Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

13. kolo, zápas číslo 87, odehrán dne 09.12.2018, Šternberk od 16:30
HC VěrovanyvsKaprodrom rybník Novosady
2:3
(1:1, 1:0, 0:2)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
04:51 Nesrsta Marek (Galuška Libor)Kaprodrom rybník Novosady0:1
12:30 Skoupil Zdeněk (Kubíček Miroslav ml)HC Věrovany1:1
 Čas  Trest  Tým
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
15:53 Klapka Vladimír (Mraček Petr)HC Věrovany2:1
 Čas  Trest  Tým
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
28:49 Radimský Jiří (Nesrsta Marek)Kaprodrom rybník Novosady2:2
38:24 Radimský Jiří (Galuška Libor)Kaprodrom rybník Novosady2:3
 Čas  Trest  Tým

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Věrovany
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Arnošt JosefU0000
Hodinář Petr -(DR)O0000
Klapka Vladimír -(DR)U1010
Kubíček MiroslavO0000
Kubíček Miroslav ml -(DR)U0110
Mraček PetrO0110
Musil RadekU0000
Popelka OndřejU0000
Přehnil RadekU0000
Skoupil ZdeněkO1010
Štancl MichalB0000
Novosady  : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Bartoš DavidO0000
Čižík LukášU0000
Galuška LiborU0220
Holada MartinB0000
Neplech Jiří -(DR)U0000
Nesrsta Marek -(DR)U1120
Radimský Jiří -(DR)U2020
Sedláček JanO0000
Urban Tomáš -(DR)U0000

Vyloučení, tresty
 Jméno  Trest 
 Jméno  Trest 

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníVěrovany-Olšany5:2
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Týnec2:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Bohuňovice7:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-SEKO1:9
Zobraz informace k utkáníSEKO-Šneci6:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Kaprodrom2:1
Zobraz komentář k utkání1Bohuňovice-Orli11:3

Nejbližší zápasy

So 23.02. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Věrovany
So 23.02. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Delfíni
So 23.02. od 20:00|Prostějov
SEKO vs Bohuňovice
Ne 24.02. od 18:00|Šternberk
Tiens vs Bělkovice
Ne 24.02. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Kaprodrom
Ne 03.03. od 18:00|
Bělkovice vs SEKO
V 09. týdnu|Uničov
Šneci vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 19 34
2 Tiens Kosi 19 32
3 Šneci 19 30
4 Cénci Horka 18 29
5 Novosady  20 17
6 Velký Týnec  20 16
7 HC Bohuňovice 18 15
8 Orli Štěpánov 20 15
9 Bělkovice 20 15
10 Delfíni Blatec 18 14
11 Medvědi Charváty 20 13
12 Olšany  20 10
13 Věrovany 19 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1854+3084
HavalaBOH1647+2370
HönschUJZ1642+2567
JurdičLUT1842+2365
NovosadAQU1828+2553