Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

11. kolo, zápas číslo 74, odehrán dne 24.11.2018, Prostějov od 20:00
SEKO Olomuc vsMedvědi Charváty
5:3
(1:2, 3:0, 1:1)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
00:46 Dvořák Filip (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 1:0
03:29 Sirotek Petr (v pře.) Medvědi Charváty1:1
11:09 Svaček Ondra (Kubica David)Medvědi Charváty1:2
 Čas  Trest  Tým
03:03 Jurdič Jan 1.minSEKO Olomuc 
08:22 Polcr Radek 1.minMedvědi Charváty
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
15:25 Jurdič JanSEKO Olomuc 2:2
15:47 Jurdič Jan (Neuman Tomáš)SEKO Olomuc 3:2
20:19 Kalamár Tomáš (Zmeškal Jindřich)SEKO Olomuc 4:2
 Čas  Trest  Tým
17:21 Ťažký Tomáš 1.minSEKO Olomuc 
21:53 Neoral Petr 1.minMedvědi Charváty
23:35 Klár Jan 1.minSEKO Olomuc 
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
26:51 Jurdič Jan (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 5:2
37:05 Abeska Zdeněk (Svaček Ondra)Medvědi Charváty5:3
 Čas  Trest  Tým

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : SEKO Olomouc
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dvořák Filip -(DR)U1120
Hrudník ZdeněkU0000
Jurdič Jan -(DR)U3141
Kalamár TomášU1010
Klár Jan -(DR)O0001
Konečný JanU0000
Kráčmar PavelB0000
Král DavidU0000
Neuman TomášO0110
Ťažký TomášO0001
Zmeškal Jindřich -(DR)O0110
Medvědi Charváty : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Abeska ZdeněkU1010
Janda JiříO0000
Křen FilipU0000
Kubica DavidU0110
Líňa EmilU0000
Neoral PetrU0001
Polcr RadekO0001
Sirotek Petr -(DR)O1010
Svaček Ondra -(DR)U1120

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníVěrovany-Olšany5:2
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Týnec2:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Bohuňovice7:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-SEKO1:9
Zobraz informace k utkáníSEKO-Šneci6:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Kaprodrom2:1
Zobraz komentář k utkání1Bohuňovice-Orli11:3

Nejbližší zápasy

So 23.02. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Věrovany
So 23.02. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Delfíni
So 23.02. od 20:00|Prostějov
SEKO vs Bohuňovice
Ne 24.02. od 18:00|Šternberk
Tiens vs Bělkovice
Ne 24.02. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Kaprodrom
Ne 03.03. od 18:00|
Bělkovice vs SEKO
V 09. týdnu|Uničov
Šneci vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 19 34
2 Tiens Kosi 19 32
3 Šneci 19 30
4 Cénci Horka 18 29
5 Novosady  20 17
6 Velký Týnec  20 16
7 HC Bohuňovice 18 15
8 Orli Štěpánov 20 15
9 Bělkovice 20 15
10 Delfíni Blatec 18 14
11 Medvědi Charváty 20 13
12 Olšany  20 10
13 Věrovany 19 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1854+3084
HavalaBOH1647+2370
HönschUJZ1642+2567
JurdičLUT1842+2365
NovosadAQU1828+2553