Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

14. kolo, zápas číslo 97, odehrán dne 16.12.2018, Šternberk od 16:30
Kaprodrom rybník NovosadyvsMedvědi Charváty
3:3
(0:0, 0:3, 3:0)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
 Čas  Trest  Tým
06:05 Sedláček Jan 1.minKaprodrom rybník Novosady
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
17:06 Sirotek Petr (Abeska Zdeněk)Medvědi Charváty0:1
21:15 Abeska Zdeněk (Svaček Ondra)Medvědi Charváty0:2
21:58 Šurkal Martin (Sabela Martin)Medvědi Charváty0:3
 Čas  Trest  Tým
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
30:19 Radimský Jiří (Nesrsta Marek)Kaprodrom rybník Novosady1:3
32:58 Radimský Jiří (Nesrsta Marek)Kaprodrom rybník Novosady2:3
34:08 Nesrsta Marek (Radimský Jiří)Kaprodrom rybník Novosady3:3
 Čas  Trest  Tým
29:08 Radimský Jiří 1.minKaprodrom rybník Novosady

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Novosady 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Bartoš DavidO0000
Čižík LukášU0000
Galuška LiborU0000
Holada MartinB0000
Neplech Jiří -(DR)U0000
Nesrsta Marek -(DR)O1230
Radimský Jiří -(DR)U2131
Sedláček JanU0001
Urban Tomáš -(DR)U0000
Medvědi Charváty : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Abeska ZdeněkU1120
Axman TomášB0000
Gálik DušanO0000
Líňa EmilU0000
Oliva ZdeněkO0000
Pavlovec MichalU0000
Polcr RadekO0000
Sabela MartinU0110
Sirotek Petr -(DR)O1010
Svaček Ondra -(DR)U0110
Šurkal Martin -(DR)U1010

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníVěrovany-Olšany5:2
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Týnec2:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Bohuňovice7:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-SEKO1:9
Zobraz informace k utkáníSEKO-Šneci6:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Kaprodrom2:1
Zobraz komentář k utkání1Bohuňovice-Orli11:3

Nejbližší zápasy

So 23.02. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Věrovany
So 23.02. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Delfíni
So 23.02. od 20:00|Prostějov
SEKO vs Bohuňovice
Ne 24.02. od 18:00|Šternberk
Tiens vs Bělkovice
Ne 24.02. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Kaprodrom
Ne 03.03. od 18:00|
Bělkovice vs SEKO
V 09. týdnu|Uničov
Šneci vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 19 34
2 Tiens Kosi 19 32
3 Šneci 19 30
4 Cénci Horka 18 29
5 Novosady  20 17
6 Velký Týnec  20 16
7 HC Bohuňovice 18 15
8 Orli Štěpánov 20 15
9 Bělkovice 20 15
10 Delfíni Blatec 18 14
11 Medvědi Charváty 20 13
12 Olšany  20 10
13 Věrovany 19 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1854+3084
HavalaBOH1647+2370
HönschUJZ1642+2567
JurdičLUT1842+2365
NovosadAQU1828+2553