Oficial web
OAHL.cz
Hlavní stránka
Zápasy
Odehrané
Chystané
Statistiky
Všech
Útočníků
Obránců
Brankařů
Vítězné branky
Góly v přesilovkách
Góly v oslabení
Trestná střílení
Čistá konta
Tabulka
Tresty
Mužstva
Riway
Panthers
Cénci
Olšany
Orli
SEKO
Bělkovice
Týnec
Kaprodrom
Věrovany
Kniha návštev
Historie
Ke stažení
Pravidla
Zápisy
Formuláře
Ostatní
Kontakt
Autor
Přihlášení
Fotogalerie
Kanadské bodování všech -sezóny 2017/2018
Stat :
Kan. body
Branky
Asistence
Zápasy
Tresty
Tým :
Všechny
Tiens
Bělkovice
Blatec
Bohuňovice
Charváty
Horka
SEKO
Novosady
Olšany
Taran
Štěpánov
Šneci
Věrovany
Týnec
Seřazeno podle kanadských bodů. Nastoupilo 240 hráčů.
Poř.
Jméno
Mužstvo
Z
G
A
B
TM
U
O
B
1.
Dvořák Filip
SEKO Olomouc
21
71
22
93
14
21
0
0
2.
Hönsch Radek
Šneci
23
53
27
80
5
23
0
0
3.
Havala Zdeněk
HC Bohuňovice
21
40
36
76
5
21
0
0
4.
Krecl Jan
HC Bohuňovice
19
44
30
74
22
19
0
0
5.
Komínek Petr
Olšany
23
32
32
64
8
23
0
0
6.
Lakomý Matěj
Cénci Horka
19
35
27
62
8
19
0
0
7.
Müller Ivo
Šneci
23
29
27
56
8
22
1
0
8.
Cahel Roman
Velký Týnec
21
25
31
56
3
20
1
0
9.
Novosad Petr
Tiens Kosi
22
35
18
53
6
22
0
0
10.
Jurdič Jan
SEKO Olomouc
18
34
17
51
10
18
0
0
11.
Man Jaromír
Olšany
21
27
23
50
16
21
0
0
12.
Brada Lukáš
Delfíni Blatec
20
33
10
43
6
20
0
0
13.
Dittrich Pavel
Tiens Kosi
21
18
25
43
3
20
1
0
14.
Dohnal Karel
Šneci
14
28
12
40
1
14
0
0
15.
Zeman Tomáš
Bělkovice
20
24
16
40
6
20
0
0
16.
Husák Stanislav
Tiens Kosi
18
21
19
40
4
18
0
0
17.
Novotný David
Šneci
21
18
21
39
1
21
0
0
18.
Radimský Jiří
Novosady
22
22
16
38
31
22
0
0
19.
Šenk Martin
Šneci
21
18
20
38
8
20
1
0
20.
Soldán Martin
Orli Štěpánov
19
27
10
37
3
19
0
0
21.
Tichý Miroslav
Cénci Horka
21
19
16
35
6
20
1
0
22.
Smižanský Matej
Medvědi Charváty
15
18
17
35
7
15
0
0
23.
Urban Tomáš
Novosady
19
16
18
34
1
19
0
0
24.
Zmeškal Jindřich
SEKO Olomouc
19
12
21
33
19
18
1
0
25.
Abeska Zdeněk
Medvědi Charváty
23
14
18
32
4
22
1
0
26.
Hrudník Zdeněk
SEKO Olomouc
15
11
21
32
1
15
0
0
27.
Svaček Ondra
Medvědi Charváty
21
22
9
31
6
21
0
0
28.
Král David
SEKO Olomouc
23
20
11
31
7
22
1
0
29.
Moťka Ladislav
Šneci
21
12
19
31
7
21
0
0
30.
Nesrsta Marek
Novosady
22
16
13
29
1
19
3
0
31.
Soldán Tomáš
Orli Štěpánov
19
15
12
27
3
17
2
0
32.
Rychlý Pavel
Věrovany
12
22
4
26
0
12
0
0
33.
