delfíni vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 23 42
2 Tiens Kosi 24 41
3 Šneci 23 35
4 Cénci Horka 22 35
5 Delfíni Blatec 23 21
6 Velký Týnec  23 19
7 Bělkovice 24 18
8 HC Bohuňovice 22 17
9 Orli Štěpánov 24 17
10 Novosady  23 17
11 Medvědi Charváty 23 14
12 Věrovany 23 14
13 Olšany  23 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT2269+32101
HönschUJZ2059+3291
JurdičLUT2252+3587
HavalaBOH1953+2679
NovosadAQU2135+2964