Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

24. kolo, zápas číslo 165, odehrán dne 10.03.2019, Šternberk od 19:30
Medvědi CharvátyvsSEKO Olomuc 
1:12
(1:2, 0:2, 0:8)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
03:48 Zmeškal Jindřich (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 0:1
08:59 Dvořák Filip (Kalamár Tomáš)SEKO Olomuc 0:2
09:25 Kubica David (Černakovič Michal)Medvědi Charváty1:2
 Čas  Trest  Tým
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
14:44 Kalamár Tomáš (Zmeškal Jindřich)SEKO Olomuc 1:3
16:47 Dvořák FilipSEKO Olomuc 1:4
 Čas  Trest  Tým
23:20 Klár Jan 1.minSEKO Olomuc 
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
27:07 Dvořák Filip (Hrudník Zdeněk)SEKO Olomuc 1:5
28:22 Zmeškal Jindřich (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 1:6
29:48 Zmeškal Jindřich (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 1:7
31:00 Zmeškal JindřichSEKO Olomuc 1:8
31:15 Jurdič Jan (Zmeškal Jindřich)SEKO Olomuc 1:9
33:45 Dvořák Filip (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 1:10
37:10 Zmeškal Jindřich (Klár Jan)SEKO Olomuc 1:11
37:50 Jurdič Jan (Král David)SEKO Olomuc 1:12
 Čas  Trest  Tým

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Medvědi Charváty
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Abeska ZdeněkU0000
Axman TomášB0000
Černakovič Michal -(DR)U0110
Gálik DušanU0000
Janda JiříO0000
Kubica DavidU1010
Líňa EmilU0000
Oliva ZdeněkO0000
Pavlovec MichalO0000
Svaček Ondra -(DR)U0000
SEKO Olomouc : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dvořák Filip -(DR)U4040
Hrudník ZdeněkU0110
Jurdič Jan -(DR)U2460
Kalamár TomášU1120
Klár Jan -(DR)O0111
Kráčmar PavelB0000
Král DavidU0110
Lón RadekO0000
Neuman TomášU0000
Válka Jan -(DR)O0000
Zmeškal Jindřich -(DR)O5270

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníŠneci-Delfíni2:6
Zobraz informace k utkáníTiens-Orli20:4
Zobraz komentář k utkání1Orli-Olšany6:5
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Šneci5:5
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Kaprodrom8:4
Zobraz informace k utkáníDelfíni-Tiens2:4
Zobraz informace k utkáníVěrovany-SEKO0:6
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Medvědi5:0

Nejbližší zápasy

Ne 24.03. od 17:45|Prostějov
SEKO vs Týnec
Ne 24.03. od 18:00|Šternberk
Kaprodrom vs Věrovany
Ne 24.03. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Olšany
Ne 31.03. od 19:45|Prostějov
Delfíni vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 23 42
2 Tiens Kosi 24 41
3 Šneci 23 35
4 Cénci Horka 22 35
5 Delfíni Blatec 23 21
6 Velký Týnec  23 19
7 Bělkovice 24 18
8 HC Bohuňovice 22 17
9 Orli Štěpánov 24 17
10 Novosady  23 17
11 Medvědi Charváty 23 14
12 Věrovany 23 14
13 Olšany  23 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT2269+32101
HönschUJZ2059+3291
JurdičLUT2252+3587
HavalaBOH1953+2679
NovosadAQU2135+2964