Jurečka Jiří
Tiens Kosi
14
18
8
26
6
13
1
0
34.
Bušo Filip
Věrovany
19
17
9
26
5
12
7
0
35.
Šurkal Martin
Medvědi Charváty
18
15
9
24
61
17
1
0
36.
Zatloukal Jiří
Olšany
17
15
9
24
8
17
0
0
37.
Kalamár Tomáš
SEKO Olomouc
16
7
17
24
3
16
0
0
38.
Kubíček Miroslav ml
Věrovany
11
16
7
23
2
11
0
0
39.
Černocký Jakub
Bělkovice
12
13
10
23
0
12
0
0
40.
Loun Radek
Orli Štěpánov
21
17
5
22
5
12
9
0
41.
Škrob Jaromír
Velký Týnec
21
14
8
22
21
18
3
0
42.
Koranda Aleš
Delfíni Blatec
24
13
9
22
21
18
6
0
43.
Grund Lukáš
HC Bohuňovice
20
12
10
22
11
20
0
0
44.
Kopáčik Petr
Tiens Kosi
9
12
10
22
1
9
0
0
45.
Foukal Marek
Novosady
21
11
11
22
24
2
19
0
46.
Valenta Tomáš
Cénci Horka
19
11
11
22
8
2
17
0
47.
Rulla Robert
Delfíni Blatec
14
12
9
21
8
14
0
0
48.
Seidler Petr
Cénci Horka
20
10
11
21
24
20
0
0
49.
Hofr Aleš
Šneci
22
9
11
20
15
0
22
0
50.
Jurásek Zdeněk
Tiens Kosi
13
11
7
18
2
10
3
0
51.
Staroštík Filip
Velký Týnec
18
10
8
18
7
18
0
0
52.
Špiřík Petr
Orli Štěpánov
22
6
10
16
8
0
22
0
53.
Šíma Pavel
HC Bohuňovice
21
5
11
16
15
0
21
0
54.
Musil Radek
Věrovany
17
7
8
15
11
17
0
0
55.
Sirotek Petr
Medvědi Charváty
16
7
8
15
3
13
3
0
56.
Krupa Ondřej
Šneci
17
4
11
15
2
4
13
0
57.
Voleský Libor
Olšany
8
7
7
14
0
8
0
0
58.
Krbeček Michal
Velký Týnec
24
6
8
14
8
1
23
0
59.
Klár Jan
SEKO Olomouc
22
5
9
14
5
0
22
0
60.
Válka Jan
SEKO Olomouc
21
2
12
14
6
0
21
0
61.
Tomaštík Josef
Tiens Kosi
17
9
4
13
4
15
2
0
62.
Líňa Emil
Medvědi Charváty
18
5
8
13
2
14
4
0
63.
Suchý Jiří
14
5
8
13
49
1
13
0
64.
Maluš Roman
Velký Týnec
11
11
1
12
3
10
1
0
65.
Kment Martin
Delfíni Blatec
12
10
2
12
12
7
5
0
66.
Galuška Libor
Novosady
13
8
4
12
2
12
1
0
67.
Gatěk Jakub
Cénci Horka
15
7
5
12
0
3
12
0
68.
Černakovič Michal
Medvědi Charváty
14
7
5
12
4
9
5
0
69.
Křen Filip
Medvědi Charváty
11
6
6
12
0
9
2
0
70.
Absatz Radek
Delfíni Blatec
13
4
8
12
3
13
0
0
71.
Sabanějev Jakub
Cénci Horka
18
7
4
11
5
17
1
0
72.
Navrátil Daniel
Delfíni Blatec
16
6
5
11
2
15
1
0
73.
Smyslil Petr
Bělkovice
24
5
6
11
10
3
21
0
74.
Rozsíval Lubomír
Tiens Kosi
24
4
7
11
2
1
23
0
75.
Kvasnica Pavel
Delfíni Blatec
7
3
8
11
1
5
2
0
76.
