Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

6. kolo, zápas číslo 40, odehrán dne 20.10.2019, Šternberk od 19:30
SEKO Olomuc vsHC Kohouti Velký Týnec 
7:4
(2:1, 4:1, 1:0)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
00:33 Škrob Jaromír (Cahel Roman)HC Kohouti Velký Týnec 0:1
07:45 Dvořák Filip (Zmeškal Jindřich)SEKO Olomuc 1:1
13:06 Klár Jan (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 2:1
 Čas  Trest  Tým
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
16:08 Kalamár Tomáš (Neuman Tomáš)SEKO Olomuc 3:1
17:50 Jurdič Jan (Král David)SEKO Olomuc 4:1
18:52 Jurdič Jan (Neuman Tomáš)SEKO Olomuc 5:1
21:18 Jurdič JanSEKO Olomuc 6:1
22:30 Vitásek Petr (Sabanějev Jakub)Orli Štěpánov6:1
24:41 Cahel Roman (Vitásek Petr)HC Kohouti Velký Týnec 6:2
25:34 Vitásek Petr (Cahel Roman)Orli Štěpánov6:2
 Čas  Trest  Tým
15:05 Miroslav Laga 1.minHC Kohouti Velký Týnec 
20:11 Kalamár Tomáš 1.minSEKO Olomuc 
27:25 Zmeškal Jindřich 1.minSEKO Olomuc 
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
35:22 Dvořák Filip (Neuman Tomáš)SEKO Olomuc 7:2
 Čas  Trest  Tým
40:44 Ťažký Tomáš 1.minSEKO Olomuc 
40:44 Zmeškal Jindřich 1.minSEKO Olomuc 

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : SEKO Olomouc
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dvořák Filip -(DR)U2020
Hrudník ZdeněkU0000
Jurdič Jan -(DR)U3140
Kalamár TomášU1011
Klár Jan -(DR)O1010
Konečný JanU0000
Kráčmar PavelB0000
Král DavidU0110
Neuman TomášO0330
Ťažký TomášO0001
Zmeškal Jindřich -(DR)O0112
Velký Týnec  : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Cahel RomanU1230
Dostal LiborU0000
Holý Jan -(DR)B0000
Kašpárek Jan -(DR)U0000
Krbeček MichalO0000
Miroslav Laga -(DR)U0001
Sabanějev Jakub -(DR)U0110
Škrob Jaromír -(DR)U1010
Vitásek PetrU2130
Zlámal MilanO0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Riway6:12
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-SEKO6:9
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Věrovany0:1
Zobraz informace k utkáníTýnec-Šneci1:9
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Cénci1:6
Zobraz komentář k utkání1Orli-Olšany9:1
Zobraz komentář k utkání1Olšany-Kaprodrom6:5
Zobraz informace k utkáníCénci-Týnec5:4

Nejbližší zápasy

So 16.11. od 18:00|Šternberk
Olšany vs Medvědi
So 16.11. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Bohuňovice
So 16.11. od 20:00|Uničov
Šneci vs Bělkovice
Ne 17.11. od 18:00|Šternberk
Kaprodrom vs Riway
Ne 17.11. od 19:30|Šternberk
Orli vs SEKO
Ne 17.11. od 20:00|Prostějov
Delfíni vs Týnec

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Orli Štěpánov 8 16
2 SEKO Olomouc 8 15
3 Šneci 8 12
4 Cénci Horka 8 12
5 Team Riway 8 11
6 Věrovany 9 10
7 Velký Týnec  9 9
8 HC Bohuňovice 9 6
9 Medvědi Charváty 8 6
10 Olšany  9 5
11 Novosady  8 3
12 Delfíni Blatec 8 2
13 Bělkovice 8 1

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT719+1332
HavalaBOH916+1531
HönschUJZ819+726
PekrSTP817+724
CahelVTY87+1522