Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

1. kolo, zápas číslo 2, odehrán dne 13.09.2020, Přerov od 08:15
HC Kokory FoxesvsOrli Štěpánov
5:7
(1:2, 2:3, 2:2)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
05:20 Vondra Aleš (Černošek Vladimír)HC Kokory Foxes1:0
06:52 Vitásek PetrOrli Štěpánov1:1
09:15 Vitásek Petr (Rozsíval Radek)Orli Štěpánov1:2
 Čas  Trest  Tým
07:40 Černošek Vladimír 1.minHC Kokory Foxes
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
14:48 Loun RadekOrli Štěpánov1:3
15:14 Podepřel David (Jemelka Jaroslav)HC Kokory Foxes2:3
17:38 Brada Lukáš (Strejček Jan)HC Kokory Foxes3:3
25:01 Nováček David (Rozsíval Radek)Orli Štěpánov3:4
26:55 Vitásek Petr (Kocián Ivo)Orli Štěpánov3:5
 Čas  Trest  Tým
19:40 Feneš Ondřej 1.minOrli Štěpánov
21:15 Jemelka Jaroslav 1.minHC Kokory Foxes
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
37:52 Štefanik Vladimír (Rozsíval Radek)Orli Štěpánov3:6
38:55 Štěpánek Zdeněk (Jemelka Jaroslav)HC Kokory Foxes4:6
39:36 Štěpánek Zdeněk (Brada Lukáš)HC Kokory Foxes5:6
41:27 Kocián Ivo (Nekvapil Patrik)Orli Štěpánov5:7
 Čas  Trest  Tým
29:31 Sosík David 1.minOrli Štěpánov
30:14 Podepřel David 1.minHC Kokory Foxes
32:46 Vondra Aleš 1.minHC Kokory Foxes

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : HC Kokory
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Brada LukášU1120
Černošek VladimírU0111
Jemelka JaroslavU0221
Paclík Eduard -(DR)U0000
Podepřel David -(DR)O1011
Strejček Jan -(DR)O0110
Svoboda MiroslavO0000
Štěpánek Zdeněk -(DR)U2020
Volný MartinB0000
Vondra Aleš -(DR)U1011
Orli Štěpánov : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Feneš OndřejO0001
Kocián IvoU1120
Loun Radek -(DR)U1010
Nekvapil Patrik -(DR)B0110
Nováček DavidU1010
Rozsíval Radek -(DR)U0330
Sosík David -(DR)U0001
Špiřík PetrO0000
Štefanik Vladimír -(DR)O1010
Venkrbec Václav -(BDR)U0000
Vitásek PetrU3030

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníKokory-Orli5:7
Zobraz informace k utkáníRiway-Bělkovice11:1
Zobraz informace k utkáníTýnec-Cénci4:6
Zobraz informace k utkáníŠneci-Olšany7:4
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Delfíni9:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Věrovany5:3

Nejbližší zápasy

Čt 24.09. od 20:30|Olomouc
Orli vs Bělkovice
So 26.09. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Věrovany
So 26.09. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Medvědi
Ne 27.09. od 13:15|Přerov
Kokory vs Šneci
Ne 27.09. od 16:30|Šternberk
Bělkovice vs Cénci
Ne 27.09. od 18:00|Šternberk
Riway vs SEKO
Ne 27.09. od 19:30|Šternberk
Kaprodrom vs Delfíni
So 03.10. od 19:30|Prostějov
Delfíni vs Bělkovice
Čt 08.10. od 20:30|Olomouc
Medvědi vs Orli

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Team Riway 1 2
2 Medvědi Charváty 1 2
3 Šneci 1 2
4 Orli Štěpánov 1 2
5 Cénci Horka 1 2
6 Novosady  1 2
7 HC Kokory 1 0
8 Delfíni Blatec 1 0
9 Velký Týnec  1 0
10 Olšany  1 0
11 Věrovany 1 0
12 Bělkovice 1 0
13 SEKO Olomouc 0 0

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurečkaRIW15+16
NovosadRIW12+46
DohnalUJZ14+15
MarekNOV14+15
ŠurkalCHA13+25