Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

5. kolo, zápas číslo 30, odehrán dne 13.10.2019, Uničov od 20:00
HC ŠnecivsHockey Team Riway
4:1
(2:0, 2:0, 0:1)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
10:54 Petružela DavidHC Šneci1:0
12:42 Petružela David (Rotrekl Marek) (v pře.) HC Šneci2:0
 Čas  Trest  Tým
11:50 Králík Jan 1.minHockey Team Riway
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
22:58 Hönsch Radek (Petružela David)HC Šneci3:0
24:05 Müller Ivo (Petružela David)HC Šneci4:0
 Čas  Trest  Tým
21:22 Petružela David 1.minHC Šneci
24:29 Rotrekl Marek 1.minHC Šneci
26:17 Müller Ivo 1.minHC Šneci
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
38:36 Králík Jan (Krejčiřík Petr) (v pře.) Hockey Team Riway4:1
 Čas  Trest  Tým
31:18 Králík Jan 1.minHockey Team Riway
32:55 Šenk Martin 1.minHC Šneci
38:20 Čep Libor 1.minHC Šneci

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Šneci
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Čep LiborO0001
Hofr AlešO0000
Hönsch Radek -(DR)U1010
Moťka LadislavU0000
Müller Ivo -(DR)U1011
Novotný DavidU0000
Ondruška PetrO0000
Petružela David -(DR)U2241
Rotrekl Marek -(DR)O0111
Šenk Martin -(DR)U0001
Štěpánek JaroslavB0000
Team Riway : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dittrich PavelU0000
Doubrava Lukáš -(DR)U0000
Hladiš JakubO0000
Husák StanislavU0000
Izák RadekU0000
Jurásek PavelO0000
Jurásek Zdeněk -(DR)U0000
Jurečka Jiří -(DR)U0000
Králík JanO1012
Krejčiřík PetrU0110
Novosad Petr -(DR)U0000
Šrámek KarelB0000
Vitásek Ondřej -(DR)U0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Riway6:12
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-SEKO6:9
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Věrovany0:1
Zobraz informace k utkáníTýnec-Šneci1:9
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Cénci1:6
Zobraz komentář k utkání1Orli-Olšany9:1
Zobraz komentář k utkání1Olšany-Kaprodrom6:5
Zobraz informace k utkáníCénci-Týnec5:4

Nejbližší zápasy

So 16.11. od 18:00|Šternberk
Olšany vs Medvědi
So 16.11. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Bohuňovice
So 16.11. od 20:00|Uničov
Šneci vs Bělkovice
Ne 17.11. od 18:00|Šternberk
Kaprodrom vs Riway
Ne 17.11. od 19:30|Šternberk
Orli vs SEKO
Ne 17.11. od 20:00|Prostějov
Delfíni vs Týnec

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Orli Štěpánov 8 16
2 SEKO Olomouc 8 15
3 Šneci 8 12
4 Cénci Horka 8 12
5 Team Riway 8 11
6 Věrovany 9 10
7 Velký Týnec  9 9
8 HC Bohuňovice 9 6
9 Medvědi Charváty 8 6
10 Olšany  9 5
11 Novosady  8 3
12 Delfíni Blatec 8 2
13 Bělkovice 8 1

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT719+1332
HavalaBOH916+1531
HönschUJZ819+726
PekrSTP817+724
CahelVTY87+1522