Fiolek Jan
Orli Štěpánov
18
6
4
10
2
18
0
0
77.
Říha Petr
Cénci Horka
21
5
5
10
5
0
21
0
78.
Burda Jiří
21
3
7
10
9
1
20
0
79.
Dittmer Stanislav
HC Bohuňovice
20
3
7
10
5
1
19
0
80.
Puda František
HC Bohuňovice
20
3
7
10
5
10
10
0
81.
Jemelka Jaroslav
Orli Štěpánov
18
3
7
10
4
18
0
0
82.
Hanuš Aleš
Bělkovice
19
6
3
9
13
15
4
0
83.
Kocián Ivo
Orli Štěpánov
13
5
4
9
7
4
9
0
84.
Dvořák Ondřej
Velký Týnec
19
3
6
9
8
16
2
1
85.
Čižík Lukáš
Novosady
16
3
6
9
2
16
0
0
86.
Hradil Vladimír
Orli Štěpánov
10
1
8
9
4
9
1
0
87.
Kutáč Petr
Bělkovice
5
6
2
8
2
5
0
0
88.
Mádr Martin
Olšany
24
5
3
8
3
17
7
0
89.
Skoupil Zdeněk
Věrovany
21
5
3
8
28
11
10
0
90.
Bartoš David
Novosady
20
4
4
8
6
1
19
0
91.
Berka Jindřich
Cénci Horka
18
4
4
8
1
17
1
0
92.
Čep Libor
Šneci
17
4
4
8
12
1
16
0
93.
Mraček Petr
Věrovany
15
4
4
8
2
0
15
0
94.
Švestka Libor
HC Bohuňovice
14
4
4
8
1
13
1
0
95.
Přehnil Radek
Věrovany
13
4
4
8
2
12
1
0
96.
Juna Martin
SEKO Olomouc
11
4
4
8
0
11
0
0
97.
Handl Pavel
Novosady
4
4
4
8
1
4
0
0
98.
Sedláček Jan
Novosady
18
3
5
8
6
16
2
0
99.
Neuman Tomáš
SEKO Olomouc
17
3
5
8
4
6
11
0
100.
Polách Jaroslav
Delfíni Blatec
23
0
8
8
10
0
23
0
101.
Jurásek Pavel
Tiens Kosi
19
0
8
8
3
3
16
0
102.
Nazad Marcel
Velký Týnec
13
5
2
7
4
10
3
0
103.
Tichý Luděk
Bělkovice
21
4
3
7
3
18
3
0
104.
Konečný Miroslav
Šneci
6
4
3
7
0
6
0
0
105.
Arnošt Josef
Věrovany
16
3
4
7
0
16
0
0
106.
Krejčiřík Petr
Tiens Kosi
13
3
4
7
3
12
1
0
107.
Popelka Ondřej
Věrovany
13
2
5
7
1
13
0
0
108.
Zlámal Milan
Velký Týnec
20
1
6
7
23
3
17
0
109.
Zatloukal Michal
Olšany
12
1
6
7
3
1
11
0
110.
Axman Zbyněk
Olšany
5
5
1
6
1
4
0
1
111.
Vitásek Petr
Velký Týnec
4
5
1
6
1
4
0
0
112.
Koloušek Milan
Cénci Horka
18
4
2
6
8
18
0
0
113.
Rullová Michaela
Delfíni Blatec
17
4
2
6
1
17
0
0
114.
Vilém Lukáš
Orli Štěpánov
18
3
3
6
2
16
2
0
115.
Šálek Robert
Delfíni Blatec
16
3
3
6
10
3
13
0
116.
Veselý Marek
Bělkovice
15
3
3
6
4
12
3
0
117.
Holemý David
HC Bohuňovice
20
2
4
6
10
0
20
0
118.
Přikryl Marcel
Věrovany
16
2
4
6
5
16
0
0
119.
Nekuda Petr
Bělkovice
14
2
4
6
5
14
0
0
120.
Hodinář Petr
Věrovany
13
2
4
6
91
0
13
0
121.
