Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

8. kolo, zápas číslo 55, odehrán dne 04.11.2018, Prostějov od 19:30
SEKO Olomuc vsKaprodrom rybník Novosady
15:4
(5:1, 3:3, 7:0)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
00:51 Jurdič Jan (Kráčmar Pavel)SEKO Olomuc 1:0
02:24 Dvořák Filip (Klár Jan)SEKO Olomuc 2:0
05:37 Hrudník Zdeněk (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 3:0
07:45 Kalamár Tomáš (Báťek Aleš)SEKO Olomuc 4:0
08:12 Galuška LiborKaprodrom rybník Novosady4:1
11:31 Dvořák Filip (Kalamár Tomáš)SEKO Olomuc 5:1
 Čas  Trest  Tým
05:46 Bartoš David 1.minKaprodrom rybník Novosady
08:36 Klár Jan 1.minSEKO Olomuc 
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
17:24 Nesrsta Marek (Neplech Jiří)Kaprodrom rybník Novosady5:2
19:05 Jurdič Jan (Zmeškal Jindřich)SEKO Olomuc 6:2
19:47 Urban Tomáš (Radimský Jiří)Kaprodrom rybník Novosady6:3
20:05 Král David (Juna Martin)SEKO Olomuc 7:3
22:45 Bartoš David (Radimský Jiří)Kaprodrom rybník Novosady7:4
24:10 Hrudník Zdeněk (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 8:4
 Čas  Trest  Tým
13:21 Král David 1.minSEKO Olomuc 
24:48 Klár Jan 1.minSEKO Olomuc 
25:38 Válka Jan 1.minSEKO Olomuc 
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
26:58 Jurdič Jan (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 9:4
28:43 Hrudník Zdeněk (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 10:4
29:19 Jurdič Jan (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 11:4
30:40 Hrudník Zdeněk (Kalamár Tomáš)SEKO Olomuc 12:4
33:04 Juna Martin (Kalamár Tomáš)SEKO Olomuc 13:4
33:38 Dvořák Filip (Válka Jan)SEKO Olomuc 14:4
35:18 Jurdič Jan (Zmeškal Jindřich)SEKO Olomuc 15:4
 Čas  Trest  Tým
31:03 Zmeškal Jindřich 1.minSEKO Olomuc 

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : SEKO Olomouc
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Báťek AlešU0110
Dvořák Filip -(DR)U3470
Hrudník ZdeněkU4040
Juna MartinU1120
Jurdič Jan -(DR)U5160
Kalamár TomášO1340
Klár Jan -(DR)O0112
Kráčmar PavelB0110
Král DavidU1011
Válka Jan -(DR)O0111
Zmeškal Jindřich -(DR)O0221
Novosady  : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Bartoš DavidO1011
Foukal Marek -(DR)O0000
Galuška LiborU1010
Holada MartinB0000
Kráčmar DavidO0000
Neplech Jiří -(DR)U0110
Nesrsta Marek -(DR)U1010
Radimský Jiří -(DR)U0220
Sedláček JanU0000
Urban Tomáš -(DR)U1010

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníŠneci-Kaprodrom4:1
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Cénci1:3
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Tiens4:8
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-SEKO3:11
Zobraz informace k utkáníVěrovany-Týnec5:2
Zobraz informace k utkáníDelfíni-Olšany5:4

Nejbližší zápasy

Ne 18.11. od 18:00|Šternberk
Medvědi vs Tiens
Ne 18.11. od 19:00|Prostějov
SEKO vs Bělkovice
Ne 18.11. od 19:30|Šternberk
Věrovany vs Orli
So 24.11. od 20:00|Prostějov
SEKO vs Medvědi
V 48. týdnu|Šternberk
Olšany vs Orli

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 8 16
2 Šneci 9 14
3 Tiens Kosi 8 12
4 Cénci Horka 8 11
5 Novosady  10 10
6 Orli Štěpánov 8 9
7 Delfíni Blatec 7 8
8 Olšany  9 6
9 Věrovany 8 6
10 Bělkovice 9 6
11 Medvědi Charváty 8 4
12 HC Bohuňovice 7 4
13 Velký Týnec  9 2

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT726+1238
JurdičLUT720+1535
HönschUJZ817+1128
NesrstaNOV1018+927
NovosadAQU814+1327