Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

9. kolo, zápas číslo 63, odehrán dne 10.11.2018, Prostějov od 19:15
SLH Delfíni BlatecvsHC Olšany 
5:4
(1:2, 3:2, 1:0)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
00:43 Špička Dominik (Komínek Petr)HC Olšany 0:1
06:11 Lakomý Zbyněk (Komínek Petr)HC Olšany 0:2
11:09 Brada Lukáš (Sikora Květoslav)SLH Delfíni Blatec1:2
 Čas  Trest  Tým
02:05 Ostrák Ladislav 1.minHC Olšany 
02:50 Komínek Petr 1.minHC Olšany 
04:39 Komínek Petr 1.minHC Olšany 
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
14:38 Šaich Daniel (Zatloukal Jiří) (v pře.) HC Olšany 1:3
16:13 Sikora Květoslav (Rullová Michaela)SLH Delfíni Blatec2:3
17:31 Vallla Rudolf (Brada Lukáš)SLH Delfíni Blatec3:3
18:50 Komínek Petr (Ostrák Ladislav)HC Olšany 3:4
23:46 Brada Lukáš (Vallla Rudolf) (v pře.) SLH Delfíni Blatec4:4
 Čas  Trest  Tým
14:05 Vallla Rudolf 1.minSLH Delfíni Blatec
23:30 Obručník Jan 1.minHC Olšany 
24:47 Zatloukal Jiří 1.minHC Olšany 
25:20 Koranda Aleš 1.minSLH Delfíni Blatec
25:20 Šaich Daniel 1.minHC Olšany 
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
26:27 Vallla Rudolf (Brada Lukáš)SLH Delfíni Blatec5:4
 Čas  Trest  Tým
27:05 Dokoupil Jaroslav 1.minHC Olšany 
32:37 Dokoupil Jaroslav 1+1.minHC Olšany 
32:37 Dokoupil Jaroslav 10.min (OT)HC Olšany 
37:02 Koranda Aleš 1.minSLH Delfíni Blatec

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Delfíni Blatec
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Brada LukášU2240
Koranda AlešO0002
Navrátil DanielU0000
Paclík Eduard -(DR)U0000
Polách JaroslavO0000
Rullová MichaelaU0110
Sikora KvětoslavU1120
Vallla RudolfO2131
Weber PetrO0000
Zatloukal OldřichU0000
Olšany  : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dokoupil JaroslavO00013
Frajt MilanO0000
Hynek ZdeněkO0000
Komínek Petr -(DR)U1232
Lakomý ZbyněkU1010
Man Jaromír -(DR)U0000
Obručník JanO0001
Ostrák LadislavU0111
Ručil PatrikB0000
Šaich DanielU1011
Špička Dominik -(DR)U1010
Zatloukal JiříU0111

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Medvědi9:5
Zobraz informace k utkáníVěrovany-Kaprodrom2:3
Zobraz informace k utkáníDelfíni-Šneci3:11
Zobraz informace k utkáníOlšany-Cénci4:14
Zobraz informace k utkáníTýnec-SEKO2:11
Zobraz informace k utkáníOrli-Tiens2:9
Zobraz informace k utkáníOlšany-Orli4:5
Zobraz informace k utkáníTiens-Delfíni7:0
Zobraz informace k utkáníSEKO-Věrovany5:1
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Bohuňovice5:4

Nejbližší zápasy

So 15.12. od 18:00|Šternberk
Olšany vs SEKO
So 15.12. od 19:30|Šternberk
Věrovany vs Šneci
So 15.12. od 20:15|Prostějov
Delfíni vs Cénci
Ne 16.12. od 16:30|Šternberk
Kaprodrom vs Medvědi
Ne 16.12. od 18:00|Šternberk
Bohuňovice vs Bělkovice
Ne 16.12. od 19:30|Šternberk
Týnec vs Tiens

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 12 24
2 Tiens Kosi 12 20
3 Šneci 12 20
4 Cénci Horka 12 19
5 Novosady  12 14
6 Orli Štěpánov 12 13
7 Věrovany 12 8
8 Delfíni Blatec 11 8
9 Velký Týnec  12 6
10 Olšany  12 6
11 HC Bohuňovice 11 6
12 Bělkovice 12 6
13 Medvědi Charváty 12 4

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1138+1957
JurdičLUT1129+2049
NovosadAQU1221+2142
HönschUJZ1027+1441
LakomýHOR1121+1435