Oficial web
OAHL.cz


Soupiska mužstva HC Šneci

<-- vyber bodování  
#   Jméno Věk Výška  >Váha  Hůl Post  Sezón
47 Burda Jiří  -(DR)   44let  LO5
2 Čep Libor    42let  11
97 Dohnal Karel    38let  11
9 Hofr Aleš    46let  8
 Kasal Jiří  -(DR)   28let  1
13 Konečný Miroslav    35let  7
 Kořalka Pavel    46let  0
28 Kořenek Petr    51let  181cm82kg LU9
 Mazal Jiří    57let  2
8 Moťka Ladislav    43let  U11
44 Müller Ivo  -(DR)   42let  6
 Navrátil Milan    52let  0
6 Němeček Petr    46let  7
18 Novotný David    42let  185cm87kg LU11
12 Ondruška Petr    55let  11
 Petružela David  -(DR)   30let  2
 Petřík Jaroslav    49let  PU1
 Rotrekl Marek  -(DR)   32let  3
5 Šenk Martin  -(DR)   42let  8
 Šenk Libor  -(DR)   41let  1
1 Štěpánek Jaroslav    40let  8
Navigace: V soupiskách týmů můžete editovat a upravovat informace jednotlivýh hráčů. Pro editaci hráče klikni na "upravit"

Informace

Oficiální název týmu: HC Šneci
Sídlo týmu (město, obec) : Šneci
Vedoucí týmu - kontakt : Moťka Ladislav , 725 470 160, email: ladislav.motka@seznam.cz
Věkový průměr týmu : 42.9
Počet sezón v OAHL : 11
Počet hráčů : 22
Nejvíce kan bodů (všech sezón) : Dohnal Karel (610)
Nejvíce branek : Dohnal Karel (437)
Nejvíce asistencí : Moťka Ladislav (211)
Nejvíce zapasů : Moťka Ladislav (354)
Nejvíce kan. bodů (aktualní sezóny) : Dohnal Karel (6)
Nejvíce golů : Dohnal Karel (4)
Nejvíce asist. : Dohnal Karel (2)
Nejvíce zapasů : Rotrekl Marek (2)

Foto

Fotografie týmu HC Šneci není k dispozici. Máte-li snímek, kontaktujte správce webu

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníCénci-Riway2:1
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Kokory3:3
Zobraz informace k utkáníSEKO-Věrovany20:7
Zobraz informace k utkáníDelfíni-Bělkovice6:3
Zobraz informace k utkáníTýnec-Olšany1:5
Zobraz informace k utkáníRiway-SEKO5:7
Zobraz informace k utkáníKokory-Šneci5:3
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Cénci4:8
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-Delfíni2:3

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 Cénci Horka 3 6
2 SEKO Olomouc 2 4
3 Orli Štěpánov 2 4
4 Delfíni Blatec 4 4
5 Medvědi Charváty 2 3
6 Olšany  3 3
7 HC Kokory 3 3
8 Novosady  3 3
9 Věrovany 4 2
10 Team Riway 3 2
11 Velký Týnec  3 2
12 Šneci 2 2
13 Bělkovice 4 0

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT17+613
DvořákLUT19+211
HrudníkLUT15+510
JurečkaRIW38+19
SvačekCHA27+29