Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

19. kolo, zápas číslo 128, odehrán dne 02.02.2019, Prostějov od 18:00
Medvědi CharvátyvsSLH Delfíni Blatec
2:1
(0:1, 1:0, 1:0)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
07:48 Zatloukal Oldřich (Rullová Michaela)SLH Delfíni Blatec0:1
 Čas  Trest  Tým
08:43 Bahounek Jaroslav 1.minMedvědi Charváty
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
21:15 Bahounek Jaroslav (Líňa Emil)Medvědi Charváty1:1
 Čas  Trest  Tým
15:44 Líňa Emil 1.minMedvědi Charváty
17:33 Polách Jaroslav 1.minSLH Delfíni Blatec
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
32:44 Smižanský Matej (Křen Filip) (v osl.) Medvědi Charváty2:1
 Čas  Trest  Tým
28:53 Vallla Rudolf 1.minSLH Delfíni Blatec
31:57 Oliva Zdeněk 1.minMedvědi Charváty
38:47 Smižanský Matej 1.minMedvědi Charváty

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Medvědi Charváty
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Abeska ZdeněkU0000
Axman TomášB0000
Bahounek Jaroslav -(DR)O1011
Gálik DušanO0000
Křen FilipU0110
Kubica DavidU0000
Líňa EmilU0111
Oliva ZdeněkO0001
Sirotek Petr -(DR)O0000
Smižanský MatejU1011
Svaček Ondra -(DR)U0000
Delfíni Blatec : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Koranda AlešU0000
Paclík Eduard -(DR)U0000
Polách JaroslavO0001
Rullová MichaelaU0110
Ryšavý MarekO0000
Surma MichalB0000
Vallla RudolfO0001
Venemý LiborU0000
Vondra Aleš -(DR)U0000
Weber PetrO0000
Zatloukal OldřichU1010

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníŠneci-Delfíni2:6
Zobraz informace k utkáníTiens-Orli20:4
Zobraz komentář k utkání1Orli-Olšany6:5
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Šneci5:5
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Kaprodrom8:4
Zobraz informace k utkáníDelfíni-Tiens2:4
Zobraz informace k utkáníVěrovany-SEKO0:6
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Medvědi5:0

Nejbližší zápasy

Ne 24.03. od 17:45|Prostějov
SEKO vs Týnec
Ne 24.03. od 18:00|Šternberk
Kaprodrom vs Věrovany
Ne 24.03. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Olšany
Ne 31.03. od 19:45|Prostějov
Delfíni vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 23 42
2 Tiens Kosi 24 41
3 Šneci 23 35
4 Cénci Horka 22 35
5 Delfíni Blatec 23 21
6 Velký Týnec  23 19
7 Bělkovice 24 18
8 HC Bohuňovice 22 17
9 Orli Štěpánov 24 17
10 Novosady  23 17
11 Medvědi Charváty 23 14
12 Věrovany 23 14
13 Olšany  23 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT2269+32101
HönschUJZ2059+3291
JurdičLUT2252+3587
HavalaBOH1953+2679
NovosadAQU2135+2964