Polcr Radek
Medvědi Charváty
11
2
4
6
3
1
10
0
122.
Šteiner Luboš
Věrovany
9
2
4
6
4
7
2
0
123.
Obručník Jan
Olšany
24
1
5
6
10
0
24
0
124.
Hladiš Jakub
Tiens Kosi
17
1
5
6
6
2
15
0
125.
Lolek Radim
Orli Štěpánov
15
1
5
6
12
1
14
0
126.
Zimáček Jan
Medvědi Charváty
15
1
5
6
2
2
13
0
127.
Zatloukal Oldřich
Delfíni Blatec
23
0
6
6
1
23
0
0
128.
Coufal Václav
Bělkovice
23
5
0
5
1
21
2
0
129.
Zemánek Petr
Olšany
2
4
1
5
0
2
0
0
130.
Štěpán Michal
Bělkovice
17
3
2
5
2
14
3
0
131.
Móler Martin
Tiens Kosi
9
3
2
5
0
8
1
0
132.
Kráčmar David
Novosady
19
2
3
5
2
1
18
0
133.
Železňák Petr
Bělkovice
14
2
3
5
5
2
12
0
134.
Hammer Libor
Medvědi Charváty
11
2
3
5
0
11
0
0
135.
Motýl Ivo
Olšany
7
2
3
5
2
0
7
0
136.
Hynek Zdeněk
Olšany
19
1
4
5
4
19
0
0
137.
Hanzl Zbyněk
Tiens Kosi
17
1
4
5
6
1
16
0
138.
Grézl David
Šneci
10
1
4
5
5
3
7
0
139.
Martinek Radek
Cénci Horka
8
1
4
5
3
2
6
0
140.
Tomášek Květoslav
Tiens Kosi
6
1
4
5
0
6
0
0
141.
Najdekr Tomáš
SEKO Olomouc
23
0
5
5
9
1
22
0
142.
Rella Aleš
Orli Štěpánov
17
0
5
5
36
1
16
0
143.
Bartošek Pavel
Orli Štěpánov
12
4
0
4
3
12
0
0
144.
Pávek David
HC Bohuňovice
5
4
0
4
0
3
2
0
145.
Cenkl Marek
HC Bohuňovice
11
3
1
4
2
11
0
0
146.
Němeček Petr
Šneci
7
3
1
4
0
6
1
0
147.
Neplech Jiří
Novosady
6
3
1
4
4
6
0
0
148.
Neoral Petr
Medvědi Charváty
5
3
1
4
1
3
2
0
149.
Tomin Adam
HC Bohuňovice
19
2
2
4
0
19
0
0
150.
Gajda Pavel
Velký Týnec
10
2
2
4
0
8
2
0
151.
Valenta Jiří
Cénci Horka
9
1
3
4
1
8
1
0
152.
Venkrbec Václav
Orli Štěpánov
6
1
3
4
1
5
1
0
153.
Kubíček Dušan
Věrovany
17
0
4
4
44
0
17
0
154.
Gálik Dušan
Medvědi Charváty
10
3
0
3
1
2
8
0
155.
Grmolenský Ivo
Cénci Horka
4
3
0
3
1
1
3
0
156.
Dokoupil Jaroslav
Olšany
20
2
1
3
11
1
19
0
157.
Štěpánek Zbyněk
Velký Týnec
9
2
1
3
2
9
0
0
158.
Špička Dominik
Olšany
4
2
1
3
1
4
0
0
159.
Janda Jiří
Medvědi Charváty
13
1
2
3
2
1
12
0
160.
Nováček David
Orli Štěpánov
8
1
2
3
1
8
0
0
161.
Škoda Miroslav
Tiens Kosi
5
1
2
3
1
5
0
0
162.
Blumenschein Petr
Orli Štěpánov
13
0
3
3
7
1
12
0
163.
Dittrich Petr
SEKO Olomouc
6
0
3
3
2
0
6
0
164.
Svoboda Miroslav
Delfíni Blatec
4
0
3
3
1
3
1
0
165.
