Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

11. kolo, zápas číslo 77, odehrán dne 21.11.2021, Šternberk od 16:30
HC Cénci HorkavsHC Šneci
7:2
(0:1, 3:1, 4:0)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
07:20 Petružela David (Rotrekl Marek)HC Šneci0:1
 Čas  Trest  Tým
04:35 Valenta Tomáš 1.minHC Cénci Horka
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
15:26 Lakomý Matěj (Grmolenský Ivo)HC Cénci Horka1:1
20:48 Vaníček Zdeněk (Seidler Petr)HC Cénci Horka2:1
24:22 Moťka Ladislav (Burda Jiří)HC Šneci2:2
27:37 Vaníček Zdeněk (Grmolenský Ivo)HC Cénci Horka3:2
 Čas  Trest  Tým
21:35 Koloušek Milan 1.minHC Cénci Horka
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
29:24 Seidler Petr (Lakomý Matěj)HC Cénci Horka4:2
29:34 Seidler Petr (Valenta Tomáš)HC Cénci Horka5:2
32:10 Lakomý Matěj (Seidler Petr)HC Cénci Horka6:2
38:32 Šrom Jiří (Lakomý Matěj)HC Cénci Horka7:2
 Čas  Trest  Tým
34:19 Petružela David 1.minHC Šneci
35:21 Seidler Petr 1.minHC Cénci Horka
41:24 Valenta Tomáš 1.minHC Cénci Horka

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Cénci Horka
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Berka JindřichU0000
Gatěk Jakub -(DR)O0000
Grmolenský IvoO0220
Koloušek MilanU0001
Lakomý Matěj -(DR)U2240
Seidler PetrU2241
Šrom JiříU1010
Valenta Jiří -(BDR)U0000
Valenta Tomáš -(DR)O0112
Vaníček Zdeněk -(DR)U2020
Šneci : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Burda Jiří -(DR)O0110
Hofr AlešO0000
Moťka LadislavU1010
Müller Ivo -(DR)U0000
Ondruška PetrO0000
Petružela David -(DR)U1011
Rotrekl Marek -(DR)O0110
Štěpánek JaroslavB0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníSEKO-Kaprodrom4:3
Zobraz informace k utkáníVěrovany-Orli4:2
Zobraz informace k utkáníCénci-Šneci7:2
Zobraz informace k utkáníTýnec-Bělkovice7:4
Zobraz informace k utkáníKokory-Delfíni1:3
Zobraz informace k utkáníRiway-Medvědi5:0
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Kaprodrom3:4
Zobraz informace k utkáníCénci-Orli8:4
Zobraz informace k utkáníŠneci-Riway5:6

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Olšany  10 13
2 Velký Týnec  9 13
3 Novosady  10 12
4 Věrovany 9 12
5 SEKO Olomouc 10 11
6 Bělkovice 11 11
7 Team Riway 10 11
8 Cénci Horka 10 10
9 HC Kokory 11 10
10 Delfíni Blatec 10 8
11 Orli Štěpánov 10 7
12 Šneci 10 6
13 Medvědi Charváty 10 6

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT918+1129
CahelVTY711+1425
LakomýHOR816+723
LakomýOLS912+1022
ZemanBEL914+519