Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

25. kolo, zápas číslo 171, odehrán dne 16.03.2019, Prostějov od 18:30
SLH Delfíni BlatecvsHM Tiens Kosi
2:4
(1:1, 0:1, 1:2)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
02:36 Vondra Aleš (Vallla Rudolf)SLH Delfíni Blatec1:0
11:54 Hladiš Jakub (Dittrich Pavel)HM Tiens Kosi1:1
 Čas  Trest  Tým
03:09 Surma Michal 1.minSLH Delfíni Blatec
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
25:18 Hladiš Jakub (Králík Jan)HM Tiens Kosi1:2
 Čas  Trest  Tým
16:17 Novosad Petr 1.minHM Tiens Kosi
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
28:20 Srnec Petr (Kment Martin)SLH Delfíni Blatec2:2
33:00 Novosad Petr (Rozsíval Lubomír)HM Tiens Kosi2:3
33:39 Dittrich Pavel (Izák Radek)HM Tiens Kosi2:4
 Čas  Trest  Tým
29:03 Krejčiřík Petr 1.minHM Tiens Kosi
35:12 Zatloukal Oldřich 1.minSLH Delfíni Blatec
37:50 Vondra Aleš 1.minSLH Delfíni Blatec

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Delfíni Blatec
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Kment Martin -(DR)O0110
Koranda AlešO0000
Paclík Eduard -(DR)U0000
Rullová MichaelaU0000
Srnec PetrU1010
Surma MichalO0001
Vallla RudolfO0110
Vondra Aleš -(DR)U1011
Zatloukal OldřichU0001
Tiens Kosi : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dittrich Pavel -(DR)U1120
Hanzl ZbyněkO0000
Hladiš JakubO2020
Husák StanislavU0000
Izák RadekU0110
Králík JanO0110
Krejčiřík PetrU0001
Novosad Petr -(DR)U1011
Rozsíval LubomírO0110
Šrámek KarelB0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz komentář k utkání1Orli-Olšany6:5
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Šneci5:5
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Kaprodrom8:4
Zobraz informace k utkáníDelfíni-Tiens2:4
Zobraz informace k utkáníVěrovany-SEKO0:6
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Medvědi5:0
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Bělkovice2:4
Zobraz informace k utkáníMedvědi-SEKO1:12

Nejbližší zápasy

So 23.03. od 18:00|Šternberk
Medvědi vs Bohuňovice
So 23.03. od 19:30|Šternberk
Tiens vs Orli
So 23.03. od 20:00|Uničov
Šneci vs Delfíni
Ne 24.03. od 17:45|Prostějov
SEKO vs Týnec
Ne 24.03. od 18:00|Šternberk
Kaprodrom vs Věrovany
Ne 24.03. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Olšany
Ne 31.03. od 19:45|Prostějov
Delfíni vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 23 42
2 Tiens Kosi 23 39
3 Šneci 22 35
4 Cénci Horka 22 35
5 Velký Týnec  23 19
6 Delfíni Blatec 22 19
7 Bělkovice 24 18
8 HC Bohuňovice 22 17
9 Novosady  23 17
10 Orli Štěpánov 23 17
11 Medvědi Charváty 23 14
12 Věrovany 23 14
13 Olšany  23 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT2269+32101
HönschUJZ1958+3290
JurdičLUT2252+3587
HavalaBOH1953+2679
NovosadAQU2135+2964