Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

19. kolo, zápas číslo 131, odehrán dne 02.02.2020, Šternberk od 18:00
HC Kohouti Velký Týnec vsSEKO Olomuc 
1:11
(0:4, 0:4, 1:3)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
00:28 Jurdič Jan (Hus Václav)SEKO Olomuc 0:1
03:25 Hus Václav (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 0:2
04:30 Hus Václav (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 0:3
05:20 Dvořák Filip (Lón Radek)SEKO Olomuc 0:4
 Čas  Trest  Tým
06:25 Klár Jan 1.minSEKO Olomuc 
10:50 Škrob Jaromír 1.minHC Kohouti Velký Týnec 
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
15:55 Jurdič JanSEKO Olomuc 0:5
18:20 Hus Václav (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 0:6
19:06 Král David (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 0:7
24:19 Dvořák Filip (Hrudník Zdeněk) (v osl.) SEKO Olomuc 0:8
 Čas  Trest  Tým
14:41 Škrob Jaromír 1.minHC Kohouti Velký Týnec 
23:42 Lón Radek 1.minSEKO Olomuc 
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
30:04 Jurdič Jan (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 0:9
34:19 Miroslav Laga (Holý Jan)HC Kohouti Velký Týnec 1:9
36:58 Dvořák Filip (Zmeškal Jindřich)SEKO Olomuc 1:10
40:41 Dvořák Filip (Hrudník Zdeněk)SEKO Olomuc 1:11
 Čas  Trest  Tým
30:51 Zlámal Milan 1.minHC Kohouti Velký Týnec 
31:58 Sabanějev Jakub 1.minHC Kohouti Velký Týnec 
34:50 Hračov Lukáš 1.minHC Kohouti Velký Týnec 
35:05 Dvořák Filip 1.minSEKO Olomuc 

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Velký Týnec 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Cahel RomanU0000
Holý Jan -(DR)B0110
Hračov Lukáš -(DR)U0001
Maluš RomanU0000
Miroslav Laga -(DR)U1010
Sabanějev Jakub -(DR)U0001
Škrob Jaromír -(DR)U0002
Zlámal MilanO0001
SEKO Olomouc : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Báťek AlešU0000
Dvořák Filip -(DR)U4151
Hrudník ZdeněkU0220
Hus Václav -(DR)U3140
Juna MartinU0000
Jurdič Jan -(DR)U3470
Klár Jan -(DR)O0001
Kráčmar PavelB0000
Král DavidU1010
Lón RadekO0111
Zmeškal Jindřich -(DR)O0110

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníRiway-Bohuňovice9:2
Zobraz informace k utkáníVěrovany-Medvědi0:2
Zobraz informace k utkáníCénci-Bělkovice11:7
Zobraz informace k utkáníSEKO-Kaprodrom5:6
Zobraz informace k utkáníOlšany-Orli2:9
Zobraz informace k utkáníŠneci-Týnec5:0
Zobraz informace k utkáníTýnec-Cénci6:5
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-SEKO5:7
Zobraz informace k utkáníRiway-Bělkovice10:4

Nejbližší zápasy

Ne 01.03. od 19:00|Prostějov
SEKO vs Orli
So 07.03. od 11:30|Přerov
Týnec vs Delfíni

Aktuální pořadí


Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 20 33
2 Team Riway 19 32
3 Orli Štěpánov 19 30
4 Šneci 19 29
5 Cénci Horka 20 24
6 Medvědi Charváty 20 18
7 Novosady  20 17
8 Velký Týnec  21 15
9 Věrovany 20 14
10 Delfíni Blatec 18 13
11 Olšany  21 13
12 HC Bohuňovice 19 11
13 Bělkovice 20 7

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
JurdičLUT1850+3282
HönschUJZ1745+1964
LakomýHOR1936+2864
HavalaBOH1732+1951
PekrSTP1727+1643