Forgač Stanislav
Olšany
3
0
3
3
0
3
0
0
166.
Augustin Pavel
SEKO Olomouc
2
0
3
3
2
0
2
0
167.
Vodák Jiří
Cénci Horka
21
1
1
2
8
9
12
0
168.
Oliva Zdeněk
Medvědi Charváty
15
1
1
2
14
3
12
0
169.
Tománek Radek
Novosady
13
1
1
2
1
2
11
0
170.
Adler Petr
Medvědi Charváty
7
1
1
2
1
2
5
0
171.
Ašer Ondřej
2
1
1
2
0
2
0
0
172.
Grančarov Štěpán
Velký Týnec
14
0
2
2
2
0
14
0
173.
Kubíček Miroslav
Věrovany
13
0
2
2
3
0
13
0
174.
Ondruška Petr
Šneci
8
0
2
2
0
0
8
0
175.
Kubica David
Věrovany
6
0
2
2
0
6
0
0
176.
Oliva Jan
Medvědi Charváty
4
0
2
2
0
2
2
0
177.
Bártek Marek
HC Bohuňovice
14
1
0
1
8
0
14
0
178.
Ručil Patrik
Olšany
9
1
0
1
1
8
0
1
179.
Kolínek Libor
Novosady
7
1
0
1
1
7
0
0
180.
Sedláček Pavel
Olšany
2
1
0
1
1
2
0
0
181.
Dostál Vladimír
SEKO Olomouc
2
1
0
1
0
2
0
0
182.
Zeiska Tomáš
Bělkovice
1
1
0
1
1
1
0
0
183.
Weber Petr
Delfíni Blatec
15
0
1
1
5
0
15
0
184.
Ryšavý Marek
Delfíni Blatec
15
0
1
1
3
1
9
5
185.
Šurkal Miroslav
Bělkovice
6
0
1
1
0
4
2
0
186.
Pavlovec Michal
Medvědi Charváty
5
0
1
1
2
2
3
0
187.
Pírek Pavel
Cénci Horka
5
0
1
1
0
5
0
0
188.
Konečný Jan
SEKO Olomouc
4
0
1
1
0
2
2
0
189.
Sabela Martin
Medvědi Charváty
4
0
1
1
1
4
0
0
190.
Vallla Rudolf
Delfíni Blatec
4
0
1
1
2
0
4
0
191.
Mohapl Jaroslav
Bělkovice
3
0
1
1
1
1
2
0
192.
Martínek Karel
Velký Týnec
2
0
1
1
2
0
2
0
193.
Smolka Radek
Věrovany
1
0
1
1
2
1
0
0
194.
Štěpánek Jaroslav
Šneci
23
0
0
0
0
0
0
23
195.
Šrámek Karel
Tiens Kosi
22
0
0
0
0
0
0
22
196.
Bielský Martin
Bělkovice
22
0
0
0
0
0
0
22
197.
Hrachovec Jan
Olšany
21
0
0
0
0
0
0
21
198.
Nykl Martin
HC Bohuňovice
20
0
0
0
0
0
0
20
199.
Němec Ondřej
Velký Týnec
20
0
0
0
1
0
0
20
200.
Axman Tomáš
Medvědi Charváty
20
0
0
0
0
0
0
20
201.
Holada Martin
Novosady
20
0
0
0
1
0
0
20
202.
Trávníček Jiří
Bělkovice
19
0
0
0
6
4
15
0
203.
Kordula Michal
Cénci Horka
18
0
0
0
0
0
0
18
204.
Štancl Michal
Věrovany
17
0
0
0
0
0
0
17
205.
Doseděl Martin
SEKO Olomouc
17
0
0
0
0
0
0
17
206.
Urban Michal
Orli Štěpánov
12
0
0
0
0
0
0
12
207.
Melichar Radek
Cénci Horka
10
0
0
0
8
1
9
0
208.
Rakus Karel
Velký Týnec
9
0
0
0
0
1
8
0
209.
