Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

8. kolo, zápas číslo 55, odehrán dne 04.11.2018, Prostějov od 19:30
SEKO Olomuc vsKaprodrom rybník Novosady
15:4
(5:1, 3:3, 7:0)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
00:51 Jurdič Jan (Kráčmar Pavel)SEKO Olomuc 1:0
02:24 Dvořák Filip (Klár Jan)SEKO Olomuc 2:0
05:37 Hrudník Zdeněk (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 3:0
07:45 Kalamár Tomáš (Báťek Aleš)SEKO Olomuc 4:0
08:12 Galuška LiborKaprodrom rybník Novosady4:1
11:31 Dvořák Filip (Kalamár Tomáš)SEKO Olomuc 5:1
 Čas  Trest  Tým
05:46 Bartoš David 1.minKaprodrom rybník Novosady
08:36 Klár Jan 1.minSEKO Olomuc 
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
17:24 Nesrsta Marek (Neplech Jiří)Kaprodrom rybník Novosady5:2
19:05 Jurdič Jan (Zmeškal Jindřich)SEKO Olomuc 6:2
19:47 Urban Tomáš (Radimský Jiří)Kaprodrom rybník Novosady6:3
20:05 Král David (Juna Martin)SEKO Olomuc 7:3
22:45 Bartoš David (Radimský Jiří)Kaprodrom rybník Novosady7:4
24:10 Hrudník Zdeněk (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 8:4
 Čas  Trest  Tým
13:21 Král David 1.minSEKO Olomuc 
24:48 Klár Jan 1.minSEKO Olomuc 
25:38 Válka Jan 1.minSEKO Olomuc 
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
26:58 Jurdič Jan (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 9:4
28:43 Hrudník Zdeněk (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 10:4
29:19 Jurdič Jan (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 11:4
30:40 Hrudník Zdeněk (Kalamár Tomáš)SEKO Olomuc 12:4
33:04 Juna Martin (Kalamár Tomáš)SEKO Olomuc 13:4
33:38 Dvořák Filip (Válka Jan)SEKO Olomuc 14:4
35:18 Jurdič Jan (Zmeškal Jindřich)SEKO Olomuc 15:4
 Čas  Trest  Tým
31:03 Zmeškal Jindřich 1.minSEKO Olomuc 

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : SEKO Olomouc
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Báťek AlešU0110
Dvořák Filip -(DR)U3470
Hrudník ZdeněkU4040
Juna MartinU1120
Jurdič Jan -(DR)U5160
Kalamár TomášO1340
Klár Jan -(DR)O0112
Kráčmar PavelB0110
Král DavidU1011
Válka Jan -(DR)O0111
Zmeškal Jindřich -(DR)O0221
Novosady  : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Bartoš DavidO1011
Foukal Marek -(DR)O0000
Galuška LiborU1010
Holada MartinB0000
Kráčmar DavidO0000
Neplech Jiří -(DR)U0110
Nesrsta Marek -(DR)U1010
Radimský Jiří -(DR)U0220
Sedláček JanU0000
Urban Tomáš -(DR)U1010

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Delfíni9:2
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Olšany3:10
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Věrovany3:0
Zobraz informace k utkáníŠneci-Týnec7:3
Zobraz informace k utkáníSEKO-Tiens2:6
Zobraz informace k utkáníOrli-Cénci2:8
Zobraz informace k utkáníTýnec-Cénci0:6
Zobraz informace k utkáníOlšany-Šneci3:9
Zobraz informace k utkáníVěrovany-Bohuňovice4:10

Nejbližší zápasy

Čt 24.01. od 20:30|Olomouc
Medvědi vs Orli
So 26.01. od 17:30|Uničov
Šneci vs Orli
So 26.01. od 18:00|Šternberk
Věrovany vs Medvědi
So 26.01. od 19:30|Šternberk
Týnec vs Kaprodrom
So 26.01. od 20:00|Prostějov
Delfíni vs Bělkovice
Ne 27.01. od 18:00|Šternberk
Tiens vs Cénci
Ne 27.01. od 19:30|Šternberk
Bohuňovice vs Olšany
So 02.02. od 18:00|Prostějov
Medvědi vs Delfíni
So 02.02. od 19:00|Uničov
Šneci vs Tiens

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 16 30
2 Šneci 16 28
3 Cénci Horka 16 27
4 Tiens Kosi 15 24
5 Novosady  16 17
6 Orli Štěpánov 15 13
7 HC Bohuňovice 14 11
8 Bělkovice 16 11
9 Olšany  16 10
10 Delfíni Blatec 15 10
11 Velký Týnec  16 8
12 Věrovany 16 8
13 Medvědi Charváty 15 5

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1545+2873
JurdičLUT1540+2262
HönschUJZ1336+2056
HavalaBOH1235+1449
LakomýHOR1530+1848