Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

5. kolo, zápas číslo 33, odehrán dne 10.10.2021, Šternberk od 18:00
SEKO Olomuc vsSLH Delfíni Blatec
1:4
(0:0, 1:2, 0:2)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
 Čas  Trest  Tým
04:52 Slepička Tomáš 1.minSLH Delfíni Blatec
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
21:47 Rullová Michaela (Abrahám Lukáš) (v pře.) SLH Delfíni Blatec0:1
25:22 Hus Václav (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 1:1
27:42 Man Jaromír (Komínek Petr) (v osl.) SLH Delfíni Blatec1:2
 Čas  Trest  Tým
21:00 Jurdič Jan 1.minSEKO Olomuc 
27:42 Tesárek Petr 1.minSLH Delfíni Blatec
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
32:12 Přikryl Jan (Man Jaromír)SLH Delfíni Blatec1:3
36:37 Komínek Petr (Abrahám Lukáš)SLH Delfíni Blatec1:4
 Čas  Trest  Tým
39:50 Báťek Aleš 1.minSEKO Olomuc 

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : SEKO Olomouc
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Báťek AlešU0001
Dvořák Filip -(DR)U0000
Hrudník ZdeněkU0000
Hus Václav -(DR)U1010
Jurdič Jan -(DR)U0111
Kalamár TomášU0000
Klár Jan -(DR)O0000
Kráčmar PavelB0000
Sosík David -(DR)U0000
Ťažký TomášO0000
Delfíni Blatec : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Abrahám Lukáš -(DR)O0220
Hejtman Zdeněk -(DR)U0000
Komínek Petr -(DR)U1120
Man Jaromír -(DR)U1120
Melichar RadekO0000
Pavlica Radek -(DR)U0000
Polách JaroslavO0000
Přikryl JanU1010
Rullová MichaelaU1010
Slepička TomášB0001
Šindler DavidO0000
Tesárek PetrU0001

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníCénci-Věrovany4:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Šneci6:3
Zobraz informace k utkáníSEKO-Olšany1:9
Zobraz informace k utkáníDelfíni-Riway2:2
Zobraz komentář k utkání1Orli-Týnec4:4
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Kokory3:3
Zobraz informace k utkáníŠneci-Medvědi6:4
Zobraz informace k utkáníOrli-Kaprodrom4:4
Zobraz informace k utkáníSEKO-Delfíni1:4

Nejbližší zápasy

So 23.10. od 16:30|Šternberk
Kokory vs Medvědi
So 23.10. od 18:00|Šternberk
Olšany vs Kaprodrom
So 23.10. od 19:30|Šternberk
Orli vs Šneci
Ne 24.10. od 16:30|Šternberk
Cénci vs SEKO
Ne 24.10. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Delfíni
Ne 24.10. od 19:30|Šternberk
Bělkovice vs Věrovany

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Bělkovice 6 9
2 Olšany  6 7
3 Velký Týnec  5 7
4 Medvědi Charváty 5 6
5 HC Kokory 6 6
6 Novosady  6 6
7 SEKO Olomouc 5 5
8 Delfíni Blatec 6 5
9 Věrovany 4 5
10 Cénci Horka 5 4
11 Orli Štěpánov 5 4
12 Team Riway 6 4
13 Šneci 5 2

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
ZemanBEL59+413
JurdičLUT47+613
VitásekSTP58+311
KomínekBLA65+611
NesrstaNOV64+711