Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

3. kolo, zápas číslo 21, odehrán dne 29.09.2019, Šternberk od 16:30
HC BohuňovicevsKaprodrom rybník Novosady
4:3
(1:0, 2:1, 1:2)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
12:37 Havala Zdeněk (Dittmer Stanislav) (v pře.) HC Bohuňovice1:0
 Čas  Trest  Tým
03:14 Holemý David 1.minHC Bohuňovice
03:33 Radimský Jiří 1.minKaprodrom rybník Novosady
11:55 Rozsíval ml. Jiří 1.minKaprodrom rybník Novosady
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
20:35 Tichý Miroslav (Havala Zdeněk)HC Bohuňovice2:0
21:01 Havala Zdeněk (4 na 4)HC Bohuňovice3:0
25:23 Radimský Jiří (Sedláček Jan)Kaprodrom rybník Novosady3:1
 Čas  Trest  Tým
20:48 Holemý David 1.minHC Bohuňovice
20:48 Rozsíval ml. Jiří 1.minKaprodrom rybník Novosady
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
29:22 Radimský JiříKaprodrom rybník Novosady3:2
31:36 Havala ZdeněkHC Bohuňovice4:2
33:03 Nesrsta MarekKaprodrom rybník Novosady4:3
 Čas  Trest  Tým
33:30 Peřina Pavel 1.minHC Bohuňovice

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : HC Bohuňovice
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Bečica Jaroslav -(DR)U0000
Cenkl MarekU0000
Dittmer StanislavO0110
Havala Zdeněk -(DR)U3140
Herzig RolandU0000
Holemý DavidO0002
Nastoupil MartinO0000
Nykl MartinB0000
Peřina PavelU0001
Tichý MiroslavU1010
Novosady  : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Bartoš DavidO0000
Foukal Marek -(DR)O0000
Galuška LiborU0000
Holada MartinB0000
Kráčmar DavidO0000
Nesrsta MarekU1010
Radimský Jiří -(DR)U2021
Rozsíval ml. Jiří -(DR)O0002
Sedláček JanO0110
Urban Tomáš -(DR)U0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz komentář k utkání1Medvědi-Olšany9:6
Zobraz informace k utkáníTýnec-Delfíni4:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Cénci6:8
Zobraz informace k utkáníRiway-Orli1:8
Zobraz informace k utkáníMedvědi-SEKO3:3
Zobraz komentář k utkání1Olšany-Věrovany2:7
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Cénci0:5
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Delfíni0:5

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 22 36
2 Orli Štěpánov 22 34
3 Team Riway 20 32
4 Šneci 19 29
5 Cénci Horka 22 28
6 Medvědi Charváty 22 21
7 Věrovany 22 18
8 Novosady  21 17
9 Delfíni Blatec 20 17
10 Velký Týnec  22 15
11 Olšany  23 13
12 HC Bohuňovice 23 11
13 Bělkovice 20 7

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT2055+3388
LakomýHOR2040+2969
HönschUJZ1745+1964
HavalaBOH1732+1951
PekrSTP1929+2049