Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

4. kolo, zápas číslo 27, odehrán dne 05.10.2019, Prostějov od 19:00
SEKO Olomuc vsHC Šneci
12:2
(2:1, 7:1, 3:0)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
03:42 Hus Václav (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 1:0
08:37 Burda Jiří (Hönsch Radek)HC Šneci1:1
13:52 Jurdič Jan (TS) SEKO Olomuc 2:1
 Čas  Trest  Tým
04:39 Zmeškal Jindřich 1.minSEKO Olomuc 
07:25 Burda Jiří 1.minHC Šneci
11:46 Dvořák Filip 1.minSEKO Olomuc 
13:52 Hofr Aleš TSHC Šneci
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
15:32 Dvořák Filip (Hrudník Zdeněk)SEKO Olomuc 3:1
17:23 Dvořák Filip (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 4:1
18:05 Kalamár Tomáš (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 5:1
19:43 Dvořák Filip (Hrudník Zdeněk)SEKO Olomuc 6:1
20:49 Dvořák Filip (Hrudník Zdeněk)SEKO Olomuc 7:1
22:34 Král David (Hus Václav)SEKO Olomuc 8:1
25:05 Kalamár Tomáš (Hrudník Zdeněk)SEKO Olomuc 9:1
27:44 Rotrekl Marek (Hönsch Radek)HC Šneci9:2
 Čas  Trest  Tým
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
30:31 Jurdič Jan (Klár Jan)SEKO Olomuc 10:2
39:58 Kalamár Tomáš (Hrudník Zdeněk)SEKO Olomuc 11:2
41:44 Jurdič Jan (v pře.) SEKO Olomuc 12:2
 Čas  Trest  Tým
41:10 Hönsch Radek 1.minHC Šneci

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : SEKO Olomouc
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dvořák Filip -(DR)U4151
Hrudník ZdeněkU0550
Hus Václav -(DR)U1120
Jurdič Jan -(DR)U3250
Kalamár TomášU3030
Klár Jan -(DR)O0110
Kráčmar PavelB0000
Král DavidU1010
Neuman TomášO0000
Ťažký TomášO0000
Zmeškal Jindřich -(DR)O0001
Šneci : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Burda Jiří -(DRST)U1011
Hofr AlešO0001
Hönsch Radek -(DR)U0221
Moťka LadislavU0000
Müller Ivo -(DR)U0000
Němeček PetrU0000
Novotný DavidU0000
Ondruška PetrO0000
Rotrekl Marek -(DR)U1010
Šenk Martin -(DR)U0000
Štěpánek JaroslavB0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníVěrovany-Bohuňovice7:5
Zobraz informace k utkáníSEKO-Týnec7:4
Zobraz informace k utkáníCénci-Šneci2:3
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Kaprodrom2:2
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Olšany4:5
Zobraz komentář k utkání1Riway-Delfíni9:3
Zobraz informace k utkáníŠneci-Riway4:1
Zobraz informace k utkáníTýnec-Olšany10:1
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Medvědi3:6
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Orli3:8

Nejbližší zápasy

So 26.10. od 18:00|Šternberk
Bohuňovice vs Olšany
So 26.10. od 19:30|Šternberk
Kaprodrom vs Věrovany
So 26.10. od 20:15|Prostějov
Delfíni vs Cénci
Ne 27.10. od 18:00|Šternberk
Bělkovice vs SEKO
Ne 27.10. od 19:30|Šternberk
Týnec vs Riway
Čt 31.10. od 20:30|Olomouc
Orli vs Medvědi

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Orli Štěpánov 5 10
2 SEKO Olomouc 5 9
3 Šneci 6 8
4 Velký Týnec  6 8
5 Team Riway 5 6
6 Medvědi Charváty 6 6
7 Cénci Horka 5 6
8 Věrovany 6 6
9 HC Bohuňovice 6 4
10 Novosady  5 3
11 Olšany  6 3
12 Delfíni Blatec 6 2
13 Bělkovice 5 1

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
HavalaBOH614+1024
CahelVTY55+1217
JurdičLUT410+616
HönschUJZ59+615
PekrSTP510+414