Kráčmar Pavel
SEKO Olomouc
8
0
0
0
0
0
0
8
210.
Hruška Pavel
Orli Štěpánov
7
0
0
0
0
0
0
7
211.
Volný Martin
Delfíni Blatec
7
0
0
0
0
0
0
7
212.
Venemý Libor
Delfíni Blatec
5
0
0
0
3
0
5
0
213.
Vašíček Jiří
Delfíni Blatec
4
0
0
0
0
0
0
4
214.
Smolka Zbyněk
Věrovany
3
0
0
0
1
0
3
0
215.
Medek Petr
Věrovany
3
0
0
0
0
0
0
3
216.
Šrom Jiří
Olšany
3
0
0
0
1
1
2
0
217.
Moronga Břetislav
SEKO Olomouc
2
0
0
0
0
2
0
0
218.
Ťažký Tomáš
SEKO Olomouc
2
0
0
0
2
0
2
0
219.
Tichý Luděk
Cénci Horka
2
0
0
0
1
2
0
0
220.
Uvízl František
Orli Štěpánov
2
0
0
0
0
2
0
0
221.
Žádník Vojtěch
Orli Štěpánov
2
0
0
0
1
2
0
0
222.
Švácha Marek
Medvědi Charváty
2
0
0
0
0
1
1
0
223.
Zdařil Lukáš
SEKO Olomouc
2
0
0
0
1
1
1
0
224.
Dohnal Radek
Bělkovice
1
0
0
0
0
1
0
0
225.
Žerava Stanislav
1
0
0
0
0
1
0
0
226.
Pitner Zdeněk
Velký Týnec
1
0
0
0
0
0
1
0
227.
Zachari Jiří
Velký Týnec
1
0
0
0
0
1
0
0
228.
Ostrák Ladislav
Orli Štěpánov
1
0
0
0
0
1
0
0
229.
Telíšek Zbyněk
HC Bohuňovice
1
0
0
0
1
1
0
0
230.
Kašťák Jan
Bělkovice
1
0
0
0
0
1
0
0
231.
Kulhavý Martin
Delfíni Blatec
1
0
0
0
0
0
0
1
232.
Svozil Petr
Orli Štěpánov
1
0
0
0
0
1
0
0
233.
Kopáčik Martin
Tiens Kosi
1
0
0
0
0
1
0
0
234.
Dokoupil Luděk
Novosady
1
0
0
0
0
1
0
0
235.
Krejčí Michal
1
0
0
0
0
1
0
0
236.
Richtárik Martin
Cénci Horka
1
0
0
0
1
0
1
0
237.
Zapletal Petr
Šneci
1
0
0
0
0
1
0
0
238.
Vilimec Petr
1
0
0
0
0
0
0
1
239.
Přikryl Jan
SEKO Olomouc
1
0
0
0
0
1
0
0
240.
Stoklásek Mirek
Delfíni Blatec
1
0
0
0
0
1
0
0
[
začátek
] Strana #
1
2
3
4
5
6
7
8
[
konec
]
[vše]
Kniha návštěv
Dnes vloženy:
0
článků
Aktuální výsledky
1
Orli-Kaprodrom
3:7
1
Kaprodrom-Cénci
3:6
Orli-Olšany
3:12
Týnec-Panthers
2:5
Nejbližší zápasy
Aktuální pořadí
Mužstvo
Zap
B
1
Panthers
17
28
2
Orli Štěpánov
18
26
3
Team Riway
17
25
4
SEKO Olomouc
18
20
5
Olšany
18
20
6
Cénci Horka
18
19
7
Velký Týnec
16
11
8
Bělkovice
18
9
9
Novosady
17
9
10
Věrovany
17
7
TOP 5 nej
Jméno
Tým
Z
G+A
B
Jurdič
LUT
17
38+24
62
Hus
LUT
18
29+21
50
Kopáčik
RIW
16
25+15
40
Dohnal
PAN
17
23+15
38
Komínek
VER
16
19+18
37
Pro vedoucí
výsledek utkání
editace statistik
chystané utkání