Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

11. kolo, zápas číslo 74, odehrán dne 21.11.2021, Šternberk od 18:00
SEKO Olomuc vsKaprodrom rybník Novosady
4:3
(0:2, 0:1, 4:0)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
01:40 Krecl Jan (Nesrsta Marek)Kaprodrom rybník Novosady0:1
10:28 Holada Martin (Dittmer Stanislav)Kaprodrom rybník Novosady0:2
 Čas  Trest  Tým
10:43 Dittmer Stanislav 1.minKaprodrom rybník Novosady
13:46 Dittmer Stanislav 1.minKaprodrom rybník Novosady
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
25:11 Rozsíval ml. Jiří (Sedláček Jan)Kaprodrom rybník Novosady0:3
 Čas  Trest  Tým
15:26 Dittmer Stanislav 1.minKaprodrom rybník Novosady
18:39 Kleisl Pavel 1.minSEKO Olomuc 
22:02 Sedláček Jan 1.minKaprodrom rybník Novosady
23:57 Dvořák Filip 1.minSEKO Olomuc 
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
34:45 Jurdič JanSEKO Olomuc 1:3
37:39 Dvořák Filip (Kleisl Pavel)SEKO Olomuc 2:3
39:15 Sosík David (Hrudník Zdeněk)SEKO Olomuc 3:3
41:51 Dvořák Filip (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 4:3
 Čas  Trest  Tým
31:40 Blažek Martin 1.minKaprodrom rybník Novosady

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : SEKO Olomouc
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Báťek AlešO0000
Dvořák Filip -(DR)U2021
Hrudník ZdeněkU0110
Hus Václav -(DR)U0000
Juna MartinU0000
Jurdič Jan -(DR)U1120
Klár Jan -(DR)O0000
Kleisl PavelU0111
Sosík David -(DR)U1010
Novosady  : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Bartoš DavidO0000
Blažek Martin -(DR)U0001
Dittmer StanislavO0113
Holada MartinU1010
Holada Štěpán -(DR)B0000
Krecl Jan -(DR)U1010
Nesrsta MarekO0110
Radimský JiříU0000
Rozsíval ml. Jiří -(DR)U1010
Sedláček JanU0111

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz komentář k utkání2Věrovany-Kokory3:8
Zobraz informace k utkáníSEKO-Riway5:6
Zobraz informace k utkáníCénci-Bělkovice6:3
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Olšany1:11
Zobraz komentář k utkání1Riway-Bělkovice2:3
Zobraz informace k utkáníSEKO-Cénci2:3
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Olšany2:7

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Cénci Horka 17 23
2 Bělkovice 17 21
3 Olšany  16 20
4 SEKO Olomouc 16 19
5 Team Riway 16 19
6 Velký Týnec  12 16
7 Novosady  16 14
8 HC Kokory 14 12
9 Věrovany 13 11
10 Medvědi Charváty 14 8
11 Delfíni Blatec 10 8
12 Orli Štěpánov 13 7
13 Šneci 10 6

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT1529+2251
LakomýHOR1633+1346
ZemanBEL1622+1234
LakomýOLS1519+1534
CahelVTY1213+2033