Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

10. kolo, zápas číslo 70, odehrán dne 17.11.2018, Uničov od 17:00
HC ŠnecivsKaprodrom rybník Novosady
4:1
(2:0, 2:0, 0:1)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
10:08 Dohnal Karel (Novotný David)HC Šneci1:0
11:01 Hönsch Radek (Ondruška Petr)HC Šneci2:0
 Čas  Trest  Tým
00:55 Burda Jiří 1.minHC Šneci
01:39 Galuška Libor 1.minKaprodrom rybník Novosady
05:18 Nesrsta Marek 1.minKaprodrom rybník Novosady
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
13:58 Hönsch Radek (Müller Ivo)HC Šneci3:0
15:16 Hönsch Radek (Dohnal Karel)HC Šneci4:0
 Čas  Trest  Tým
17:17 Kráčmar David 1.minKaprodrom rybník Novosady
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
30:41 Neplech Jiří (Bartoš David)Kaprodrom rybník Novosady4:1
 Čas  Trest  Tým
28:01 Galuška Libor 1.minKaprodrom rybník Novosady
31:39 Čep Libor 1.minHC Šneci
36:52 Kráčmar David 1.minKaprodrom rybník Novosady

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Šneci
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Burda Jiří -(DR)O0001
Čep LiborO0001
Dohnal KarelU1120
Hönsch Radek -(DR)U3030
Müller Ivo -(DR)U0110
Novotný DavidU0110
Ondruška PetrO0110
Štěpánek JaroslavB0000
Novosady  : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Bartoš DavidO0110
Foukal Marek -(DR)O0000
Galuška LiborU0002
Holada MartinB0000
Kráčmar DavidO0002
Neplech Jiří -(DR)U1010
Nesrsta Marek -(DR)U0001
Radimský Jiří -(DR)U0000
Sedláček JanU0000

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Medvědi9:5
Zobraz informace k utkáníVěrovany-Kaprodrom2:3
Zobraz informace k utkáníDelfíni-Šneci3:11
Zobraz informace k utkáníOlšany-Cénci4:14
Zobraz informace k utkáníTýnec-SEKO2:11
Zobraz informace k utkáníOrli-Tiens2:9
Zobraz informace k utkáníOlšany-Orli4:5
Zobraz informace k utkáníTiens-Delfíni7:0
Zobraz informace k utkáníSEKO-Věrovany5:1
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Bohuňovice5:4

Nejbližší zápasy

So 15.12. od 18:00|Šternberk
Olšany vs SEKO
So 15.12. od 19:30|Šternberk
Věrovany vs Šneci
So 15.12. od 20:15|Prostějov
Delfíni vs Cénci
Ne 16.12. od 16:30|Šternberk
Kaprodrom vs Medvědi
Ne 16.12. od 18:00|Šternberk
Bohuňovice vs Bělkovice
Ne 16.12. od 19:30|Šternberk
Týnec vs Tiens

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 12 24
2 Tiens Kosi 12 20
3 Šneci 12 20
4 Cénci Horka 12 19
5 Novosady  12 14
6 Orli Štěpánov 12 13
7 Věrovany 12 8
8 Delfíni Blatec 11 8
9 Velký Týnec  12 6
10 Olšany  12 6
11 HC Bohuňovice 11 6
12 Bělkovice 12 6
13 Medvědi Charváty 12 4

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1138+1957
JurdičLUT1129+2049
NovosadAQU1221+2142
HönschUJZ1027+1441
LakomýHOR1121+1435