Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

3. kolo, zápas číslo 19, odehrán dne 30.09.2018, Šternberk od 16:30
Kaprodrom rybník NovosadyvsSLH Delfíni Blatec
9:4
(1:3, 4:0, 4:1)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
02:34 Kvasnica Pavel (Sikora Květoslav)SLH Delfíni Blatec0:1
03:40 Radimský Jiří (Urban Tomáš)Kaprodrom rybník Novosady1:1
06:35 Kment Martin (Koranda Aleš) (v pře.) SLH Delfíni Blatec1:2
11:26 Vallla Rudolf (v pře.) SLH Delfíni Blatec1:3
 Čas  Trest  Tým
05:36 Sedláček Jan 1.minKaprodrom rybník Novosady
10:43 Čižík Lukáš 1.minKaprodrom rybník Novosady
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
17:03 Nesrsta Marek (Kráčmar David)Kaprodrom rybník Novosady2:3
22:05 Nesrsta Marek (Kráčmar David)Kaprodrom rybník Novosady3:3
24:01 Foukal Marek (Nesrsta Marek)Kaprodrom rybník Novosady4:3
25:07 Foukal Marek (Radimský Jiří)Kaprodrom rybník Novosady5:3
 Čas  Trest  Tým
22:32 Foukal Marek 1.minKaprodrom rybník Novosady
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
29:39 Nesrsta Marek (Foukal Marek) (v pře.) Kaprodrom rybník Novosady6:3
30:30 Koranda Aleš (Rullová Michaela) (4 na 4)SLH Delfíni Blatec6:4
32:39 Nesrsta Marek (v pře.) Kaprodrom rybník Novosady7:4
33:23 Foukal Marek (Nesrsta Marek)Kaprodrom rybník Novosady8:4
35:25 Urban Tomáš (Nesrsta Marek)Kaprodrom rybník Novosady9:4
 Čas  Trest  Tým
28:31 Kvasnica Pavel 1.minSLH Delfíni Blatec
28:31 Koranda Aleš 1.minSLH Delfíni Blatec
29:39 Kment Martin 5.minSLH Delfíni Blatec
29:39 Kment Martin OKSLH Delfíni Blatec
30:29 Foukal Marek 1.minKaprodrom rybník Novosady
36:36 Holada Martin 1.minKaprodrom rybník Novosady

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Novosady 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Bartoš DavidO0000
Čižík LukášU0001
Foukal Marek -(DR)O3142
Holada MartinB0001
Kráčmar DavidO0220
Nesrsta Marek -(DR)U4370
Radimský Jiří -(DR)U1120
Sedláček JanU0001
Urban Tomáš -(DR)U1120
Delfíni Blatec : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Absatz RadekU0000
Kment Martin -(DR)O10125
Koranda AlešU1121
Kvasnica Pavel -(DR)U1011
Polách JaroslavO0000
Rullová MichaelaU0110
Sikora KvětoslavU0110
Slepička TomášB0000
Vallla RudolfO1010
Zatloukal OldřichU0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Medvědi9:5
Zobraz informace k utkáníVěrovany-Kaprodrom2:3
Zobraz informace k utkáníDelfíni-Šneci3:11
Zobraz informace k utkáníOlšany-Cénci4:14
Zobraz informace k utkáníTýnec-SEKO2:11
Zobraz informace k utkáníOrli-Tiens2:9
Zobraz informace k utkáníOlšany-Orli4:5
Zobraz informace k utkáníTiens-Delfíni7:0
Zobraz informace k utkáníSEKO-Věrovany5:1
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Bohuňovice5:4

Nejbližší zápasy

So 15.12. od 18:00|Šternberk
Olšany vs SEKO
So 15.12. od 19:30|Šternberk
Věrovany vs Šneci
So 15.12. od 20:15|Prostějov
Delfíni vs Cénci
Ne 16.12. od 16:30|Šternberk
Kaprodrom vs Medvědi
Ne 16.12. od 18:00|Šternberk
Bohuňovice vs Bělkovice
Ne 16.12. od 19:30|Šternberk
Týnec vs Tiens

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 12 24
2 Tiens Kosi 12 20
3 Šneci 12 20
4 Cénci Horka 12 19
5 Novosady  12 14
6 Orli Štěpánov 12 13
7 Věrovany 12 8
8 Delfíni Blatec 11 8
9 Velký Týnec  12 6
10 Olšany  12 6
11 HC Bohuňovice 11 6
12 Bělkovice 12 6
13 Medvědi Charváty 12 4

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1138+1957
JurdičLUT1129+2049
NovosadAQU1221+2142
HönschUJZ1027+1441
LakomýHOR1121+1435