Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

23. kolo, zápas číslo 159, odehrán dne 03.03.2019, Šternberk od 18:00
HC Bělkovice - Lašťany vsSEKO Olomuc 
4:19
(2:6, 0:8, 2:5)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
02:07 Veselý Marek (Hanuš Aleš)HC Bělkovice - Lašťany 1:0
04:40 Kalamár Tomáš (Dvořák Filip)SEKO Olomuc 1:1
05:03 Jurdič Jan (Zmeškal Jindřich)SEKO Olomuc 1:2
05:20 Grézl Martin (Berka Jakub)HC Bělkovice - Lašťany 2:2
06:17 Dvořák Filip (Hrudník Zdeněk)SEKO Olomuc 2:3
09:59 Zmeškal Jindřich (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 2:4
10:55 Zmeškal Jindřich (Dittrich Petr)SEKO Olomuc 2:5
11:36 Hrudník Zdeněk (Válka Jan)SEKO Olomuc 2:6
 Čas  Trest  Tým
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
14:21 Dvořák Filip (TS) SEKO Olomuc 2:7
14:51 Jurdič Jan (Dittrich Petr)SEKO Olomuc 2:8
16:00 Král David (Zmeškal Jindřich)SEKO Olomuc 2:9
20:12 Dvořák Filip (Válka Jan) (v osl.) SEKO Olomuc 2:10
21:01 Kalamár Tomáš (Hrudník Zdeněk) (v osl.)SEKO Olomuc 2:11
21:40 Zmeškal JindřichSEKO Olomuc 2:12
23:47 Dvořák Filip (Hrudník Zdeněk) (v osl.)SEKO Olomuc 2:13
25:55 Jurdič Jan (Klár Jan)SEKO Olomuc 2:14
 Čas  Trest  Tým
14:21 Hanuš Aleš TSHC Bělkovice - Lašťany 
18:51 Veselý Marek 1.minHC Bělkovice - Lašťany 
18:51 Ťažký Tomáš 1.minSEKO Olomuc 
18:51 Ťažký Tomáš 5.minSEKO Olomuc 
20:36 Dvořák Filip 1.minSEKO Olomuc 
22:33 Jurdič Jan 1.minSEKO Olomuc 
24:49 Trávníček Jiří 1.minHC Bělkovice - Lašťany 
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
28:08 Veselý Marek (Bezděk Radim)HC Bělkovice - Lašťany 3:14
29:01 Jurdič Jan (Zmeškal Jindřich)SEKO Olomuc 3:15
29:08 Zmeškal Jindřich (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 3:16
29:18 Dvořák Filip (Kalamár Tomáš)SEKO Olomuc 3:17
30:31 Dvořák Filip (Kalamár Tomáš)SEKO Olomuc 3:18
34:28 Dvořák FilipSEKO Olomuc 3:19
37:43 Trávníček Jiří (Veselý Marek)HC Bělkovice - Lašťany 4:19
 Čas  Trest  Tým
26:16 Hanuš Aleš 1.minHC Bělkovice - Lašťany 
32:31 Klár Jan 1.minSEKO Olomuc 
32:31 Zmeškal Jindřich 1.minSEKO Olomuc 

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : Bělkovice
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Berka Jakub -(DR)U0110
Bezděk Radim -(DR)O0110
Coufal VáclavU0000
Grézl Martin -(DR)U1010
Hanuš AlešU0112
Körner PetrU0000
Smyslil Petr -(DR)O0000
Tichý LuděkU0000
Trávníček JiříO1011
Veselý MarekU2131
SEKO Olomouc : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dittrich PetrU0220
Dvořák Filip -(DR)U7181
Hrudník ZdeněkU1340
Jurdič Jan -(DR)U4261
Kalamár TomášU2240
Klár Jan -(DR)O0111
Kráčmar PavelB0000
Král DavidU1010
Ťažký TomášO0006
Válka Jan -(DR)O0220
Zmeškal Jindřich -(DR)O4371

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníŠneci-Delfíni2:6
Zobraz informace k utkáníTiens-Orli20:4
Zobraz komentář k utkání1Orli-Olšany6:5
Zobraz informace k utkáníBělkovice-Šneci5:5
Zobraz informace k utkáníBohuňovice-Kaprodrom8:4
Zobraz informace k utkáníDelfíni-Tiens2:4
Zobraz informace k utkáníVěrovany-SEKO0:6
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Medvědi5:0

Nejbližší zápasy

Ne 24.03. od 17:45|Prostějov
SEKO vs Týnec
Ne 24.03. od 18:00|Šternberk
Kaprodrom vs Věrovany
Ne 24.03. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Olšany
Ne 31.03. od 19:45|Prostějov
Delfíni vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 23 42
2 Tiens Kosi 24 41
3 Šneci 23 35
4 Cénci Horka 22 35
5 Delfíni Blatec 23 21
6 Velký Týnec  23 19
7 Bělkovice 24 18
8 HC Bohuňovice 22 17
9 Orli Štěpánov 24 17
10 Novosady  23 17
11 Medvědi Charváty 23 14
12 Věrovany 23 14
13 Olšany  23 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT2269+32101
HönschUJZ2059+3291
JurdičLUT2252+3587
HavalaBOH1953+2679
NovosadAQU2135+2964