Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

5. kolo, zápas číslo 32, odehrán dne 10.10.2021, Šternberk od 19:30
Orli ŠtěpánovvsKaprodrom rybník Novosady
4:4
(1:1, 1:1, 2:2)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
03:25 Špička Dominik (Nováček David)Orli Štěpánov1:0
13:55 Marek Adam (Rozsíval ml. Jiří )Kaprodrom rybník Novosady1:1
 Čas  Trest  Tým
07:34 Sedláček Jan 1.minKaprodrom rybník Novosady
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
15:28 Sedláček Jan (Nesrsta Marek)Kaprodrom rybník Novosady1:2
27:33 Vitásek Petr (Venkrbec Václav)Orli Štěpánov2:2
 Čas  Trest  Tým
14:15 Rella Aleš 1.minOrli Štěpánov
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
31:37 Urban Tomáš (Dittmer Stanislav)Kaprodrom rybník Novosady2:3
36:03 Nesrsta Marek (Marek Adam)Kaprodrom rybník Novosady2:4
39:04 Vitásek Petr (Siska Jan)Orli Štěpánov3:4
41:55 Špička Dominik (Vitásek Petr)Orli Štěpánov4:4
 Čas  Trest  Tým

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Orli Štěpánov
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Biza PetrU0000
Kocián IvoO0000
Lolek RadimO0000
Nekvapil Patrik -(DR)B0000
Nováček DavidU0110
Rella AlešO0001
Siska JanU0110
Špička Dominik -(DR)O2020
Venkrbec Václav -(BDR)U0110
Vitásek PetrU2130
Novosady  : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Bartoš DavidO0000
Dittmer StanislavO0110
Holada MartinB0000
Marek Adam -(DR)U1120
Nesrsta MarekO1120
Rozsíval ml. Jiří -(DR)U0110
Sedláček JanU1011
Urban Tomáš -(DR)U1010

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníCénci-Věrovany4:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Šneci6:3
Zobraz informace k utkáníSEKO-Olšany1:9
Zobraz informace k utkáníDelfíni-Riway2:2
Zobraz komentář k utkání1Orli-Týnec4:4
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Kokory3:3
Zobraz informace k utkáníŠneci-Medvědi6:4
Zobraz informace k utkáníOrli-Kaprodrom4:4
Zobraz informace k utkáníSEKO-Delfíni1:4

Nejbližší zápasy

So 23.10. od 16:30|Šternberk
Kokory vs Medvědi
So 23.10. od 18:00|Šternberk
Olšany vs Kaprodrom
So 23.10. od 19:30|Šternberk
Orli vs Šneci
Ne 24.10. od 16:30|Šternberk
Cénci vs SEKO
Ne 24.10. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Delfíni
Ne 24.10. od 19:30|Šternberk
Bělkovice vs Věrovany

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Bělkovice 6 9
2 Olšany  6 7
3 Velký Týnec  5 7
4 Medvědi Charváty 5 6
5 HC Kokory 6 6
6 Novosady  6 6
7 SEKO Olomouc 5 5
8 Delfíni Blatec 6 5
9 Věrovany 4 5
10 Cénci Horka 5 4
11 Orli Štěpánov 5 4
12 Team Riway 6 4
13 Šneci 5 2

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
ZemanBEL59+413
JurdičLUT47+613
VitásekSTP58+311
KomínekBLA65+611
NesrstaNOV64+711